• Kategorie
  • Szukaj
  • REIS rękawice robocze jednorazowe - rękawiczki jendorazowe bhp tanie - hurtownia sklep bhp

Jednorazowe rękawice robocze Reis w hurtowni Optimum BHP

Rękawice jednorazowe Reis znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach życia i w wielu branżach. Tego typu rękawiczki robocze są niezbędne, aby zachować bezpieczeństwo swoje i osób, z którymi mamy styczność, niezależnie od tego czy jesteśmy ratownikami medycznymi, stomatologami, kosmetyczkami, czy tatuażystami. Rękawiczki jednorazowe są również używane w czasie karmienia dzieci, w takich placówkach jak przedszkola, żłobki, we wszystkich zbiorowych kuchniach, a także na dłoniach kucharzy, sprzedawców działów mięsnych czy cukierników. Takie rękawiczki bhp nie mogą być przypadkowe lecz muszą być odpowiednio dobrane do pracy jaką wykonujemy. Zadaniem rękawiczek jednorazowych jest spełnianie wszelkich wymaganych norm. Muszą być trwałe, szczelne i w pełni bezpieczne. I tak spośród jednorazowych rękawiczek Reis rozróżniamy rękawice lateksowe, rękawice nitrylowe oraz rękawice winylowe, a także rękawice foliowe. Najpopularniejsze są rękawiczki lateksowe Reis stosowane w branży medycznej tj. szpitalach, przychodniach, w stomatologii. Przez dłuższy czas były jedynym rodzajem rękawic jednorazowych ze względu na swoją wytrzymałość, a to za sprawą kauczuku, z którego zostały wykonane. W ostatnim czasie odnotowano spory wzrost osób uczulonych na lateks. Rękawice jednorazowe nitrylowe to odpowiedź na rękawice lateksowe, przy czym wykonane z syntetycznego kauczuku tak, aby nie uczulać. Nie mniej jednak rękawiczki nitrylowe Reis nie są tak wytrzymałe jak lateksowe. Natomiast rękawice jednorazowe winylowe są dużo mocniejsze niż lateksowe czy nitrylowe, a to za sprawą PCV, z którego zostały wykonane. Trzeba pamiętać natomiast jednak, że tego typu rękawiczki wymagają staranności w doborze rozmiaru ze względu na swoją małą elastyczność. Natomiast rękawiczki jednorazowe foliowe nadają się jedynie do gastronomii. Nasza hurtownia bhp oferuje rękawice jednorazowe Reis najwyższej jakości.

Rękawice jednorazowe Reis – jakie rękawiczki ochrony jednorazowej marki Reis wybrać w naszym sklepie bhp?

 

Nasz sklep internetowy bhp oferuje Państwu każdy rodzaj rękawic jednorazowych dostępnych na rynku. Przyjrzyjmy się zatem rękawiczkom jednorazowym marki Reis. Jednym z bardziej popularnych modeli w naszej hurtowni jest model Reis RNITRIO-BLACK. Są to czarne rękawiczki z nitrylu bezpudrowe. Świetnie dopasowują się do dłoni i zwiększają chwytność przedmiotów. Idealnie sprawdzą się w pracy, gdzie jest wymagana manualność i dobre czucie. Polecane kosmetyczkom, fryzjerom, tatuatorom czy osobom zajmującym się piercingiem. Szczególnym upodobaniem cieszą się również rękawice lateksowe marki Reis. Takie rękawiczki zostały od środka wypudrowane naturalną skrobia kukurydzianą, by ułatwić ich wkładanie i ściąganie. Są wysoce odporne na rozdarcia i przetarcia. Ponad to w ofercie posiadamy rękawice jednorazowe foliowe Reis. W tej kategorii dostępne są również zarękawki foliowe, które służą jako ochrona przedramienia, aż do łokcia, wykonane z polietylenu. Pozwalają zachować higienę w pracy w różnych gałęziach przemysłu. W naszej hurtowni bhp online te jednorazowe rękawice są sprzedawane w opakowaniach po 100 szt. Rękawice jednorazowe Reis dostępne w naszej hurtowni Optimum BHP są w rozmiarach od S-XL. Do naszego sklepu bhp na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi modelami rękawic dostępnymi w asortymencie naszej hurtowniCena rękawic jednorazowych jest uzależniona od ich rodzaju oraz jej przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jak sklep bhp online. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, obuwie robocze oraz wiele innych akcesoriów. Rękawice Reis wysyłamy do wielu miast. Warszawa, Karków, Gdańsk, Wrocław, Toruń, Szczecin, Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała Tomaszów Mazowiecki, Konin to przykłady miast, gdzie nasi klienci regularnie zamawiają rękawice robocze Reis. Towar wysyłamy do całej Polski i Europy.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa