• Kategorie
  • Parametry
  • Maski całotwarzowe

Maski całotwarzowe służą do zabezpieczenia dróg oddechowych przed zanieczyszczeniami, które zagrażają zdrowiu, a w skrajnych przypadkach nawet życiu człowiek. Maski całotwarzowe są uzupełnieniem odzieży ochronnej w wyjątkowo trudnych i szkodliwych warunkach.  Są istotnym wymogiem w czasie pracy w warunkach ekstremalnych  i w środowisku o skażonym powietrzu. Nasza hurtownia bhp oferuje Państwu m.in. maski przeciwgazowe, które są  zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem, pozwalają bowiem na filtrację powietrza. Ich dużą zaleta jest fakt, że chronią nie tylko drogi oddechowe, ale i całą powierzchnię twarzy, co ma duże znaczenie w przypadku przebywania w strefie zagrożenia. Dodatkowo atutem jest  komfort użytkowania . Maski ochronne tego typu mają kształt, który został zaprojektowany tak, by użytkownikowi zagwarantować szerokie pole widzenia. Artykuły BHP w tej kategorii w naszym sklepie internetowym do wyboru w wielu modelach dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć maskę na miarę swoich potrzeb oraz warunków pracy.  

 

Maski całotwarzowe – jakie rodzaje masek zabezpieczające drogi oddechowe wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

Nasz sklep internetowy bhp dysponuje szerokim wachlarzem masek całotworzpowych. Do wyboru mają Państwo maski takich marek jak : 3M. MSA, JPS, SECURA. Oferujemy Maski ochronne 3M do ochrony dróg oddechowych wielokrotnego użytku z zaworami wydechowymi, które zwiększają wytrzymałość i jest łatwy w utrzymania czystości i tu warto przytoczyć model maski 3M 6000 model MAS-F-6000, która jest kompatybilna z innymi produktami 3M i można do niej podłączyć szeroką gamę filtrów, które chronią przed gazami, oparami czy też pyłami. Maska ochronna 3M 6000 posiada opatentowany zawór wydechowy Cool Flow, co jest niezwykłą cechą wpływająca na jakość maski i jej noszenie. Polecamy również maskę ochronną MSA  MAS-F-ADV3121. Maska pełnotwarzowa Advantage 3121, która posiada jedno złącze filtra ze standardowym gwintem i została wykonana z mocnego silikonu Hycar, odpornego na substancje chemiczne i świetnie przylegającego do skóry współpracuje z szeroką gamą elementów oczyszczających, wkładów antychemicznych i filtropochłaniaczy zgodnych z normami EN14387 lub EN143 chroniących przed wysokim stężeniem dymu, mgły lub gazów oraz spełnia wymagania normy EN136. Na uwagę zasługuje również model maski ochronnej MAS-UEPSMAXX marki MSA. Maska pełnotwarzowa Ultra Elite została wykonana ze specjalnej mieszanki gumowej dodatkowo niemal nie powoduje zniekształceń obrazu. Z pewnością dużym atutem jest fakt, że charakteryzuje się doskonałą transmisją mowy i zapewnia wysoki komfort noszenia. To typ maski, który współpracuje z szerokim asortymentem akcesoriów w zależności od potrzeb użytkownika. Polecana szczególnie dla straży pożarnej. Ponad to w tej kategorii nasza hurtownia i sklep bhp posiada  modele kapturów ucieczkowych z pożaru. Są to urządzenia czyszczące składające się z kaptura oraz półmaski. W kategorii ochrony dróg oddechowych nasza hurtownia dysponuje również półmaskami, maskami higienicznymi, urządzeniami filtrującymi, aparatami oddechowymi, filtrami i pochłaniaczami. Do naszego sklepu bhp zapraszamy przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena masek całotwarzowych jest uzależniona od modelu oraz jego przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jaksklep bhp on-line. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, rękawice oraz wiele innych akcesoriów. Artykuły bhp wysyłamy do miast: Warszawa, Konin, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Sopot, Szczecin, Czestochowa, Gliwice, Opole, Łódź, Częstochowa i wiele więcej.

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.