• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze Delta Plus Venitex - rękawice ochronne - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze Delta Plus - profesjonalne rękawice ochronne w naszym sklepie bhp

W trosce o ochronę naszych dłoni przed różnego rodzaju zagrożeniami mechanicznymi lub urazami, niezbędne jest stosowanie odpowiedniego rodzaju rękawic roboczych. Mogą być one zarówno skórzane, jak i powlekane, dostępne w wielu ciekawych kolorach i wzorach. Damskie i męskie rękawice ochronne do pracy to podstawa bezpieczeństwa. Prócz funkcji ochronnych jakie powinny spełniać, ważne jest również, aby zapewniały odpowiedni komfort użytkowania, nie krępując ruchów użytkownika. Rękawice robocze stosowane są nie tylko w różnych środowiskach pracy, ale również np. podczas prac porządkowych w gospodarstwie domowym. Hurtownia i sklep Optimum BHP poleca wysokiej jakości rękawice robocze Delta Plus. Producent oferuje nam szeroki wybór rękawic ochronnych powlekanych, wzmacnianych, spawalniczych, antyprzecięciowych, antyuderzeniowych, ocieplanych i kwasoodpornych. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, oraz w dużym przedziale cenowym. Prócz klasycznych rękawic roboczych pięciopalcowych dostępne są również rękawice w wersji z wyciętymi trzema palcami zapewniające większą manualność oraz lepsze czucie. Rękawice ochronne o klasycznej długości, zakończone elastycznym ściągaczem, usztywnianym mankietem lub w wersji przedłużanej.

Rękawice robocze powlekane Delta Plus - manualne rękawice ochronne budowlane i na produkcję

Nasza hurtownia i sklep bhp posiada w swojej ofercie rękawice robocze powlekane Delta Plus dostępne są w wersji z całkowitym powleczeniem całej powierzchni rękawic oraz z powleczeniem na wewnętrznej części dłoni i na palcach. Powleczenie wykonane zostało z lateksu, poliuretanu lub nitrylu. Wysokiej jakości rękawice ochronne do pracy w różnych warunkach. W tej dziedzinie rękawic roboczych Delta Plus znajdziemy zarówno rękawice robocze ocieplane, jak i antyprzecięciowe. Dodatkowo dla osób wykonujących swoją pracę na świeżym powietrzu, w warunkach ograniczonej widoczności odpowiednie będą rękawice ochronne Delta Plus w odblaskowym kolorze zwiększające poziom bezpieczeństwa użytkownika. 

Rękawice robocze skórzane i wzmacniane skórą Delta Plus - rękawice ochronne monterskie i budowlane

Delta Plus w swojej ofercie posiada również kilka modeli rękawic roboczych wzmacnianych. Wykonane zostały ze skóry licowej koziej, meblowej lub z dwoiny bydlęcej. Mocne i wytrzymałe rękawice do pracy dla drogowców i budowlańców. Rękawice wzmacniane skórą Delta Plus to dobrej jakości rękawice monterskie lub budowlane. Rękawice robocze wzmacniane Delta Plus dostępne z elastycznym lub usztywnianym mankietem. W ofercie rękawic skórzanych Delta Plus w naszym sklepie bhp online znajdziemy rękawice ochronne wykonane ze skóry licowej bydlęcej. Wodoodporne rękawice do pracy posiadają ściągacz w nadgarstku oraz ochronę tętnicy. Wytrzymałe rękawice robocze skórzane Delta Plus odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Rękawice robocze ocieplane Delta Plus - rękawice ochronne zimowe w naszym sklepie bhp online

Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp cieszą się również rękawice robocze ocieplane Delta Plus. Dostępne są w wersji antyprzecięciowej z powleczeniem z pianki lateksowej oraz zwiększoną oddychalnością, a także ciepłe rękawice robocze zimowe Delta Plus z dwoiny bydlęcej podszyte materiałem 3M Thinsulate, który dba o odpowiedni komfort termiczny. Rękawice ocieplane Delta Plus idealne do pracy w zimowe dni oraz w chłodniach czy mroźniach. Doskonałej jakości rękawice robocze ocieplane budowlane czy do transportu.

Rękawice robocze spawalnicze Delta Plus - rękawice ochronne dla spawacza

Wszystkim klientom, którzy podczas swojej pracy narażeni są na kontakt z wysoką temperaturą czy odpryskami stopionego metalu, chętnie polecamy rękawice spawalnicze Delta Plus dostępne w naszym sklepie bhpRękawice robocze spawalnicze Delta Plus z przedłużanym mankietem, który zwiększa obszar chronionej skóry. Wykonane zostały z wysokiej jakości dwoiny bydlęcej odpornej na wysokie temperatury lub ze skóry licowej bydlęcej. Niektóre modele rękawic ochronnych szyte zostały nićmi kevlarowymi. Rękawice spawalnicze Delta Plus dostępne w różnej długości oraz kilku kolorach. 

Rękawice antyprzecięciowe Delta Plus - rękawice robocze do pracy z ostrymi przedmiotami

Godne uwagi są również rękawice robocze antyprzecięciowe Delta Plus. Rękawice zakończone elastycznym ściągaczem idealnie dopasowują się do ruchów dłoni. Wysokiej jakości rękawice ochronne odpowiednie do pracy z ostrymi przedmiotami. Rękawice antyprzecięciowe Delta Plus są odporne na przecięcia i posiadają powleczenia wykonane z różnych tworzyw.

Rękawice chemiczne Delta Plus - rękawice bhp do zadań specjalnych

Kolejnym popularnym rodzajem rękawic ochronnych w naszym internetowym sklepie bhprękawice chemiczne Delta Plus, które dostępne są w kilku długościach z przedłużanym mankietem. Wykonane zostały z nitrylu lub PCV, chronią przed substancjami chemicznymi oraz mikroorganizmami. Polecamy rękawice chemoodporne i rękawice kwasoodporne marki Delta Plus klientom naszego sklepu bhp, którym potrzebna jest ochrona przed tymi substancjami.

Rękawice robocze i ochronne Delta Plus - profesjonalna ochrona dłoni podczas pracy

Wysokiej jakości rękawice robocze o wszechstronnym zastosowaniu, dostępne w szerokim przedziale cenowym gwarantują, że każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Hurtownia i sklep Optimum BHP zachęca do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych marki Delta Plus.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa