• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze Ansell - rękawice ochronne - hurtownia sklep bhp

Rękawice robocze Ansell - oferta naszego sklepu bhp

W trosce o nasze bezpieczeństwo w pracy, każdy pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć nas w odpowiednią odzież roboczą, obuwie robocze oraz niezbędne środki ochrony indywidualnej. Sklep i hurtownia Optimum BHP z doświadczenia wie, że dużym zainteresowaniem cieszą się rękawice robocze, które odpowiadają za ochronę naszych dłoni przed zabrudzeniem oraz możliwymi urazami takimi jak obtarcia, przecięcia czy zadrapania. Klienci naszego sklepu bhp cenią fakt, że posiadamy bardzo dobrze rozbudowaną ofertę na rękawice ochronne. W zależności od naszych potrzeb dostępne są różne modele i rodzaje rękawic do pracy praktycznie we wszystkich środowiskach. Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas rękawice robocze Ansell. Dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach, szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie idealne dla swoich potrzeb oraz upodobań rękawice ochronne. Rękawice producenta Ansell wykonane zostały z różnego rodzaju materiałów w zależności od tego jakie mają przeznaczenie. Są to bardzo wytrzymałe i wygodne rękawice ochronne, które zapewniają długi okres żywotności. W ofercie na rękawice ochronne Ansell prócz standardowych modeli dużym zainteresowaniem cieszą się modele rękawic w wersji ocieplanej, które prócz zapewnienia wysokiego poziomu ochrony przed możliwymi zagrożeniami mają również za zadanie zapewnić użytkownikowi odpowiedni komfort termiczny zwłaszcza podczas wykonywania prac w niskich temperaturach. Ciekawą propozycją mogą okazać się również specjalistyczne rękawice ochronne spawalnicze, które wykonane zostały z dwoiny bydlęcej natomiast szyte są szwami z włókna Kevlar®. Są to wysokiej jakości rękawice robocze odporne na działanie wysokiej temperatury podczas prac spawalniczych. Sprawdzą się również w pracy, gdzie w otoczeniu występuje ryzyko związane z rozpryskami gorących cieczy. Specjalistyczne rękawice robocze posiadają długi mankiet, który zwiększa obszar ochrony. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rękawice robocze Ansell dopuszczone do kontaktu z żywnością takie jak model VersaTouch® 87-195, które zostały wykonane z lateksu. Zostały one poddane specjalne obróbce, która zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych. Dużym atutem jest również powleczenie w kształcie rybiej łuski na części chwytnej, która odpowiada za dobrą chwytność. Kolejną ciekawą propozycją są antyelektrostatyczne rękawice ochronne Ansell. Są niezwykle elastyczne, co wpływa na komfort użytkowania jak również zapewnia doskonałe czucie trzymanych przedmiotów . Cieczoodporne rękawice do pracy z przedłużanym mankietem są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Do pracy w niebezpiecznych warunkach z pewnością mogą się przydać kwasoodporne rękawice robocze Ansell idealne do pracy w przemyśle chemicznym i spożywczym, a także wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko kontaktu z niebezpiecznymi substancjami. 

Bogata oferta rękawic roboczych Ansell

Dostępne są również rękawice ochronne chemoodporne, które chronią przed czynnikami biologicznymi jak również zapewniają wysoką ochronę promieniotwórczą. W ofercie na rękawice ochronne Ansell znaczną część stanowią rękawice powlekane. Dostępne są w wersji całkowicie powlekanej, jak również w formie powleczenia wyłącznie po wewnętrznej stronie rękawicy. W zależności od charakteru pracy możemy sięgnąć po rękawice robocze powlekane poliuretanem, rękawice powlekane nitrylem czy pianką nitrylową. Znajdziemy tutaj rękawice zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku, który odpowiada za idealne dopasowanie do dłoni użytkownika, jak również zapobiega zsuwaniu się jej z dłoni oraz rękawice z usztywnianym mankietem. Rękawice robocze Ansell posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania. W zależności od tego z jakich materiałów zostały wykonane sprawdzą się podczas pracy na halach produkcyjnych, w magazynach, branży Automotive, w pracach remontowo-wykończeniowych oraz monterskich. Ważną kwestią jest, że rękawice ochronne tego producenta zapewniają wysoki komfort użytkowania, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz wydajność pracownika. Jak widać niezależnie od tego jaki rodzaj pracy wykonujemy w ofercie na rękawice ochronne Ansell każdy znajdzie model idealny do swoich potrzeb. Atrakcyjna cena, szeroka gama rozmiarów i kolorów, wysoki poziom ochrony oraz komfortu użytkowania, a także szeroki zakres zastosowania to główne powody dla których rękawice robocze producenta cieszą się tak dużą popularnością. Jeżeli są Państwo zainteresowani pełną ofertą na rękawice robocze Ansell zachęcamy do zapoznania się z nią w naszym sklepie i hurtowni Optimum BHP. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Polecamy!

Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa