• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszulki i t-shirty robocze damskie i męskie do pracy - sklep Optimum BHP

T-shirty robocze i koszulki polo — ubrania robocze i reklamowe pod logo w sklepie bhp

Uzupełnieniem odzieży roboczej mogą okazać się koszulki robocze. Nasz sklep Optimum BHP poleca t-shity robocze oraz koszulki polo. Oferta, jaką ma w tym zakresie hurtownia bhp, jest bardzo szeroka. Koszulka polo dostępna jest w różnych gramaturach – oferujemy modele cienkie i przewiewne, średniej grubości oraz solidne i grube. Koszulki robocze polo mają zróżnicowany skład, jednak największą popularnością cieszą się koszulki polo z bawełny 100%. Bogata kolorystyka, w jakiej występują koszulki polo, umożliwia dobór odzieży zgodnej z identyfikacją wizualną firmy. Nasza hurtownia bhp oferuje koszulki robocze męskie i damskie.

Podkoszulek roboczy: wygodny strój nie tylko na letnie dni

Podstawowym zadaniem odzieży roboczej jest zabezpieczenie przed zabrudzeniem lub zastąpienie odzieży własnej pracownika. Pracodawca zobowiązany jest dostarczyć pracownikom odzież i obuwie robocze, jeśli wymagają tego przepisy technologiczne, sanitarne lub BHP, a także kiedy jego własne ubrania mogą ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu. Coraz częściej odzież robocza jest jednak traktowana także jako element identyfikacji z firmą. Pracodawcom zależy na tym, by ich pracownicy prezentowali się schludnie i jednocześnie reklamowali dane przedsiębiorstwo na przykład za pomocą logo. T-shirt roboczy to najprostszy sposób na to, by ujednolicić stroje służbowe i zapewnić wszystkim pracownikom odzież roboczą. Warto zwrócić przy tym uwagę, by podkoszulek roboczy nie tylko prezentował się odpowiednio, ale również zapewniał komfort pracy. Z tego względu najlepszym wyborem będzie koszulka polo lub T-shirt męski roboczy, wykonane ze stuprocentowej i oddychającej bawełny. Taki podkoszulek roboczy to przede wszystkim odzież na lato, ale nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz T-shirty robocze wykonane z wysokiej jakości materiałów — przewiewnych i miłych w dotyku. Jednocześnie dbamy o to, by wszystkie koszulki były starannie wykończone. Dzięki temu nie niszczą się zbyt szybko nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Taki T-shirt męski roboczy sprawdzi się nie tylko podczas prac wykonywanych na zewnątrz, ale również jako stój dla pracowników produkcji, kurierów czy osób zatrudnionych w restauracji. Stylowe koszulki polo to z kolei dobry wybór dla pracowników biurowych: są bardziej formalne niż T-shirty i jednocześnie zapewniają wygodę i swobodę ruchu, a także są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

T-shirty ostrzegawcze: postaw bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne podkoszulki robocze, ale również specjalne T-shirty ostrzegawcze. To koszulki wykonane z wysokiej jakości materiałów i dodatkowo wyposażone w specjalne pasy odblaskowe. Dzięki temu T-shirty ostrzegawcze mogą być alternatywą dla kamizelek i zapewniać bezpieczeństwo wszystkim pracownikom wykonującym swoje obowiązki w warunkach wymagających intensywnej widoczności. Przepisy określają, że wszystkie osoby pracujące w obszarze pasa drogowego i kolejowego muszą być wyposażone w odzież odblaskową. W upalne dni warto zapewnić pracownikom ochronę bez konieczności zakładania kolejnej warstwy ubrań — w tej roli najlepiej sprawdzą się nasze T-shirty ostrzegawcze, produkowane zgodnie z normą EN ISO. Połączenie wysokiej jakości bawełny oraz oddychających, nowoczesnych materiałów i wentylujących paneli siatkowych sprawia, że praca nawet podczas upalnych dni nie jest aż tak uciążliwa. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego T-shirty ostrzegawcze zostały wyposażone w specjalne pasy odblaskowe, które nie tracą swoich właściwości nawet pomimo częstego prania. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i zapewnij im specjalną odzież ostrzegawczą nie tylko na zimowe, ale również letnie dni.