• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze powlekane PCV - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze powlekane PCV - rękawice ochronne które poleca hurtownia i sklep bhp

Rękawiczki robocze do zadań specjalnych. Ich główną domeną jest ochrona przed chemią zgodnie z normą EN-374, ochrona przed zimnem. Nadają się do pracy w niskich temperaturach, przemyśle chemicznym oraz spożywczym. Rękawice powlekane PCV chronią przed kwasami, smarami, olejami. Zapewniają dobrą chwytność. Mogą mieć różną grubość powleczenia, strukturę PCV. Rękawice mogą być powleczone w części chwytnej dłoni, mogą być powleczone na całej dłoni z zewnętrznej i wewnętrznej. Mogą być krótkie lub długie, nawet do 45cm.  Mogą być zakończone ściągaczem lub mankietem. Bazę rękawicy stanowi zazwyczaj rękawica bawełniana powleczona polichlorkiem winylu PCV 

Rękawice powlekane PCV oferowane przez nasz sklep BHP to rękawice robocze które umożliwiają bezpieczną oraz higieniczną pracę na różnych stanowiskach pracy. Zapewniają również optymalne dopasowanie do stawianych wymagań podczas pracy. Są to rękawiczki robocze do zadań specjalnych. Dostępne są rękawice robocze w całości powlekane PCV lub rękawice robocze powlekane tylko w części chwytnej i na palcach. Ich główną cechą jest ochrona przed różnymi substancjami ciekłymi, takimi jak woda, smary, oleje, detergenty, czy przed substancjami drażniącymi skórę, np. chemia zgodnie z normą EN 374. W naszej ofercie hurtowni bhp znajdują się również rękawice robocze PCV ocieplane, które solidnie chronią przed zimnem. Nadają się do pracy w niskich temperaturach, np. w branży spożywczej, w przemyśle chemicznym oraz w gospodarstwie domowym. Powleczenie PCV zapewnia dobrą chwytność nawet w środowisku wilgotnym czy mokrym. Rękawice PCV mogą mieć różną grubość powleczenia oraz strukturę PCV. Dostępne są również w dwóch wersjach długości, mogą być krótkie lub długie nawet do 45cm. Rękawice robocze zależnie od wybranego modelu zakończone są elastycznym ściągaczem, który dopasowuje się do nadgarstka i pozwala na utrzymanie rękawiczki w odpowiedniej pozycji oraz rękawice z luźnym mankietem, który można założyć na rękaw bluzki. W rękawicach powlekanych całościowo, bazę rękawicy stanowi zazwyczaj rękawica bawełniana, która jest powleczona PCV. Rękawice robocze PCV chronią przed przemoczeniem i przenikaniem tych substancji, zapewniając pełną ochronę dłoni oraz komfort i suchości podczas pracy w różnych wilgotnych środowiskach. Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie sklepu bhp występują w pomarańczowym, czerwonym, czarno-czerwonym lub pomarańczowym kolorze. Dostępne są również w kolorze żółtym zielonym czy niebieskim. W naszym sklepie dostępne mamy rękawice robocze powlekane PCV Portwest, które cieszą się doskonalą jakością. Podobnie rękawice powlekane PCV Reis, Adron, rękawice CXS Canis, Mapa, czy Uvex. Choć najbardziej polecane i wybierane przez naszych klientów są rękawice firmy Portwest.

Rękawice robocze powlekane PCV jakie wybrać rękawice robocze i ochronne

Podsumowując, rękawice robocze PCV są niezastąpione podczas pracy w środowisku mokrym czy w kontakcie z substancjami szkodliwymi, takimi jak chemia czy detergenty, dlatego dedykowane są zarówno do pracy jak i również znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym. Rękawice robocze PCV chronią nie tylko dłonie ale również przedramię, dzięki długiemu mankietowi, co dodatkowo zabezpiecza większość ręki. Rękawice PCV dedykowane są w pracach budowlanych, przemysłowych, chemicznych, w oczyszczalniach ścieków, hydraulików oraz tam, gdzie pracownik narażony jest na kontakt z substancjami szkodliwymi zdrowiu. Ten rodzaj rękawic roboczych jest wytrzymały i doskonale izoluje od wszelkich substancji ciekłych. Rękawice ochronne PCV dostępne są w naszym sklepie bhp w szerokiej ofercie, przez co każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający wybierze odpowiedni model pod aktualne zapotrzebowanie i wymagane przepisy czy normy bhp. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem w naszym sklepie Optimum BHP, ponieważ oprócz rękawic roboczych posiadamy również odzież roboczą i obuwie robocze znanych i cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP.

Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie rękawice robocze powlekane.

