• Kategorie
  • Parametry
  • Buty robocze z noskiem - buty bhp z blachą z metalowym podnoskiem

Wygodne buty robocze z metalowym podnoskiem - poznaj buty robocze z blachą

Buty robocze to jeden z podstawowych elementów stroju ochronnego pracownika, który ma za zadanie chronić stopę użytkownika przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi możliwymi podczas wykonywania swoich obowiązków. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp dużym zainteresowaniem cieszą się buty robocze z metalowym podnoskiem. W zależności od naszych potrzeb dostępne są one w wersji sandałów, półbutów oraz trzewików. Buty robocze z noskiem mają  za zadanie chronić przed ranami palców spowodowanych przez spadające przedmioty gdzie poziom tej ochrony wynosi 200J jak również zapobiega urazom palców na skutek nacisku o minimalnym poziomie ochrony 15kN. Buty robocze z metalowym podnoskiem dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo posiadamy buty robocze od znanych i cenionych na rynku bhp producentów w szerokim przedziale cenowym takich jak Portwest, Reis, Urgent czy Ardon. Buty robocze z blachą mogą spełniać różne normy bezpieczeństwa, w zależności od środowiska pracy możemy sięgnąć po obuwie kategorii S1, S1P, S3. Kolejna ważną kwestią są warunki atmosferyczne w jakich wykonywana jest nasza praca. Szczególnie istotne znaczenie ma to wśród pracowników zewnętrznych, którzy wykonują swoje obowiązki w często zmieniających się warunkach. 

Wybierz wygodne i lekkie buty robocze z noskiem. Sklep bhp oferuje szeroki wybór butów roboczych z blachą np z metalowym podnoskiem na każdą pogodę

Buty robocze z blachą dostępne są w wersji ocieplanej tak jak zimowe trzewiki robocze, które mają za zadanie dodatkowo zapewnić wysoki komfort termiczny. Są to idealne buty do pracy w okresie jesienno-zimowym kiedy temperatura znacznie spada. W okresie letni natomiast najlepiej sprawdzą się buty z blachą wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów, które zapobiegają nadmiernej potliwości stopy. Najczęściej są to sandały robocze oraz półbuty z otworami wentylacyjnymi. Niezależnie od tego w jakim środowisku będzie wykonywana praca należy również zwrócić uwagę z jakich materiałów będą wykonane buty z blachą. W naszej ofercie do najpopularniejszych należą buty wykonane z różnego rodzaju skór naturalnych jak również buty z materiałów tekstylnych. Buty robocze z noskiem posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań. Sprawdzą się praktycznie we wszystkich środowiskach pracy w których pracownik narażony jest na urazy palców. Zaopatrujemy w nie pracowników hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów samochodowych, pracowników remontowo-budowlanych, drogowców, kierowców itp. Ze względu na szeroką gamę rozmiarów możemy sięgnąć po buty robocze z noskiem w damskiej i męskiej wersji dzięki czemu mamy możliwość idealnie dopasować fason do naszych indywidualnych potrzeb. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się buty robocze męskie z metalowym noskiem marki Urgent. Są to tanie buty do pracy, które ze względu na swoją niską cenę najczęściej zamawiane są przez firmy zatrudniające pracowników tymczasowych oraz wszędzie tam gdzie istnieje duża rotacja pracowników. Buty robocze męskie z metalowym noskiem tak samo jak damskie muszą zapewniać również wysoki komfort użytkowania dlatego dobrze by było aby przed kupnem mieć możliwość zmierzenia obuwia w celu doboru najwygodniejszego modelu. Ma to istotny wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Jeżeli poszukują Państwo miejsca w którym znajduje się bardzo dobrze rozbudowana oferta na buty robocze z metalowym podnoskiem ochronnym zapraszamy do sklepu i hurtowni Optimum bhp. Posiadamy damskie i męskie buty robocze do pracy w każdym środowisku, dostosowane praktycznie na każdą kieszeń.