• Kategorie
  • Parametry
  • Kaski hełmy

HEŁM OCHRONNY 3M-KAS-SOL2000C
Produkt niedostępny
HEŁM OCHRONNY UNIVER-KAS
Produkt niedostępny
PRZEMYSŁOWY HEŁM LEKKI BUMP-HDPE
Produkt niedostępny
ZESTAW DLA ELEKTRYKA 3M-KAS-ELECTRO
Produkt niedostępny

Kaski BHP to jedne z najważniejszych elementów środków ochrony indywidualnej i uzupełnienie odzieży ochronnej. Hełm ochronny zabezpiecza kości czaszki oraz całą głowę przed urazami oraz niebezpieczeństwem związanym ze spadającymi przedmiotami czy uderzeniem o wystające elementy konstrukcyjne. Odpowiednio dopasowany spełnia swoja podstawowe zadanie, którego zadaniem jest zapewnienia bezpieczeństwa. Znajduje swoje zastosowanie zarówno na placach budowy, w kopalniach czy przez osoby pracujące na wysokościach. Kaski ochronne składają się z trzech elementów: skorupy, więźby oraz paska głównego. Skorupa kasku to zewnętrzna część nadająca kształt i w razie niebezpieczeństwa neutralizująca uderzenie. Z kolei więźba przylega bezpośrednio do skorupy i jej rolą jest amortyzacja otrzymanego uderzenia. Ostatnią składową, tworzącą kask budowlany jest pasek, który służy do regulacji i pozwala dopasować czapko kask do wymiarów głowy, a tym samym zmaksymalizować bezpieczeństwo. Do pracy w budownictwie polecamy kask ochronny z 4-punktowym paskiem.

 

 

Kask BHP - Jaki kask ochronny wybrać w naszym sklepie bhp ?

 

Nasz sklep bhp oferuje kaski, które posiadają odpowiednie atesty spełniające wymagane normy. Korzystamy z usług znanych producentów takich jak: Portwest, 3M czy MSA. Produkty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Takim kaskiem ochronnym jest np: hełm ochronny Endurance Carbon PC55 Portwest, który zapewnia świetną wentylację gwarantując bardzo dobry przepływ powietrza pod skorupą. Został również wyposażony w pokrętło, które zapewni płynną regulacje tak aby można było go dostosować do obwodu głowy. Co ważne kask można używać, aż 7 lat od daty produkcji. Kolejnym przykładem jaki warto przedstawić  jest przystępny cenowo kask ochronny 3M. Marka oferuje kilka modeli które doskonale się sprawdzają. Najbardziej popularny to kask 3M Solaris G3000 występujący w kilku kolorach jak żółty, niebieski, biały,  zielony, pomarańczowy czy czerwony. Inny popularny kaski to hełm przemysłowy H-700  także marki 3M. Posiada wąski daszek, który zapewnia pole widzenia. Zwiększa komfort i gwarantuje ochronę przed niewielkimi, spadającymi obiektami oraz spełnia wymagania normy EN397. Nasz sklep internetowy oferuje świetny, warty uwagi zestaw do ochrony głowy dla pilarzy PW98 Portwest hełm ochronny. Zestaw składa się z hełmu ochronnego z ABS, ochronników słuchu, daszka oraz osłony karku. Hełm posiada doskonałą wentylacją z możliwością wyregulowania więźby w granicach od 56-63 cm. Wentylacja w kasku pozwala na komfortową pracę nawet podczas bardzo ciepłych dni. Ochronniki słuchu z ABS z możliwością regulacji wysokości zaczepienia PW47 ochronią słuch przed nadmiernym hałasem generowane przez urządzenia. Wizjerka z siatki zapewnia dobrą widoczność - klasa 1. Profesjonalny zestaw PW98 polecamy w szczególności dla osób pracujących z piłą łańcuchową przy wycince drzew, świetnie sprawdza się również przy koszeniu traw, dla pilarzy, leśników, ogrodników, itp. Polecamy także renomowane kaski robocze bhp takich firm jak JSP czy MSA. Nasza hurtownia oferuje kaski bhp dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach i wzorach, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru modelu najbardziej odpowiadającego jego potrzebom.  Z tanich modeli polecamy kask ochronny REIS czy kask Polstar. Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą w naszym sklepie internetowym bhp!

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.