• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza CXS Canis Luxy Bright z bawełny 100% i z pasami odblaskowymi

Odzież robocza CXS Canis Luxy Bright  z bawełny 100% i z pasami odblaskowymi

Kompletując strój ochronny pracownika bardzo często klientom zależy na spójnym wyglądzie dlatego warto jest wybierać poszczególne elementy z jednej linii odzieżowej jeżeli jest to możliwe. W tym przypadku nasz sklep Optimum BHP poleca Państwu odzież roboczą CXS Canis Luxy Bright, która daje nam możliwość zaopatrzyć się w spodnie robocze do pasa - z długimi nogawkami, spodnie robocze ogrodniczki oraz bluzę roboczą. Dostępne są w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych dla lepszego dopasowania do naszych upodobań. Ponadto ubrania robocze Canis Luxy Bright posiadają pasy odblaskowe zwiększające widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Odzież czeskiego producenta CXS Canis wykonana została z wysokiej jakości materiałów (100% bawełny) o dobrej gramaturze, które cechują się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia dzięki czemu posłuży nam przez długi okres czasu. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że jak na produkt o tak dobrej jakości ubrania bhp Luxy Bright CXS Canis dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie tak aby każdy zainteresowany klient był w stanie sobie na nie pozwolić co w połączeniu z atrakcyjną ceną daje nam bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Szeroka gama rozmiarów pozwoli nam wybrać model adekwatny do naszych potrzeb w taki sposób aby zapewniał maksymalną swobodę ruchów oraz wysoki komfort użytkowania od którego zależy wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Warto również dodać, że odzież robocza CXS Canis Luxy Bright oferowana przez nasz sklep bhp to bardzo funkcjonalne rozwiązanie ze względu na kilka praktycznych kieszeni do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów do pracy oraz rzeczy osobistych. Z doświadczenia wiemy, że są one chętnie wykorzystywane przez różne grupy zawodowe, a mianowicie przez pracowników zewnętrznych jak i tych wykonujących swoje obowiązki w zamkniętych pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne czy magazyny. 

Ubranie robocze bawełniane CXS Canis Luxy Bright - poznaj spodnie robocze CXS Canis Luxy Bright

Dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie robocze do pasa CXS Luxy Bright, które posiadają elastyczną gumkę w tylnej partii pasa odpowiadająca za komfort użytkowania oraz prawidłowe dopasowanie do naszej sylwetki. Jest to świetna propozycja dla monterów, mechaników, pracowników remontowo-budowlanych czy magazynierów. Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o ogrodniczki robocze CXS Canis Luxy Bright, które posiadają wygodne szelki z możliwością regulacji długości nogawek dla lepszego dostosowania do naszych potrzeb. Wszystkie dostępne spodnie robocze Luxy Bright Canis posiadają zdwojony materiał na kolanach, który znacznie wydłuży żywotność produktu praz będzie dodatkowym udogodnieniem dla osób wykonujących swoje obowiązki przez wiele godzin w pozycji klęczącej. 

Bluza robocza bawełniana CXS Canis Luxy Bright w sklepie Optimum BHP

Kolejną ciekawą propozycją jest bluza robocza CXS Canis Luxy Bright, która zapinana jest na zamek błyskawiczny z listwą na rzepy. Odporna na przetarcia bluza robocza posiada elastyczną gumkę w pasie w bocznych partiach, która również dba o odpowiednie przyleganie do sylwetki użytkownika, a tym samym zapobiega przedostawaniu się do wewnątrz podmuchom wiatru. Bluza bhp Luxy Bright Canis posiada także ukrytą kieszeń na suwak, która podnosi jej funkcjonalność. Zdecydowanie największym atutem jakim może pochwalić się tego typu odzież wierzchnia czeskiego producenta jest możliwość odpięcia rękawów zakończonych elastycznym mankietem, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób zyskamy bezrękawnik roboczy. Jest to zdecydowanie jedno z bardziej multifunckyjnych rozwiązań z tej półki cenowej. Wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania, komfort użytkowania oraz długi okres żywotności to główne atuty jakimi mogą pochwalić się ubrania robocze CXS Canis Luxy Bright. Jesteśmy przekonani, że są one w stanie spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów. Sklep Optimum BHP zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na wysokiej jakości odzież roboczą Luxy Bright CXS Canis dostępną w modnej kolorystyce, która jest niezwykle wytrzymała oraz wygodna. Zachęcamy do zamawiania!