• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza Consorte - tanie ubranie ochronne - hurtwonia i sklep Optimum BHP

 

Odzież robocza Consorte – jakość i niezawodność

Odzież robocza Consorte to wytrzymałe ubrania bhp stosowane przez różne grupy zawodowe. W naszym sklepie Optimum BHP można znaleźć odzież roboczą tej renomowanej marki zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Odzież robocza Consorte to ubrania bhp wybierane przez profesjonalistów. Marka zyskała dużą renomę dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży odzieży bhp. Bluzy robocze, kurtki bhp, spodnie robocze i kamizelki robocze marki Consorte charakteryzują się wysoką jakością oraz odpornością na uszkodzenia, a ponadto mogą być wykorzystywane do pracy w każdych warunkach. Odzież robocza Consorte zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pracownikom różnych branż. Marka stawia bowiem na wysokiej jakości materiały, staranne wykończenie oraz nowoczesne technologie wykorzystywane przy produkcji ubrań i akcesoriów. Wszystko to sprawia, że odzież robocza Consorte jest przewiewna, oddychająca, dobrze odprowadzająca wilgoć i odporna na zabrudzenia oraz intensywną eksploatację. Jeśli szukasz odzieży roboczej, która sprawdzi się najlepiej podczas wykonywania różnych prac na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, przejrzyj naszą ofertę obejmującą ubrania robocze marki Consorte. To najczęstszy wybór profesjonalistów i osób z dużym doświadczeniem w branży BHP!

Odzież ochronna Consorte – szeroki wybór propozycji dla każdej branży

Dostępna w naszej ofercie odzież ochronna Consorte to wysokiej jakości koszule robocze, kamizelki bhp, kurtki robocze, polary robocze, bluzy bhp oraz spodnie robocze. Ubrania bhp marki Consorte są funkcjonalne i odporne na zniszczenia nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Miejscowe wzmocnienie kolan czy łokci to rozwiązanie pozwalające na ograniczenie zużycia i szybkości przecierania. Część modeli została dodatkowo wyposażona z odblaski, dzięki czemu sprawdza się doskonale w warunkach ograniczonej widoczności.

Przepisy jednoznacznie określają obowiązki pracodawcy w zakresie zapewnienia pracownikom odzieży ochronnej oraz obuwia roboczego – szczególnie w przypadku występowania niebezpiecznych i szkodliwych czynników w miejscu pracy, a także niskich temperatur. Odzież wierzchnia Consorte została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać komfort cieplny i wygodę. Duża funkcjonalność oraz szeroki zakres zastosowań sprawiają, że po modele tej firmy sięgają zarówno pracodawcy zobowiązani do zapewnienia pracownikom odzieży roboczej, jak i pracownicy szukający odzieży wierzchniej chroniącej przed zabrudzeniem i zniszczeniem własnych ubrań.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór odzieży bhp tej marki – od modeli odblaskowych przez dodatkowo ocieplane po wygodne i praktyczne ubrania do noszenia na co dzień. Atrakcyjne ceny zachęcają do zakupów. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy także promocje oraz programy lojalnościowe. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i niezawodność oraz szukasz odzieży roboczej renomowanego producenta, zajrzyj do naszej oferty i wybierze modele marki Consorte. To ubrania bhp, w które zdecydowanie warto zainwestować, zatem zapraszamy na zakupy!