• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze powlekane lateksem - rekawice ochronne powlekane gumą - hurtownia sklep bhp

Rękawice ochronne bhp powlekane gumą lateksem

Odzież ochronna to niebywale ważny element w pracy każdego fachowca. Narażeni są oni w końcu na różnego typu zagrożenia wynikające w wykonywanych przez nich zadań. Warto zatem pamiętać o tym i każdorazowo przygotowywać się do wyznaczonych prac między innymi poprzez ubranie odpowiedniej odzieży bhp w tym rękawic roboczych. Pracodawcy także powinni pilnować ubioru robotników, ponieważ obligują ich do tego przepisy bhp. Biorąc pod uwagę tak dużą różnorodność odzieży ochronnej nietrudno bowiem wybrać taką, która będzie dla danego pracownika właściwa, a przy tym komfortowa.

Ochrona rąk to bardzo ważna kwestia w wielu zakładach pracy. Rozwiązaniem są rękawice roboczeoferowane w naszym sklepie bhp, które w odpowiedni sposób dopasowane do wykonywanej pracy podniosą bezpieczeństwo pracowników. Bez wątpienia świetnym rozwiązaniem są rękawice powlekane lateksem – to wybór bardzo uniwersalny, a przy tym cechujący się wieloma przydatnymi zaletami. Warto zainwestować w parę takich rękawic, ponieważ na pewno przydadzą się nam one nie raz. Czy to w pracy zawodowej, czy też podczas napraw we własnym domu – rękawice robocze to obowiązkowy element wyposażenia. Chronią ręce przed uszkodzeniami oraz dają pewny chwyt.

Rękawice robocze powlekane gumą lateksem

Rękawice robocze powlekane lateksem to rękawiczki robocze wykonane z różnorodnych przędz np. bawełnianych czy poliestrowych. Tkanina została powleczona specjalną gumą /lateksem w celu zwiększenia przyczepności do trzymanych narzędzi, towaru czy innych przedmiotów. Guma jest wytrzymała więc nadaje się dobrze do budownictwa, transportu, przemysłu ciężkiego. Lateks / guma doskonale sprawdza się również w okresie zimowym więc w ofercie naszego sklepu Optimum BHP znajdziecie Państwo także rękawice robocze ocieplane. Polecamy je również do prac transportowych, porządkowych, magazynowych. Jednym z najbardziej popularnych modeli rękawic powlekanych gumąrękawice wampirki, jedne z najtańszych rękawic roboczych dostępnych w naszym sklepie bhp oraz rękawice robocze Dragon.

Dla kogo nasz sklep bhp polec  rękawice robocze ochronne?

Rękawice powlekane lateksem z pewnością sprawdzą się świetnie dla wszystkich pracowników fizycznych, którzy narażeni są na mechaniczne uszkodzenia rąk. Nie ma wątpliwości, że z ich walorów korzystać mogą wszyscy pracownicy budowy, górnicy, elektrycy czy też osoby zajmujące się montażem. Rękawice na pewno będą przydatne również magazynierom – każdego dnia muszą bowiem przenosić liczne rzeczy.

Jak wybrać dobre rękawice robocze powlekane lateksem?

Decydując się na zakup rękawic ochronnych, w pierwszej kolejności powinniśmy się zastanowić jakie będzie właściwie ich przeznaczenie. Biorąc pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne na zewnątrz czy też rodzaj pracy jaki będziemy wykonywać będziemy bowiem w stanie wybrać takie rękawice robocze powlekane lateksem, które będą się nadawały najlepiej. Do prac w okresie wiosenno-letnim najlepsze będą rękawice robocze do ogólnego przeznaczenia. Z pewnością ważne w nich jest to, aby umożliwiały dobrą wentylację powietrza. W przeciwnym razie mogą doprowadzić między innymi do pojawiania się na rękach odcisków. Zimą i jesienią z kolei warto zdecydować się na rękawice powlekane gumą, które będą miały ocieplenie. W ten sposób nawet przy bardzo niskich temperaturach komfort pracy zostanie zachowany. Z tego względu rękawice robocze ocieplane powlekane cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp w okresie zimy.

Oczywiście to tylko jedno rozróżnienie między wieloma rękawicami dostępnymi na rynku, poza tym warto też pamiętać, że trzeba się kierować nie tyle konkretną porą roku, co bardziej temperaturą, która będzie w naszym miejscu pracy. Zajmujemy się latem naprawą chłodziarek w restauracjach? Warto postawić na ocieplane rękawice powlekane lateksem, które gwarantują dużą przyczepność i pewny chwyt. Poza tym, przy wyborze rękawic należy kierować się także ich rozmiarem. Będziemy bowiem w stanie dobrze wykonywać powierzone nam zadania tylko jeśli rękawica faktycznie będzie dopasowana do naszej ręki. Dodatkowo, wszystkie rękawice zakończone są ściągaczem, a niektóre mają elastyczny mankiet, dzięki którym jeszcze lepiej trzymają się one na rękach.

Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej. 

