• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze REIS powlekane - tanie rękawice ochronne Reis - hurtownia sklep bhp

Rękawice powlekane Reis - oferta hurtowni Optimum BHP na rękawice do pracy

 

Rękawice Reis powlekane to jedne z najczęściej kupowanych rękawic roboczych w naszym sklepie bhp. Producent Reis jest znany klientom naszej hurtowni bhp. Posiada bardzo szeroki wachlarz rękawic powlekanych nadających się zarówno do budownictwa, jak i transportu czy pracy na magazynie. Rękawice Reis mogą być powlekane poliuretanem, nitrylem lub mogą być powlekane gumą. Powstały one w celu zwiększenia różnorodności zastosowań rękawic z dzianiny, nylonowych, poliestrowych, z mieszanek, przędz bawełnianych, dzięki czemu zyskują dodatkowe właściwości ochronne. Rękawice robocze Reis są powlekane na części chwytnej. Powleczenie może mieć różną strukturę - może być bardziej gładkie lub chropowate dla lepszej manualności. Rękawice powlekane Reis mogą posiadać dodatkowe ocieplenie zapewniając dłoniom ochronę przed wychłodzeniem ponad to są one bardzo wygodne. Modele rękawic powlekanych gumą o porowatej strukturze wyróżniają się świetną przyczepnością oraz są elastyczne. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że są odporne na ścieranie i zużycie, więc mogą posłużyć na lata. Tego rodzaju rękawice robocze mają zazwyczaj mankiet usztywniony lub zakończony ściągaczem. Kolejna ważna rzecz to ta, że oprócz tego, że tego typu rękawice o zwiększonej chwytności i wytrzymałości w części chwytnej są odporne na przesiąkanie. Znajdują zastosowanie w pracy, gdzie mamy do czynienia z mokrymi bądź zatłuszczonymi rzeczami. Takie rękawiczki powlekane są polecane do pracy w budownictwie, monterom oraz w transporcie. Rękawice powlekane wykonane z materiału fluorescencyjnego świetnie sprawdzą się u drogowców czy pracowników robót ziemnych. Polecamy także rękawice powlekane nitrylem Reis do pracy na produkcji czy w przemyśle samochodowym. Rękawiczki powlekane nitrylem mają dobra chwytność w środowisku zaolejonym, gdzie ma się styczność z olejami i smarami. Powłoka nitrylowa może być gładka, ale można także dostać rękawice powlekane spienionym nitrylem. Reis oferuje szeroki wybór rękawic powlekanych. Na produkcji bardzo dobrze sprawdzają się rękawice robocze powlekane poliuretanem. Reis oferuje tu także wiele modeli, które sprawdzą się w branży automotive i w wielu innych. Rękawice Rnypo, rękawice Rtepo czy rękawiczki Poliurex i inne. Są to rękawice linii Dragon, bardzo dobrej jakości, wytrzymale i odporne na przetarcie oraz rozdarcie. Dostaniemy tu rękawice powlekane Reis w części chwytnej dłoni, a także na samych koniuszkach palców. Polecamy także rękawice powlekane antystatyczne ESD  także marki Reis.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z rękawicami powlekanymi producenta Reis w naszej hurtowni Optimum BHP. Producent oferuje rękawice budowlane, a także rękawice monterskie i dla serwisantów.

 

Rękawice Reis powlekana – jakie rękawice ochronne Reis wybrać w naszym sklepie bhp?

Nasza hurtownia i sklep bhp dysponuje szerokim asortymentem rękawic powlekanych Reis. W zależności od modelu rękawice tego producenta dostępne w naszej hurtowni w rozmiarze od S-XL. Posiadamy w ofercie rękawice Reis powlekane lateksem, poliuretanem czy też powlekane nitrylem lub PCV. W naszym sklepie Optimum BHP dużą popularnością cieszą się rękawice powlekane linii Dragon. Godnym polecenia jest model RNYLA Reis. To rękawice nylonowe powlekane lateksem. Tu powleczenie ma chropowatą strukturę, a lateks wykazuje odporność na detergenty oraz kwasy. Mimo, że są cienkie to są również rozciągliwe i niezwykle wytrzymałe. Nazywane potocznie blue-bird. W pakiecie pakowane po 3 pary. Dużym uznaniem cieszą się rękawice nylonowe powlekane ostrzegawcze we fluorescencyjnych kolorach - żółtym, pomarańczowym lub połączeniem tych dwóch w zależności od modelu mogą posiadać taśmę odblaskową. Świetne dla drogowców, jak również pracowników warsztatów samochodowych. Ponad to nasz sklep bhp online posiada rękawice antyprzecięciowe Reis powlekane nitrylem. Łączą w sobie funkcje ochrony przed przecięciem, ale również chronią przed przenikaniem takich substancji jak oleje, smary, tłuszcz. Oferujemy również świetne rękawice powlekane nitrylem do ogrodu lub na działkę dla Pań o ciekawym wzornictwie bardzo kolorowe. W kategorii rękawic powlekanych marki Reis nasz sklep internetowy bhp oferuje również rękawice powlekane PCV cieszące się dużym uznaniem wśród klientów naszej hurtowni. Są elastycznie i świetnie dopasowują się do dłoni. Ponad to rękawice powlekane są ciekawe z racji powleczenia na części chwytnej w kształcie linii papilarnych oraz drobnych kropek wykonanych z PCV. W ofercie naszej hurtowni środki ochrony, takie jak rękawice powlekane dostępne są w różnych kolorach i wykonane z różnych tkanin. Do naszego sklepu na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi modelami rękawic Reis dostępnymi w asortymencie naszej hurtowni. Cena rękawic powlekanych Reis jest uzależniona od ich rodzaju oraz jej przeznaczenia, natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia bhp ma jedne z niższych cen jako sklep bhp online. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu. W ofercie również odzież robocza, obuwie ochronne oraz wiele innych akcesoriów Reis. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Konin, Łódź, Częstochowa, Tomaszów Mazowiecki to miasta, do których regularnie wysyłamy rękawice powlekane. Jednak nasz sklep internetowy bhp realizuje wysyłki do całej Polski oraz Europy.