• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Ubrania i odzież robocza Portwest

ODZIEŻ ROBOCZĄ PORTWEST KUPISZ TUTAJ

BUTY ROBOCZE PORTWEST- KLIKNIJ TUTAJ

RĘKAWICE ROBOCZE PORTWEST - WEJDŹ TUTAJMarka Portwest to wysoka jakość artykułów BHP. Firma ta proponuje kompleksową dostawę odzieży roboczej, obuwia roboczego, rękawic, okularów raz pozostałych art. BHP.


Producent Portwest niewątpliwie specjalizuje się w odzieży roboczej specjalistycznej. Zaliczamy do niej odzież multiochronną, ostrzegawczą, niepalną czyli trudnopalną, antystatyczną a także odporną na chemikalia. Odzież robocza Portwest  jest stosowana na platformach wiertniczych, co jest najlepszym dowodem jakości i bezpieczeństwa tej odzieży. Odpowiednio dobrane tkaniny, które są certyfikowane zapewniają bezpieczeństwo a to Portwest stawia jako priorytet.


Odzież robocza ostrzegawcza Portwest - odblaskowa odzież ochronna w sklepie bhp 


Portwest proponuje ubrania robocze odblaskowe ostrzegawcze z pasami odblaskowymi o doskonałej widoczności. Do tego firma stawia na dobrych projektantów, którzy dobierają dobrej jakości materiały oraz projektują wygodne i trwale ubrania robocze. Ta wytrzymała odzież robocza ostrzegawcza Portwest, sprawdza się w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest doskonała widoczność.


Portwest zmienia oblicze odzieży odblaskowej ostrzegawczej. Odzież dla drogowców czy odzież budowlana nie jest już nudna! Portwest wprowadził nową jakość pasów odblaskowych, co można zaobserwować w wielu produktach odzieży roboczej Portwest. W naszym sklepie bhp bardzo popularna jest seria odzieży roboczej Portwest VISION to hit! Polecamy szczególnie kurtkę Softshell  Portwest T402, wersję kurtki ocieplanej czyli