• Kategorie
  • Szukaj
  • Zatyczki ochronne na sznureczku - wkładki przeciwhałasowe do uszu na sznurku

Wkładki przeciwhałasowe na sznureczku w sklepie Optimum BHP

Jednym z podstawowych elementów stroju ochronnego pracownika w poszczególnych środowiskach pracy mogą być środki ochrony słuchu. Sklep bhp Optimum z doświadczenia wie, że w tym przypadku dużym zainteresowaniem cieszą się zatyczki do uszu na sznureczku, które są jedną z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji. W naszej ofercie znajdą Państwo tego typu produkty od znanych i cenionych producentów do których możemy zaliczyć Delta Plus, Uvex, Portwest czy 3M. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są wkładki przeciwhałasowe na sznureczku nie powinno być żadnego problemu z dopasowaniem ich do budżetu jakim dysponujemy. Ich głównym atutem jest fakt, że ze względu na połączenie sznureczkiem nie tak łatwo będzie je zgubić, a ponadto możemy zawiesić je na szyi w momencie kiedy akurat nie będą przez nas wykorzystywane. Ponadto zatyczki przeciwhałasowe na sznurku spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. 

Sklep bhp poleca zatyczki ochronne do uszu na sznurku

Dostępnych jest wiele różnych wersji kolorystycznych na środki ochrony słuchu na sznurku dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do naszych indywidualnych upodobań, a nawet do pozostałych elementów uniformu pracownika tak aby tworzyły z nimi spójną całość. Zatyczki wykonane są zazwyczaj w miękkiej pianki poliuretanowej, która idealnie dopasowuje się do ucha użytkownika natomiast sznureczek może być wykonany z różnych materiałów tekstylnych. Wkładki przeciwhałasowe na sznureczku sprzedawane mogą być przez nasz sklep bhp w opakowania zbiorczych różniących się od siebie ilością par dzięki czemu posłużą nam przez dłuższy okres czasu przy czym każda para powinna być pakowana w osobny woreczek ze względów na zachowanie odpowiedniej higieny. Niezależnie od tego po jakie zatyczki do uszu na sznurku sięgniemy z całą pewnością będą w stanie zapewnić nam wysoki komfort użytkowania, który przełoży się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wart również dodać, że wkładki przeciwhałasowe na sznureczku są kompatybilne z innymi środkami ochrony osobistej takimi jak okulary ochronne czy różnego rodzaju maseczki co zapewni nam maksymalny poziom ochrony w bardziej wymagających środowiskach pracy. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się zatyczki o uszu, które posiadają wgłębienie na kciuki pozwalające na szybki i łatwe wkładanie oraz ich zdejmowanie tak jak w przypadku modelu XACT-FIT marki Uvex. 

Poznaj bogatą ofertę na zatyczki przeciwhałasowe na sznureczku w sklepie Optimum BHP

W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele ciekawych propozycji na zatyczki do uszu na sznurku przeznaczone głównie do przemysłu spożywczego oraz modele odporne na wilgoć. Ponadto wybrane zatyczki nadają się do recyklingu lub też zostały wykonane z hipoalergicznego silikonu. Kolejną ciekawą propozycją mogą okazać się również wkładki przeciwhałasowe na sznureczku, które wykorzystują innowacyjną technologię filtrowania w celu odcięcia hałasu o niskim aczkolwiek już niebezpiecznym natężeniu umożliwiając jednak prowadzenie normalnej rozmowy lub też słuchanie muzyki co może uprzyjemnić nam pracę. Kolejną różnicą jest kształt i wielkość zatyczek, które możemy w indywidualny sposób dopasować do naszych potrzeb. Szeroki zakres zastosowania jakim cechują się zatyczki do uszu na sznurku to kolejny powód dla którego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem ponieważ świetnie sprawdzą się praktycznie we wszystkich środowiskach pracy w których występuje duże natężenie hałasu. 

Wygodne wkładki przeciwhałasowe - polecamy zatyczki do uszu na sznurku

Ze względu na dobrze rozbudowaną ofertę jaką posiadamy na wkładki przeciwhałasowe do uszu jesteśmy przekonani, że każdy nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Ciekawe wersje kolorystyczne, szeroki przedział cenowy oraz sprawdzone produkty spełniające wymagane normy to głównie powody dla których klienci poszukujący tego typu środków ochrony słuchu korzystają z naszych usług. Wszystkich zainteresowanych nasz sklep bhp Optimum zachęca do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na zatyczki do uszu na sznureczku, które są w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Polecamy!