• Kategorie
  • Szukaj
  • Ubranie robocze ostrzegawcze komplet - ubranie odblaskowe zestaw - sklep Optimum BHP

Ubranie robocze odblaskowe to niezwykle istotny element odzieży ostrzegawczej pracowników, którzy pracują nie tylko na zewnątrz, ale również na halach produkcyjnych lub w magazynach. Poziom bezpieczeństwa jest zależy od adekwatnego do warunków pracy ubioru. Odzież odblaskowa dzięki swoim fluorescencyjnym kolorom żółtym, pomarańczowym oraz taśmami odblaskowymi jest widoczna z daleka i może ustrzec przed takim niebezpieczeństwem jak potrącenie przez samochód. Odzież ochronna ostrzegawcza ze względu na swoje elementy odblaskowe świetnie sprawdza się wśród osób pracujących po zmroku czy w nocy. Idealna dla drogowców czy pracowników robót ziemnych. Kierowcy mają szanse tak odzianych pracowników dostrzec już z większej odległości tak aby w porę zareagować i uchronić przed wypadkiem. Nasza hurtownia BHP oferuje szeroki wybór ubrań roboczych odblaskowych w różnych kolorach, rozmiarach oraz o różnym zastosowaniu. W ofercie naszej hurtowni on-line w kategorii ubranie robocze odblaskowe dostępne sąkurtki odblaskowe oraz długie spodnie odblaskowe do pasa, ogrodniczki, a także komplety składające się z kurtki ostrzegawczej i spodni do psa lub ogrodniczek. Tergo rodzaju odzież jest bardzo często kupowana w naszym sklepie. Polecamy odzież roboczą odblaskową naszej hurtowni BHP !

Ubranie robocze odblaskowe – jakie ubranie ostrzegawcze wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasz sklep internetowy bhp w swoim asortymencie posiada ubrania odblaskowe robocze takich marek jak : Ardon, Snickers, CXS Canis, Portwest, Reis. Ubrania dostępne w asortymencie naszego sklepu to m.in. spodnie robocze i kurtki odblaskowe posiadają wiele praktycznych kieszeni, dzięki którym możemy schować, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki np.: narzędzia, które są przydatne w pracy. Odzież robocza ostrzegawcza wykonana jest z różnych materiałów w zależności od konkretnego modelu i rodzaju przeważa natomiast poliester, bawełna i softshell. Nasz sklep BHP wyposażony jest w ubranie robocze odblaskowe najwyższej dzięki czemu może ono posłużyć na długi czas. Godne polecenia są komplety ostrzegawcze, a szczególnie model AQUA 500 + 501 H1189 marki Ardon. To zestaw odblaskowy, przeciwdeszczowy, antystatyczny, trudnopalny. W jego skład wchodzi kurtka i ogrodniczki, świetnie sprawdzi się w pracy w ulewie przy silnym wietrze, a także uchroni przed wyładowaniami antystatycznymi. Odzież robocza z racji swoich właściwości trudnopalnych odpowiednia jest w środowisku zagrożonym wybuchem lub w pomieszczeniach z koncentracją gazu i oparów metanu. Jeśli chodzi o tańsze komplety ostrzegawcze ubrań roboczych do mają Państwo do wyboru LIGHTER UL marki REIS. Ponad to w ofercie spodnie do pasa odblaskowe Snickers w różnych kolorach. Bardzo wygodne oraz stworzone z odpornego na zabrudzenia materiału zgodne z normą EN 20471/1.Spodnie robocze odblaskowe Snickers mają nowoczesny fason, o specjalnym krój dla maksymalnej wygody ruchu oraz komfortu siedzenia, który zadowoli najbardziej wymagającego pracownika. Ponad to w ofercie również ogrodniczki odblaskowe Portwest model RT43 idealne dla pracowników kolei i drogowców. Wykonane z bardzo trwałej tkaniny z plamoodpornym wykończeniem. W naszymsklepie bhp mają Państwo również do wyboru kamizelki odblaskowe, bluzy ostrzegawcze, polary ostrzegawcze, kamizelki z pasami odblaskowymi, odzież odblaskową antystatyczną, koszulki ostrzegawcze, odzież ostrzegawczą zimowa i letnią, a także inne akcesoria, które czynią pracownika widocznym.

Cena ubrania roboczego odblaskowego zależy od konkretnego modelu oraz parametrów jednak zapewniamy, że jesteśmy jedną z najtańszych hurtowni BHP. Na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ubrania roboczego odblaskowego w naszym sklepie BHP . Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Leszno to tylko część miejscowości gdzie nasz magazyn wysyła regularnie ubrania odblaskowe.