• Kategorie
  • Szukaj
  • Nauszniki przeciwhałasowe i wkładki przeciwhałasowe - ochrona słuchu podczas pracy

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE OSU REIS
Produkt niedostępny
NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE OS-FIT REIS
Produkt niedostępny

Ochrona słuchu - nauszniki przeciwhałasowe i wkładki przeciwhałasowe w ofercie sklepu Optimum BHP

Ochrona słuchu jest niezwykle istotna podczas pracy. W trosce o zdrowie i komfort uszu warto zaopatrzyć pracowników w nauszniki przeciwhałasowe lub wkładki przeciwhałasowe.

Nauszniki przeciwhałasowe to doskonała propozycja dla osób narażonych na pracę w głośnych warunkach. Nauszniki przeciwhałasowe skutecznie tłumią dźwięki, dzięki czemu zapewniają komfort i ochronę podczas pracy.

W naszej ofercie znajdziesz nauszniki przeciwhałasowe cenionych producentów bhp, takich jak Reis czy Portwest. W ofercie sklepu Optimum BHP znajdziesz także doskonałe nauszniki przeciwhałasowe dla drogowców i osób pracujących w ciemnych, niewidocznych miejscach ponieważ posiadamy nauszniki przeciwhałasowe z odblaskowym pałąkiem. Są to np. nauszniki ochronne HV Extreme PS43 Portwest. Jeśli szukasz odpowiedniej ochrony słuchu dla pracowników wykonujących swoje zadania w trudnych warunkach to nauszniki ochronne Portwest sprawdzą się doskonale.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości środkach ochrony słuchu to postaw na nauszniki ochronne Portwest.

Cenisz sobie jakość i wygodę? Składane nauszniki przeciwhałasowe to bardzo wygodna opcja ponieważ zajmują mało miejsca i pozwalają na łatwe przechowywanie. Nasz sklep bhp poleca również nauszniki przeciwhałasowe Reis, często wybierane przez naszych klientów. Nauszniki przeciwhałasowe Reis dostępne są w korzystnych cenach, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością.

Wybierając nauszniki przeciwhałasowe powinniśmy pamiętać o tym, że jeżeli pracownik nosi również hełm ochronny, to musimy dobrać takie ochronniki słuchu, które będą z nim kompatybilne.

 

Wkładki przeciwhałasowe do pracy - oferta sklepu bhp na ochronę słuchu

Wkładki Przeciwhałasowe to również świetne rozwiązanie do ochrony słuchu podczas pracy. Są one stosowane bezpośrednio w kanale słuchowym. Wkładki przeciwhałasowe łatwiej dopasować do ucha ponieważ znajdziesz w ofercie takie, które możesz samemu uformować w wygodny sposób. W naszym sklepie Optimum BHP oferujemy wkładki przeciwhałasowe popularnych producentów bhp, jak np. Reis, Portwest, 3M, Uvex i wiele innych. Wkładki przeciwhałasowe polecane są szczególnie do miejsc, takich jak lotniska, hale przemysłowe czy dla osób pracujących w budownictwie i trudnych, głośnych warunkach. Wkładki przeciwhałasowe zapewnią skuteczną izolację od uciążliwych głośnych dźwięków. Wkładki przeciwhałasowe jednorazowe to świetna opcja dla firm, które zatrudniają wielu pracowników lub występuje ich duża rotacja.

Wkładki przeciwhałasowe Reis kupisz w naszym sklepie bhp w korzystnej cenie. Polecamy także wkładki przeciwhałasowe Portwest, które dostępne są również w wersji ze sznurkiem, który zapewnia praktyczność. Dzięki sznurkowi istnieje mniejsza szansa na zgubienie zatyczek do uszu bhp przez pracowników. Posiadamy również w ofercie podajniki na wkładki przeciwhałasowe.

Jeśli Twoi pracownicy potrzebują ochrony przed nadmiernym hałasem to zapewnij im wkładki przeciwhałasowe do uszu, które uchronią ich przed skutkami ubocznymi pracy w głośnych warunkach.

 

Środki bhp do ochrony słuchu - nauszniki i wkładki przeciwhałasowe

W zależności od potrzeb, w asortymencie sklepu Optimum BHP znajdziesz nauszniki przeciwhałasowe oraz wkładki przeciwhałasowe o różnym wygłuszeniu. Ochronniki słuchu dostępne są w szerokim przedziale cenowym. Posiadamy również jednorazowe zatyczki do uszu bhp. Zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będą wkładki przeciwhałasowe wielokrotnego użytku, które zwykle połączone są sznurkiem. W naszym asortymencie znajdziesz także wkładki przeciwhałasowe, które posiadają możliwość regulowania tłumienia. Dzięki bogatej propozycji naszego sklepu bhp na środki ochrony słuchu z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej firmy.

Zapewnij swoim pracownikom komfort pracy i zdecyduj się na nauszniki przeciwhałasowe lub wkładki przeciwhałasowe dostępne w sklepie Optimum BHP.