• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze STRETCH - elastyczne spodnie ze stretchem elastanem

Spodnie robocze stretch - elastyczne spodnie robocze zapewniające wysoki komfort pracy

 

Nasz sklep bhp oferuje klientom szeroki wybór odzieży roboczej dostosowanej do różnych warunków pracy oraz oczekiwań klientów. Spodnie robocze są elementem ubrania bhp, przy zakupie których klienci często zwracają uwagę nie tylko na cenę ale i komfort. W takich przypadkach bardzo często wybierane są spodnie robocze stretch, które nie krępują ruchów tak jak spodnie bawełniane czy z bawełny i poliestru. To sprawia, że spodnie robocze stretch są tak bardzo popularne i chętnie wybierane przez monterów, serwisantów, kierowców oraz przez innych fachowców, dla których komfort pracy jest szczególnie istotny.

 

Elastyczne spodnie robocze stretch z elastanem to wygoda w dynamicznej pracy

 

Spodnie robocze stretch to spodnie z elastanem, który zapewnia tkaninie lepsze właściwości rozciągające. Elastan stanowi zazwyczaj 2-3% składu spodni ale w niektórych modelach jak np w spodniach roboczych Snickers Workwear AllroundWork 6341 zawartość elastanu odpowiedzialnego ze rozciągliwość wynosi aż 22%. Użytkownicy spodni ze stretchem cenią sobie fakt, iż spodnie dopasowują się do ruchu, nie ograniczając tak możliwości poruszania się, co jest często bardzo istotne podczas pracy, która wymaga od nas dużej swobody. Elastyczne spodnie ze stretchem są często wybierane przez pracowników instalacji fotowoltaicznych lub jako spodnie monterskie. Sprawdzą się tam, gdzie praca wymaga kucania, klękania, wspinania, chodzenia po schodach. Zdecydowanie w takich przypadkach komfortowym wyborem są właśnie spodnie robocze ze stretchem.

 

Spodnie robocze stretch tanie czy drogie? Jakie spodnie ze stretchem Ty wybierasz?

 

Nasz sklep bhp dysponuje bardzo szerokim wachlarzem wyboru spodni roboczych ze stretchem tak aby każdy klient mógł wybrać spodnie stretch dostosowane także do swoich możliwości finansowych. OFerujemy klientom budżetowe i tanie spodnie robocze ze stretchem Urgent czy Reis.  Bardziej wymagającym klientom oferujemy wysokiej jakości spodnie Snickers Stretch dostępne w kilku wariantach. W pośredniej półce cenowej bardzo popularne są spodnie CXS Stretch, Issa czy spodnie ze stretchem Portwest.