• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtka robocza Issa

Kurtki robocze ISSA - odzież robocza Industrial Starter w sklepie bhp

Nasz sklep Optimum BHP posiada w ofercie kurtki robocze wielu marek cenionych przez klientów. Jedną z nich jest ISSA Industrial Starter. Oferowane kurtki robocze tej włoskiej firmy to odzież robocza na wysokim poziomie zarówno pod względem wykonania, jakości oraz wyglądu. Oferta na kurtki robocze Industrial Starter ISSA jaką ma nasza hurtownia bhp powinna zadowolić nawet wymagających klientów. Odzież robocza jest wygodna, praktyczna i funkcjonalna i skierowana do oczekiwać klientów z różnych branż.

Kurtki softshell Issa - oddychająca kurtka robocza dla każdego

Jednym z bardziej popularnych produktów ISSAkurtki robocze softshell. Ich popularność jest wynikiem uniwersalności. Kurtka softshell jest oddychająca i wiatroodporna. To sprawia, że kurtki bhp ISSA są bardzo  praktyczne i wygodne. Są to sportowe kurtki robocze doskonałe do pracy. Zdecydowanie warto zainwestować w taki model kurtki bhp. Nasz sklep bhp może wykonać na nich logo Twojej firmy. W okresie zimowym polecamy kurtki ocieplane oddychające np. Foxy ISSA.

Kurtki robocze ocieplane Issa - odzież robocza ocieplana na zimę w sklepie bhp

Zimą gdy na dworze panują mniej przyjazne temperatury polecamy kurtki robocze ocieplane ISSA. Producent ma w ofercie zarówno tanie kurtki robocze ocieplane jak i bardzo porządne i solidne jak kurtka ocieplana softshell Foxy. Nasz sklep bhp poleca kurtki ocieplane bomber oraz parki. Oferta na kurtki robocze zimowe Industrial Starter ISSA to także kurtki robocze odblaskowe idealne dla drogowców. Praktyczne do budownictwa kurtki 3W1 jak Triplo Issa i inne są bardzo popularne i chętnie kupowane w hurtowni bhp. Polecamy także do pracy kurtki przeciwdeszczowe które doskonale zabezpieczają przed deszczem.