 

Rękawice robocze powlekane PCV Portwest - nasz sklep bhp poleca rękawice ochronne z polichlorku winylu

Rękawice powlekane PCV posiada producent Portwest. Dostępne są wysokiej jakości rękawice robocze do pracy ocieplane, antyprzecięciowe, chemoodporne, a także ostrzegawcze. Rękawice robocze powlekane Portwest o różnych długościach zapewnią najwyższy poziom ochrony w trakcie pracy w trudnych warunkach. Polecamy również rękawice wodoodporne idealne do pracy w wilgotnym środowisku. Rękawice powlekane PCV zakończone elastycznym ściągaczem lub mankietem, wytrzymałe i odporne na przetarcia. Warto również wspomnieć o tym, że rękawice robocze tego producenta dostępne są w wersji z całkowitym powleczeniem lub takie, które zostały jedynie nakropione PCV.

Rękawice robocze powlekane PCV Ardon 

Marka Ardon posiada kilka modeli rękawic roboczych powlekanych PCV. Największą popularnością cieszą się rękawice ochronne całkowicie powleczone czerwonym PCV, które idealnie dopasowują się do dłoni zapewniając komfort użytkowania oraz chroni dłonie przed otarciami i zabrudzeniami. Tego typu rękawice robocze powlekane PCV dostępne są w 3 długościach do wyboru w zależności od potrzeb klienta. Rękawice powlekane PCV marki Ardon do pracy w budownictwie, remontach i ogrodnictwie.

Rękawice robocze powlekane PCV CXS Canis w sklepie bhp

W ofercie marki CXS Canis znajdziemy wysokiej jakości rękawice robocze powlekane PCV. Kombinowane rękawice ochronne do pracy, rękawice antyprzecięciowe oraz kwasoodporne zapewnią ochronę na odpowiednim poziomie w połączeniu z komfortem użytkowania. Prawdziwym hitem są rękawice robocze powlekane CXS Canis z krótkimi palcami, które sprawdzą się do lekkich prac wymagających precyzji jak również do użytku codziennego podczas różnych czynności rekreacyjnych. Rękawice kwasoodporne powlekane PCV marki CXS Canis dostępne są w różnych długościach w szerokim przedziale cenowym. Polecamy rękawice budowlane, kombinowane i monterskie powlekane PCV od czeskiego producenta Canis.

Rękawice robocze powlekane PCV Reis - Sklep Optimum BHP

Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp cieszą się również rękawice robocze powlekane PCV marki Reis. Długie i krótkie rękawice ochronne do pracy zapewnią wysoki poziom ochrony. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych o różnych długościach. Rękawice powlekane PCV odporne na zużycie, ścieranie i przetarcia sprawdzą się we wszelkich pracach mechanicznych oraz w gospodarstwie domowym. Elastyczne rękawice do pracy powlekane PCV Reis dostępne są w naszym sklepie bhp w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rękawice robocze powlekane PCV Polstar - rękawice ochronne w sklepie bhp online

W ofercie naszego sklepu bhp dostępne są tanie rękawice robocze powlekane PCV Polstar wykonane z dzianinowej mieszanki poliestru i bawełny lub w 100% bawełniane. Nakropienie PCV dostępne jest w wersji obustronnej rękawicy lub jedynie po stronie dłoni. Uniwersalne rękawice ochronne Polstar do pracy zapewniają chwytność trzymanych przedmiotów, zakończone zostały elastycznym ściągaczem.

Rękawice robocze powlekane PCV Urgent - tanie rękawiczki w hurtowni i sklepie bhp

Popularne stały się również w naszym internetowym sklepie bhp z odzieżą roboczą, rękawice robocze Urgent powlekane PCV. Rękawice ochronne wykonane z bawełny, powlekane czerwonym PCV, zostały zakończone elastycznym ściągaczem. Tanie rękawice powlekane Urgent do pracy w różnych środowiskach.

Rękawice robocze powlekane PCV Uvex - wytrzymałe rękawice ochronne poleca sklep Optimum BHP

Klienci naszego sklepu bhp chętnie sięgają również po rękawice robocze powlekane PCV marki Uvex. Rękawice zapewniają ochronę przed urazami mechanicznymi, wytrzymałe i odporne na ścieranie i rozdzieranie. Wykonane zostały z bawełnianej dzianiny z nakropieniem PCV. Dostępne są również rękawice powlekane PCV Uvex w wersji ocieplanej, idealne do pracy w chłodne dni. Polecamy rękawice robocze tego producenta do prac precyzyjnych.
 

Rękawice robocze powlekane PCV  w hurtowni i sklepie bhp

 

Jak widać oferta naszego sklepu bhp na rękawice robocze powlekane PCV jest szeroko rozwinięta. Wiele ciekawych wzorów i kolorów, duży przedział cenowy, szeroka gama rozmiarów pozwolą na idealne dopasowanie rękawic ochronnych do indywidualnych potrzeb klienta. Hurtownia i sklep Optimum BHP zachęca do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych powlekanych PCV gwarantując, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zadbaj o odpowiednią ochronę swoich dłoni podczas pracy sięgając po odpowiednio dobrane rękawice ochronne odporne na różnego rodzaju zagrożenia mechaniczne.

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa