• Kategorie
  • Parametry
  • Osłony spawalnicze

SZYBKA WYMIENNA OTY-PANE
Produkt niedostępny
SIATKOWA OSŁONA TWARZY O-PL-OTFS-ME
Produkt niedostępny
HEŁM OCHRONNY Z OSŁONĄ JETMK7VISOR
Produkt niedostępny
OSŁONA SPAWALNICZA OTW-HAND
Produkt niedostępny
OSŁONA TWARZY 3M-OT-V2C
Produkt niedostępny
OSŁONA TWARZY OTFS-VI-BRA
Produkt niedostępny
OSŁONA TWARZY OTN
Produkt niedostępny
OSŁONA TWARZY SIATKOWA 3M-OTS-V1A
Produkt niedostępny
OSŁONA TWARZY Z NAUSZNIKAMI 3M-KAS-WOOD
Produkt niedostępny
PRZYŁBICA 3M SpeedglasT 100V 3M-SPG-100V
Produkt niedostępny
PRZYŁBICA SPAWALNICZA JETCOBRA
Produkt niedostępny
PRZYŁBICA SPAWALNICZA OTW-PROWELD
Produkt niedostępny
SZYBKA OCHRONNA UNIVER-VISOR
Produkt niedostępny

Osłony spawalnicze są niezbędne do pracy spawacza, który podczas jej wykonywania jest narażony na wiele różnych zagrożeń i niebezpieczeństw. Są one związane np. z uszkodzeniem wzroku, które wynikać moe ze szkodliwego działania promieni UV i IR. W celu ochrony oczu spawacza np podczas obróbki metalu  nasz sklep bhp oferuje profesjonalne maski spawalnicze.  Oferujemy produkty, które stanowią doskonałą osłonę, nie tylko przed oślepiającym światłem, ale i odpryskami oraz iskrami. Ich konstrukcja sprawia, że są praktyczne, a zarazem wygodne w użytkowaniu. Mając na uwadze bezpieczeństwo twarzy i wzroku, w zależności od funkcji oferujemy takie środki ochrony jak gogle, okulary, osłony spawalnicze czy osłony twarzy. Mają one zastosowanie podczas prac, w których występuje ryzyko narażania na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. 

Osłony spawalnicze -jakie wybrać w naszym sklepie bhp ? 

Nasza hurtownia bhp oferuje bardzo dobrej jakości maski spawalnicze. Takie jak np: wysokiej klasy Przyłbice Spawalnicze np marki JETCOBRA, która została wykonana z nylonu konstrukcyjnego gat. 66 z bardzo miękką opaską na głowę dla większego komfortu użytkownika. Wyposażona w wysokiej jakości filtr samościemniający ze stopniem ochrony od 9 do 13 (wg DIN). Na uwagę zasługuje również przyłbica spawalnicza samościemniająca 420 CLIMAX E1273 marki ARDON. Prezentowane przyłbice wyposażono w wydajne filtry samościemniające, skutecznie ograniczające przedostawanie się szkodliwego promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego do oczu. Uruchamiają się w ułamku sekundy po wykryciu łuku elektrycznego lub plazmowego. W efekcie do użytkownika dociera nieszkodliwe światło widzialne. Po zakończeniu spawania filtry potrzebują zaledwie kilku chwil, żeby wrócić do normy. Nie tylko gwarantuje to ochronę dla oczu, ale poprawia też wydajność pracy, ponieważ nie ma potrzeby zdejmowania i zakładania maski za każdym razem, żeby sprawdzić jakość spoiny. Filtry są zasilane przy pomocy ogniw słonecznych, więc można w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze, które poświęca na wymianę baterii. Odporność na działanie wysokich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne to cechy poliamidu, materiału wykorzystanego do stworzenia przyłbic. Gwarantuje on, że do twarzy spawacza nie dotrą żadne czynniki, które mogłyby zaszkodzić jego zdrowiu czy życiu. Tworzywo jest również stosunkowo lekkie, więc użytkownik nie będzie musiał martwić się o ból karku z powodu zbyt ciężkiej maski. O wygodę noszenia dba specjalny uchwyt na głowę. I tu możemy polecić przyłbice spawalniczą OTW-AUTOSHIELD marki REIS oraz przyłbice spawalniczą SpeedglasT 100V SPG-100V marki 3M dostępne w naszym sklepie internetowym. Reguluje się je swobodnie tak, aby odpowiednio dopasować rozmiaru do wymiarów spawacza, a nawet kasku. Przed spływaniem potu z czoła na oczy chroni gąbka zamontowana wewnątrz maski. Ponadto istnieje możliwość zmiany odległości między twarzą a wizjerem, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Do pełnej regulacji czułości, opóźnienia rozjaśnienia oraz  rozmiarów uchwytu na głowę służą wygodne pokrętła. Zaprojektowano je tak, aby użytkownik nie musiał ściągać rękawic. Dzięki temu dostosowywanie parametrów maski do aktualnych potrzeb przebiega szybko i bezproblemowo. Nasz sklep internetowy oferuje również zwykłe osłony twarzy np: zwykłe osłony twarzy marki 3M kompatybilne z hełmami z serii 3M-KAS-SOLARIS oraz 3M-KAS-H700 lub osłony spawalnicze do trzymania w ręku np: marki Reis. Dostępne są również różne rodzaje osłon twarzy składających się z szybki przeciwodpryskowej, ramki i nagłowia oraz zwykłe osłony ust i brody wykonane w 100% z polipropylenu. Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą w naszym sklepie internetowym ! Polecamy także maski do spawania! Cena ich jest bardzo atrakcyjna. 

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.