• Kategorie
  • Szukaj
  • Kombinezony ochronne jednorazowe - hurtownia i sklep Optimum BHP

KOMBINEZON OCHRONNY UVEX 4B 98375
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY MULTI KLEEN PROTEK
Produkt niedostępny
KOMBINEZON OCHRONNY PROTEC CLASSIC
Produkt niedostępny

Kombinezony jednorazowe - Są idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie ubranie pracownika narażone jest na szczególne zabrudzenie. Kombinezony ochronne jednorazowe to środki ochrony indywidualnej, które pozwalają na bezpieczną pracę. Kombinezony robocze to bardzo higieniczny wybór odzieży roboczej . Idealnie sprawdzają się w przemyśle spożywczym, gabinetach medycznych i kosmetycznych oraz laboratoriach. Doskonale sprawdzą się również dla malarzy i często możemy je dostać jako kombinezony malarskie. Polecamy również do stosowania w lakiernictwie, przemyśle jak również w przetwórstwie spożywczym. Kombinezony jednorazowe ochronne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które chronią przed rozlaną cieczą i pyłem oraz silnie rozpylonymi substancjami chemicznymi, a także cieczami i tłuszczami oraz różnymi chemikaliami. Oferowane w naszym sklepie BHP jednorazowe kombinezony ochronne doskonale sprawdzają się tam, gdzie potrzebna jest czystość oraz higiena odzieży jak i skóry. Wszelkie kombinezony dostępne w naszej hurtowni gwarantują zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem czy zamoczeniem. Nasz sklep internetowy ma dostępne kombinezony jednorazowe z kapturami, które chronią również głowę. Aby zostać całościowo chronionym, można uzupełnić odzież o jednorazowe rękawiczki, ochraniacze na obuwie , maseczki na twarz oraz inne, artykuły BHP, które dostępne są w naszej hurtowni.

Kombinezony jednorazowe przeznaczone są jest do ochrony przed brudem i nieszkodliwym pyłem podczas wykonywania wielu różnych prac. Dodatkowo mogą być stosowane dla osób, które wchodząc na zakład we własnym ubraniu potrzebują jego ochrony, szczególnie w takich zakładach, gdzie istnieje ryzyko szybkiego zabrudzenia odzieży. Idealnym rozwiązaniem jest dla osób wizytujących zakłady pracy. Bardzo popularne są także kombinezony chemiczne które są zaklasyfikowane do kategorii odzieży chroniącej przed zagrożeniem chemicznym i substancjami chemicznym. Ochrona chemiczna jaką zapewnia kombinezon ochronny chemiczny jest na najwyższym poziomie.

Poznaj najbardziej popularne kombinezony jednorazowe w naszym sklepie bhp


Kombinezony robocze w naszym sklepie BHP są w kolorze białym, ale również znajdą państwo kombinezony w kolorze granatowym idealnym np. przy konserwacji i naprawie maszyn, zielone, żółty, czy niebieski, ale dominujący jest kolor biały. Kombinezony jednorazowe chronią m.in. przed brudem i pyłem nieszkodliwym dla zdrowia, chronią odzież roboczą i codzienną, idealnie nadają się do prac porządkowych i ogrodowych, do napraw i przeglądów samochodów, maszyn i urządzeń, do prac malarskich, prac renowacyjnych, prac warsztatowych i konserwacyjnych jak i do zwiedzania i wizytowania zakładów pracy, jako kombinezony dla gości. Nasz sklep internetowy proponuje wiele rodzajów kombinezonów w szerokiej gamie rozmiarów, przez co każdy użytkownik dobierze indywidualnie pod swoją sylwetkę oraz aktualne potrzeby pracownicze. Kombinezon jednorazowy jest bardzo wygodnym sposobem na rozwiązanie problemu odzieży roboczej oraz jej późniejszego prania oraz czyszczenia. Oferowany przez nasz sklep BHP kombinezon ochronny skutecznie chroni odzież oraz skórę przed wszelkimi zabrudzeniami. Jest łatwy w zakładaniu, zdejmowaniu i dopasowaniu, przez co zwiększa swobodę ruchów i podnosi komfort podczas pracy. Cena jest równie atrakcyjna i dopasowana do każdego modelu w naszym sklepie BHP. Aby zadowolić klientów polecamy produkty znanych producentów, takich jak Reis, Protek System, Uvex czy CXS Canis. Bardzo polecamy kombinezon 3M oraz kombinezon Protek System.