• Kategorie
  • Szukaj

Ubranie robocze Issa Industrial Starter - spodnie issa - spodnie stretch - bluza robocza- ubranie monterskie ze stertchem

Włoska odzież robocza cieszy się bardzo dobra opinią wśród klientów naszego sklepu. To zasługa wysokiej jakości materiałów, dużej uwagi poświęconej detalom, oraz innowacyjnego i modnego podejścia do odzieży roboczej. Marka Industrial Starter Issa wychodzi z założenia, iż odzież robocza nie musi być nudna, szablonowa i klasyczna. Takie podejście było punktem wyjścia do stworzenia kolekcji odzieży roboczej innowacyjnej, wygodnej, funkcjonalnej i przystępnej cenowo.

Spodnie robocze ISSA - wygodne spodnie robocze stretch dla każdego!

Punktem wyjścia do poznania kolekcji odzieży roboczej Industrial Starter ISSAspodnie robocze. Włosi stworzyli kolekcję ubrań ze stretchem, który jest elastyczny i rozciągliwy. Tak powstały spodnie robocze Industrial Starter ISSA kolekcji stretch w kilku wersjach. Od prostych i nieco klasycznych modeli przez spodnie ze wzmocnieniami na kolanach i czarnymi wstawkami po najnowszy model, spodnie robocze do pasa Stretch Extreme 8830B ISSA z wąskimi nogawkami. Zwężane nogawki to hit. Podkreślają sylwetkę, wyszczuplają ją. Elastyczny i rozciągliwy materiał nie krępuje ruchów podczas pracy remontowej, budowlanej czy innej, gdzie jest się narażonym na klękanie, schylanie i inną ciężką pracę.

Odzież robocza Issa - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą Issa?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym  sklepie Optimum BHP klientów z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania!