• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Odzież i ubrania robocze ANSELL

Odpowiednie zabezpieczenie ciała podczas pracy, zwłaszcza takiej, w której mamy styczność z substancjami niebezpiecznymi jest bardzo ważne. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziecie różnorodne rękawice Ansell.

Modele nitrylowe doskonale sprawdzą się podczas pracy na halach przemysłowych oraz produkcyjnych. Zostały przystosowane do kontaktu z olejami i smarami natomiast, dzięki niezwykle cienkiej powłoce są bardzo wygodne, a przy tym odporne na uszkodzenia. Osobom pracującym na dworze polecamy modele ocieplane, których cechą charakterystyczną jest doskonała przyczepność zarówno do suchych, jak i zaolejonych powierzchni. Rękawice nitrylowe Ansell to również modele kwasoodporne, idealne dla osób zatrudnionych w przemyśle chemicznym, a także mających styczność z substancjami niebezpiecznymi. Ich wnętrze zostało wypełnione flokowaną bawełną, zwiększającą komfort ich użytkowania.

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym dostępne są ubrania robocze, a także niezbędne do pracy akcesoria w korzystnej cenie. Dzięki temu, że oferujemy różnorodne rękawiczki Ansell każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Ostateczna cena produktu zależy najczęściej od jego rodzaju. Najtańsze są modele Econohands z gumy lateksowej mające antypoślizgową powierzchnię, które sprawdzą się również podczas wykonywania domowych obowiązków. Natomiast najdroższe są modele ochronne Ratouchn92-600 odporne nawet na długotrwały kontakt ze środkami chemicznymi, a także na przebicia. Taka różnorodność sprawia, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie, w odpowiedniej cenie.