• Kategorie
  • Szukaj
  • REIS rękawice robocze wzmacniane skórą - tanie rękawice ochronne Reis - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze wzmacniane skórą Reis

 

Marka Reis to producent odzieży roboczej, obuwia roboczego i rękawic roboczych, w tym wzmacnianych skórą. Producent proponuje zawsze różnorodną ofertę, zróżnicowaną pod kontem cen oraz jakości, tak aby oferta jego produktów wpasowała się w oczekiwania użytkowników. Nasz sklep bhp jako dystrybutor rękawic roboczych Reis ma w swojej sprzedaży wszystkie modele oferowane przez tego producenta. Oferta tych rękawic skierowana jest do wielu branż. Przed wszystkim rękawice robocze wzmacniane skórą sprawdzają się doskonale jako rękawice budowlane. Są one odporne na przetarcia, rozdarcia oraz uszkodzenia. Doskonale potrafią się sprawdzić przy pracy z wodą, olejami czy smarami. Zapewniają dobrą ochronę przy przenoszeniu prętów, cegieł czy też innych materiałów. Z tego względu są to także bardzo dobre rękawice ochronne stosowane w transporcie i spedycji. Także przy pracach ziemnych, porządkowaniu terenów zielonych, w leśnictwie, rolnictwie i wielu innych zawodach i branżach. Wybierając rękawice Reis czy innego producenta, polecamy rozeznać rodzaje tych rękawic.

 

Rękawice robocze wzmacniane dwoiną Reis

Dwoina to wewnętrzna warstwa skóry, jest ona bardziej chropowata od zewnętrznej - licowej skóry. Dwoina jest tańszą skórą, a więc i rękawice z dwoiny zazwyczaj są tańsze od rękawic ze skóry licowej. Dwoina wieprzowa to skóra, która jest odporna na działanie wysokiej temperatury, dlatego też rękawice spawalnicze często są wykonane z tego rodzaju skóry. Rękawice wzmacniane dwoiną doskonale sprawdzają się w pracy z gorącymi przedmiotami oraz w ogólnych pracach budowlanych, remontowych. Marka Reis oferuje bardzo szeroki wybór rękawic wzmacnianych dwoiną. Wysoką jakość oferują rękawice RSTOPER Reis. To wysokiej klasy rękawica całodłonicowa, do cięższych prac. Bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia, wykonane z dwoiny bydlęcej. Z takiej samej skóry czyli dwoiny bydlęcej wykonane są rękawice RBSTONE Reis. Są to wytrzymałe rękawice budowlane także do prac remontowych. Solidne, połączone z pomarańczowym drelichem. Z tańszych rękawic polecamy np. model rękawicy RSC, rękawice robocze RBK Reis, rękawice Diggery Reis czyli znane szerokiemu gronu klientów naszego sklepu bhp jasno-żółte rękawice robocze o bardzo dobrych parametrach i świetnej cenie. Podobnie sprawa się ma z rękawicami wzmacnianymi RBCMBLUE w jasno-niebieskiej kolorystyce. W naszym sklepie bhp polecamy także rękawice robocze GOLDEN Reis oraz RBCM, rękawice RBPOWER Reis i ich wersja LUX. To doskonałe rękawice robocze o wysokich parametrach ochronnych. Rękawice Reis RBPOWERGOLD to kolejny przykład wysokiej jakości, wytrzymałości oraz dobrej ceny, Więcej rękawic roboczych wzmacnianych dwoiną marki Reis znajdą Państwo w naszym internetowym sklepie bhp.

Rękawice robocze wzmacniane skórą licową Reis

Skóra licowa jest zewnętrzną warstwą rękawicy, bardziej miękką i manualną od dwoiny. Jej właściwości są zależne od tego z jakiego zwierzęcia pochodzi skóra np. skóra kozia jest bardziej wytrzymała od dwoiny mimo, iż jest cieńsza i bardziej delikatna. Rękawice robocze Canada to niezwykle dobre, odporne na uszkodzenia rękawice wzmacniane skórą licową bydlęcą. Podobne są rękawice R-longer Reis z dłuższym mankietem. Rękawice Germania Reis to z kolei przykład rękawicy wzmacnianej skóra licowąRękawice RTOP to przykład rękawicy wzmacnianej skórą licową świńską marki Reis.

 

Rękawice robocze monterskie serwisowe Reis

Są to rękawice robocze wykonane ze skóry licowej połączonej z materiałem tekstylnym. Często są zakończone zapięciem na rzep, lub lekkim ściągaczem. Doskonały model rękawicy roboczej dla kierowców, magazynierów, serwisantów. Kupowane także do pracy na budowie. Skórka z jakiej wykonano rękawice to najczęściej miękka i cienka, ale bardzo wytrzymała kozia skóra. Marka Reis oferuje flagowy model rękawice robocze RLTOPER w kilku wersjach kolorystycznych lub też wykończeniowych. Rękawice RLTOPER Reis są dostępne zapinane na rzep, ściągacz lub też różnią się materiałem na zewnętrznej części dłoni. Polecamy kultowy model basic RLTOPER oraz jego odsłony RLTOPER-Mesh, RLTOPER-REVEL, RLTOPER-VELCRO, damskie LADY i inne np. RLTOPER-DUO czy SILVER. Rękawice RLTOPER występują także w wersji ocieplanej.

 

Rękawice robocze wzmacniane skórą - rękawice taktyczne typu mechanics Reis

To specjalistyczne rękawice robocze, dobrze przylegające do dłoni. Stosowane w przemyśle motoryzacyjnym oraz w przemyśle ciężkim. Rękawice posiadają wstawki na grzbiecie dłoni, zabezpieczając rękę przed urazami. Polecamy w naszej hurtowni Optimum BHP ofertę na rękawice robocze serii RMC oraz RTC. To wytrzymałe, taktyczne rękawice do różnorodnych prac. Rękawice te występują także w neonowych kolorach typu hi-vis.

 

Rękawice robocze wzmacniane skórą ocieplane Reis

To rękawice budowlane ocieplane wzmacniane skórą. Zapewniają ciepło w pracy na mrozie, chłodzie a także przy opadach deszczu oraz śniegu. Godne polecenia są modele takie jak Rękawice RHUNK w niskich cenach. Lepszą jakość prezentują rękawice robocze ocieplane RLTOPER-Winter. Polecamy także rękawice ocieplane RSOLUX oraz wysokiej jakości rękawice na zimę serii RMC.