• Kategorie
  • Szukaj
  • Ochrona obuwia - jednorazowe ochraniacze fioliowe na buty

Ochraniacze na obuwie - jednorazowa ochrona obuwia w atrakcyjnej ofercie sklepu bhp

Potrzebujesz zapewnić swoim pracownikom ochronę obuwia?

Ochraniacze na obuwie mogą mieć różne zastosowania. Najczęściej używa się ich po to, aby nie przenosić zarazków i drobnoustrojów na obuwiu do miejsc szczególnie wymagających sterylności lub też, aby nie zabrudzić i nie uszkodzić obuwia.

Osłony na obuwie najczęściej stosuje się w placówkach medycznych, ale także w przemyśle spożywczym. Ochraniacze na buty są jednorazowe, dlatego po każdym użyciu należy je wyrzucić. Osłony ochronne na obuwie sprawdzają się wszędzie, gdzie powinna być zachowana czystość i sterylność ponieważ chronią one przed przenoszeniem zanieczyszczeń z zewnątrz na butach. W naszej ofercie posiadamy ochraniacze na buty popularnych producentów, takich jak Dupont i Reis.

Ochraniacze na buty Dupont dostępne są w różnych wariantach. Popularnością cieszą się osłony wykonane z materiału Tyvek. Jest to materiał syntetyczny wykonany z polietylenowej przędzy, który doskonale chroni przed przedostawaniem się drobnoustrojów.

W naszej hurtowni bhp znajdziesz ochraniacze na obuwie w atrakcyjnych cenach.

Osłony na buty w asortymencie hurtowni Optimum BHP

Nasz sklep Optimum BHP posiada również w swojej ofercie osłony na buty Dupont Tych-F-CSHSR wykonane z materiału Tychem F. Jest on wytrzymały i chroni przed substancjami chemicznymi. Są to osłony na buty sięgające do kolan i wiązane na troczki. Jest to doskonała ochrona dodatkowa na obuwie robocze. Zapewnienie odpowiedniej ochrony obuwia pracownikom jest bardzo ważne podczas pracy w trudnych, wymagających warunkach, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo pracy. Pamiętaj, aby odpowiednio dobrać rodzaj osłon na buty do wykonywanej pracy. Niezbędne dla profesjonalistów w branżach, takich jak opieka zdrowotna, gastronomia czy przemysł spożywczy osłony na buty zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się zanieczyszczeń i potencjalnymi zagrożeniami. Dzięki ich lekkości można czuć komfort i wygodę, a przy okazji zapobiec zanieczyszczeniu sterylnych powierzchni. W naszym sklepie bhp znajdziesz ofertę na osłony na buty w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu możesz znaleźć odpowiednie ochraniacze na obuwie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Osłony na buty szybko można założyć i zdjąć, co sprawia, że są wygodne w użyciu zarówno dla pracowników, jak i dla klientów.

Osłony na obuwie różnego rodzaju

Do pracy lub odwiedzin w placówkach medycznych zdecydowanie polecamy jednorazowe osłony na obuwie Reis. Można z łatwością założyć je na swoje buty ponieważ zwykle są zakładane na gumkę. Osłony na obuwie zapewniają ochronę dla Twoich butów, a także chronią przed przedostaniem się drobnoustrojów i zarazków przenoszonych na podeszwach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów osłony na buty są idealne do użytku w różnorodnych środowiskach. Zapewniają one nie tylko ochronę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami butów, ale także pomagają zachować czystość otoczenia. Elastyczna konstrukcja osłon na obuwie sprawia, że z łatwością dopasujesz je do różnych rodzajów obuwia. Możesz nałożyć je na zwykłe buty sportowe, jak i na obuwie robocze. Praktyczne i łatwe w użyciu jednorazowe osłony na obuwie to świetne rozwiązanie do miejsc wymagających czystości i sterylności. Specjalistyczne ochraniacze na obuwie pozwolą również uchronić Cię przed szkodliwymi substancjami. Zabezpiecz swoje buty, dzięki naszym osłonom na obuwie dostępnych w asortymencie hurtowni Optimum BHP. Jeżeli nie wiesz jakie ochraniacze na obuwie bhp wybrać to skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci w doborze!