• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze REIS powlekane - tanie rękawice ochronne Reis - hurtownia sklep bhp

Rękawice Reis powlekane to jedna z najczęściej kupowanych w naszym sklepie rękawic roboczych. Producent Reis jest znany klientom naszej hurtowni bhp. Posiada bardzo szeroki wachlarz rękawic powlekanych nadających się zarówno do budownictwa jak i transportu czy pracy na magazynie. Rękawice Reis mogą być powlekane poliuretanem, nitrylem lub mogą byćpowlekane gumą. Powstały one w celu zwiększenia różnorodności zastosowań rękawic z dzianiny, nylonowych, poliestrowych, z mieszanek, przędz bawełnianych dzięki czemu zyskują dodatkowe właściwości ochronne. Rękawice robocze powlekane Reis są na części chwytnej . Powleczenie może mieć różną strukturę może być bardziej gładkie lub chropowate dla lepszej manualności. Rękawice powlekane Reis mogą posiadać dodatkowe ocieplenie zapewniając dłoniom ochronę przed wychłodzeniem ponad top są wygodne. Modele rękawic powlekanych gumą te o porowatej strukturze wyróżniają się świetną przyczepnością oraz są elastyczne . Dodatkową ich zaleta jest fakt, że są odporna na ścieranie i zużycie więc mogą posłużyć na lata. Tego rodzaju rękawice powlekane mają zazwyczaj mankiet usztywniony lub zakończony ściągaczem. Kolejna ważna rzecz to ta, że oprócz tego, że tego typu rękawice o zwiększonej chwytności i wytrzymałości w części chwytnej są odporna na przesiąkanie. Znajdują zastosowanie w pracy gdzie mamy do czynienia z mokrymi bądź zatłuszczonymi rzeczami. Takie rękawiczki powlekane są polecane do pracy w budownictwie, monterom oraz w transporcie. Rękawice powlekane wykonane z materiału fluorescencyjnego świetnie sprawdzą się u drogowców czy pracowników robót ziemnych. Polecamy takżerękawice powlekane nitrylem Reis do pracy na produkcji czy w przemyśle samochodowym. Rękawiczki powlekane nitrylem mają dobra chwytność w środowisku zaolejonym, gdzie ma się styczność z olejami i smarami.  Powłoka nitrylowa może być gładka ale można także dostać rękawice powlekane spienionym nitrylem. Reis oferuje szeroki wybór rękawic powlekanych. Na produkcji bardzo dobrze sprawdzają sięrękawice robocze powlekane poliuretanem. Reis oferuje tu także wiele modeli, które sprawdzą się w branży automotive i w wielu innych.Rękawice Rnypo, rękawice Rtepo czy rękawiczki Poliurex i inne. Są to rękawice linii Dragon, bardzo dobrej jakości, wytrzymale i odporne na przetarcie oraz rozdarcie. Dostaniemy tu rękawice powlekane REIS w części chwytnej dłoni a także na samych koniuszkach palców. Polecamy także rękawice powlekane antystatyczne ESD  także marki Reis.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z rękawicami powlekanymi producenta Reis w naszej hurtowni bhp. Producent oferuje rękawice budowlane a także rękawice monterskie i dla serwisantów.

 

Rękawice Reis powlekana – jakie rękawice ochronne Reis wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

Nasza hurtownia i sklep bhp dysponuje szerokim asortymentemrękawic powlekanych Reis. W zależności od modelu rękawice tego producenta dostępne w naszej hurtowni są w rozmiarze od S-XL. Posiadamy w ofercie rękawice Reis powlekane lateksem, poliuretanem czy też powlekane nitrylem lub PCV. W naszym sklepie dużą popularnością cieszą się rękawice powlekane linii Dragon. Godnym polecenia jest model RNYLA Reis. To rękawice nylonowe powlekane lateksem. Tu powleczenie ma chropowatą strukturę, a lateks wykazuje odporność na detergenty oraz kwasy. Mimo, że są cienkie są rozciągliwe i niezwykle wytrzymałe. Nazywane potocznie blue-bird. W pakiecie pakowane po 3 pary. Dużym uznaniem cieszą sięrękawice nylonowe powlekane ostrzegawcze we fluorescencyjnych kolorach żółtym, pomarańczowym lub połączeniem tych dwóch w zależności od modelu mogą posiadać taśmę odblaskową. Świetne dla drogowców jak również pracowników warsztatów samochodowych. Ponad nasz sklep bhp on-line posiada rękawice antyprzecięciowe Reis powlekane nitrylem. Łączą w sobie funkcje ochrony przed przecięciem, ale również chronią przed przenikaniem takich substancji jak oleje, smary, tłuszcz. Oferujemy również świetne rękawice powlekane nitrylem do ogrodu lub na działkę dla Pań o ciekawym wzornictwie bardzo kolorowe. W kategorii rękawic powlekanych marki Reis nasz sklep internetowy bhp oferuje również rękawice powlekane PCV Floatex wykonane z poliestru cieszące się dużym uznaniem wśród klientów naszej hurtowni. Są elastycznie i świetnie dopasowują się do dłoni. Ponad to rękawice powlekane są ciekawe z racji powleczenia na części chwytnej w kształcie linii papilarnych oraz drobnych kropek wykonane z PCV.  W ofercie naszej hurtowni rękawice powlekane dostępne w różnych kolorach i wykonane z różnych tkanin. Do naszego sklepu na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi modelami rękawic Reis dostępnymi w asortymencie naszej hurtowni. Cena rękawic powlekanych Reis jest uzależniona od ich rodzaju oraz jej przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jak sklep bhp on-line. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, obuwie ochronne oraz wiele innych akcesoriów Reis. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Konin, Łódź, Częstochowa, Tomaszów Mazowiecki to miasta do których regularnie wysyłamy rękawice powlekane. JEdnak nasz sklep internetowy bhp realizuje wysyłki do całej Polski oraz Europy.