 

Rękawice robocze powlekane lateksem Portwest - rękawice ochronne powlekane gumą

Jedną z marek, która w swojej ofercie posiada rękawice powlekane gumą jest Portwest. Idealne rękawice budowlane, na magazyn i do transportu dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. W swojej ofercie  Portwest i nasz sklep bhp posiada rękawice robocze ocieplane, które świetnie sprawdzą się podczas pracy w niskich temperaturach. Dodatkowo rękawice wykonane zostały we fluorescencyjnym kolorze idealne dla pracowników wykonujących swoją pracę w ograniczonych warunkach widoczności oraz po zmroku. Rękawice ochronne powlekane gumą marki Portwest zakończone zostały elastycznym mankietem, który dopasowuje się do ruchów dłoni, nie ograniczając ich.

Nasz sklep Optimum BHP poleca rękawice powlekane Portwest!

Rękawice robocze powlekane lateksem Ardon - rękawice powlekane gumą

Dużym zainteresowaniem cieszą się również rękawice robocze Ardon z powleczeniem wykonanym z gumy. Wysokiej jakości rękawice powlekane gumą do pracy dostępne w wersji ocieplanej idealne do prac remontowo-budowlanych, magazynowych i do transportu. Popularne są również rękawice robocze powlekane lateksem Ardon odporne na ścieranie, które zapewniają doskonałą chwytność. Solidne i wytrzymałe rękawice robocze powlekane gumą Ardon wykonane również w wersji ostrzegawczej dla pracowników drogowych. Polecamy rękawice zakończone elastycznym ściągaczem Ardon.

Rękawice robocze powlekane lateksem CXS Canis - rękawice powlekane gumą

W ofercie czeskiego producenta CXS Canis znajdziemy rękawice robocze powlekane gumą w wersji zimowej, ostrzegawczej i antywibracyjnej a wszystkie te pozycje można kupić w naszym internetowym sklepie bhp. Rękawice antywibracyjne zmniejszają odczucie drgań podczas pracy z narzędziami ręcznymi. Rękawice o właściwościach tłumiąco-wibroizolacyjnych wykonane z tkaniny nylonowo-bawełnianej, powleczone spienionym lateksem po stronie chwytnej. Rękawice robocze powlekane lateksem zimowe marki CXS z antypoślizgowa powierzchnią idealne do pracy w wilgotnym środowisku lub lekko oleistym. Rękawice powlekane gumą CXS Canis to rękawice budowlane, do pracy w magazynie i transporcie.

Rękawice robocze powlekane lateksem Reis - rękawice powlekane gumą

Dużą ofertę rękawic powlekanych gumą posiada marka Reis. Rękawice robocze powlekane lateksem dostępne w naszym sklepie bhp wielu ciekawych kolorach, w szerokim przedziale cenowym. Uniwersalne rękawice ochronne do pracy w różnych środowiskach. Reis posiada w swojej ofercie damskie rękawice z poliestru powlekane spienionym lateksem w kolorze różowym. Damskie i męskie rękawice robocze powlekane gumą marki Reis, świetnie dopasowują się do dłoni, zakończone elastycznym ściągaczem.

Rękawice robocze powlekane lateksem gumą Polstar

Kolejną ciekawą propozycją są rękawice powlekane gumą marki Polstar. Dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice robocze powlekane lateksem Polstar, które zapewniają manualność. Rękawice ochronne przeznaczone do pracy w budownictwie, pracach ziemnych, remontowych. Rękawice powlekane gumą marki Polstar dostępne są w różnych kolorach, w szerokim przedziale cenowym w naszym sklepie bhp.

Rękawice robocze powlekane lateksem Delta Plus

Klientom naszego sklepu bhp chętnie polecamy rękawice robocze powlekane gumą marki Delta Plus. Wysokiej jakości powlekane lateksem, dostępne w wersjo ocieplanej i antyprzepięciowej. Rękawice ochronne idealne do pracy w trudnych warunkach. Rękawice powlekane gumą Delta Plus zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Rękawice robocze powlekane lateksem Urgent i Procera

Procera w swojej ofercie posiada tanie rękawice robocze powlekane gumą idealne dla brukarzy, budowlańców i magazynierów. Rękawice posiadają powleczenie na wewnętrznej stronie dłoni oraz palcach. Wygodne i tanie rękawice powlekane Procera z elastycznym ściągaczem dobrze współgrają z ruchami dłoni podczas pracy.
Szeroką ofertę rękawic powlekanych gumą posiada również producent Urgent. Tanie rękawice robocze powlekane lateksem do pracy dostępne w wersji klasycznej oraz ocieplanej i ostrzegawczej, które idealnie sprawdzą się dla pracowników wykonujących swoją pracę na świeżym powietrzu. Rękawice Urgent powlekane gumą znajdą swoje zastosowanie w wielu środowiskach pracy oraz poza nią.

Kup w sklepie Optimum BHP rękawice robocze powlekane gumą lateksem

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rękawic roboczych powlekanych gumą, dostępnych w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP. Posiadamy damskie i męskie rękawice ochronne, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa