• Kategorie
  • Szukaj
  • Zatyczki ochronne na pałąku - wkładki przeciwhałasowe do uszu na pałąku

Zatyczki do uszu na pałąku - wygodne wkładki przeciwhałasowe na pałąku w sklepie Optimum BHP online

Optimum sklep bhp w swojej ofercie posiada wiele ciekawych propozycji na środki ochrony słuchu, które przeznaczone są do pracy w hałaśliwych środowiskach. Jedną z ciekawszych propozycji mogą okazać się zatyczki do uszu na pałąku, który w zależności od naszych potrzeb może być umiejscowiony z tyłu głowy lub pod brodą. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że wszystkie produkty tego typu zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest doskonałym potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki nam zapewnią. Wkładki przeciwhałasowe na pałąku mogą dostępne są w rożnych wersjach kolorystycznych co pozwoli nam na dopasowanie ich do naszych indywidualnych upodobań. Przy tej okazji warto jednak zaznaczyć, że same zatyczki wykonane są najczęściej w neonowych kolorach dzięki czemu są bardziej widoczne, a tym samym unikniemy ich zgubienia. Kolejną cechą jaką mogą różnić się od siebie zatyczki do uszu na pałąku jest poziom wygłuszenia jaki zapewniają co powinniśmy indywidualnie dopasować do środowiska naszej pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo środki ochrony słuchu tego typu od wielu znanych i cenionych na rynku bhp producentów takich jak Portwest, 3M, Reis czy Uvex. Dostępne są one w szerokim przedziale cenowym dlatego też każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie sobie na nie pozwolić. 

Polecamy zatyczki ochronne przeciwhałasowe do uszu na pałąku

W większości przypadków wkładki przeciwhałasowe na pałąku sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych co może oznaczać, że posłużą nam przez dłuższy okres czasu. Końcówki w tych produktach możemy podzielić na zatyczki jednorazowego użytku lub wielokrotnego. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że dostępnych jest wiele wkładek wymiennych co pozwoli nam na higieniczne wykonywanie swojej pracy. Kolejnym powodem dla którego klienci tak chętnie sięgają po zatyczki przeciwhałasowe na pałąku jest fakt, że nadają się one do prac przerywanych bez ryzyka zgubienia ich. W większości przypadków wkładki wykonane zostały z wolno rozprężającej się pianki poliuretanowej, która świetnie dopasuje się do ucha użytkownika zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania, który jak wiadomo przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Jeżeli chodzi o pałąk również może być on wykonany z różnych tworzyw w zależności od tego po jaki model sięgniemy. Sklep bhp Optimum chętnie poleca swoim klientom wkładki do uszu na pałąku również ze względu na możliwość stosowania ich z innymi środkami ochrony indywidualnej w celu zapewnienie możliwie jak największego poziomu ochrony jeżeli środowisko naszej pracy tego wymaga. Tego typu środki ochrony słuchu odpowiadają nie tylko za całodzienną ochronę pracowników wykonujących swoje obowiązki w bardzo hałaśliwych środowiskach ale również są świetną alternatywą jako jednorazowe ochronniki dla wszystkich gości odwiedzających nasze przedsiębiorstwa np. podczas audytów. 

Poznaj ofertę naszego sklepu bhp na wkładki ochronne przeciwhałasowe na pałąku

Wybrane zatyczki do uszu nadają się do recyklingu oraz mogą nie wymagać rolowania. Ze względu na bogatą ofertę na wkładki przeciwhałasowe na pałąku jaką posiadamy jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany klient bez względu na swoje potrzeby, upodobania raz budżet jakim dysponuje będzie w stanie bez problemu dopasować coś odpowiedniego dla siebie. Stosowanie tego typu środków ochrony słuchu bardzo często jest jednym z podstawowych elementów uniformu pracownika co tłumaczy dużą popularność jaką się cieszą. Optimum sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych klientów nawet tych najbardziej wymagających do zapoznania się z pełną ofertą na zatyczki do uszu na pałąku, które są połączeniem odpowiedniego poziomu ochrony oraz wysokiego komfortu użytkowania. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz wyłącznie sprawdzone produkty dlatego nic dziwnego, że tak chętnie korzystają Państwo z naszych usług. Polecamy oraz zapraszamy do składania zamówień!