• Kategorie
  • Szukaj
  • Półmaska ochronna P2 FFP2 z zaworkiem i bez zaworka

Reis MAS-HALF-FFP2 pięciowarstwowa półmaska ochronna przeciwpyłowa antysmogowa
Produkt niedostępny
Reis MAS-S-FFP2VABJ półmaska ochronna przeciwpyłowa FFP2 z zaworkiem
Produkt niedostępny
Reis MAS-W-FFP2V ochronna półmaska przeciwpyłowa FFP2 z zaworkiem
Produkt niedostępny
OD RĘKI - PÓŁMASKA OCHRONNA P2 DONALD
Produkt niedostępny

Sklep Optimum BHP online poleca półmaski ochronne P2

Osoby wykonujące swoje obowiązki w zanieczyszczonych środowiskach muszą zadbać o odpowiednią ochronę dróg oddechowych w czym pomocne mogą okazać się półmaski ochronne P2 jakie w swojej ofercie posiada sklep bhp Optimum. Z doświadczenia wiemy, że cieszą się one dużym zainteresowaniem nie tylko w czasie pracy ale również do użytku codziennego gdzie są wykorzystywane w celu ochrony przez różnorodnymi wirusami co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Półmaska ochronna P2 ma za zadanie chronić użytkownika przed nietoksycznymi lub średnio toksycznymi aerozolami w stanie płynnym lub stałym, których stężenie nie przekracza określonej wartości w zależności od tego po jaki model sięgniemy. Warto dodać, że tego typu półmaski zapewniają doskonała ochronę przed dymem metalicznym i pyłami jak również mgłą olejową, drobnymi cząstkami czy ozonem. Półmaski ochronne P2 bardzo chętnie wykorzystywane są do pracy przy obróbce drewna i metali oraz przy malowaniu czy szlifowaniu co również ma duży wpływ na popularność jaką się cieszą. Wybierając tego typu środki ochrony dróg oddechowych należy zwracać uwagę czy zostały one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa ponieważ jest to potwierdzeniem odpowiedniego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. 

Szeroką ofertę półmasek ochronnych FFP2 znajdziesz w naszym internetowym sklepie bhp

Nasz sklep bhp w swojej ofercie posiada półmaski ochronne P2 od wielu znanych producentów dlatego mogą być Państwo pewni, że spełniają one określone wymogi bezpieczeństwa. JSP, Uvex, 3M, Delta Plus czy Reis to marki, które oferują nam wiele ciekawych propozycji na tego typy produkty. Przy tej okazji warto również dodać, że półmaski P2 dostępne są w szerokim przedziale cenowym co oznacza, że praktycznie każdy zainteresowany bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie mógł wybrać adekwatną dla swoich możliwości półmaskę. Jeżeli chodzi o ich kolorystykę jest ona uniwersalna ponieważ wykonane zostały w kolorze białym przy czym mogą posiadać kolorowe wstawki. Dzięki temu będą się one bardzo dobrze komponować z pozostałymi elementami stroju ochronnego pracownika tworząc z nimi spójną całość. W ofercie na półmaski ochronne P2 dostępnych jest również wiele różnorodnych kształtów dlatego bez problemu dopasujemy je do kształtu naszej twarzy oraz do naszych potrzeb. Najważniejsze aby zapewniały one wysoki komfort użytkowania ponieważ jak wiadomo ma to duży wpływ na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Półmaski P2 zazwyczaj zakładane są na elastyczne taśmy, które nie powodują żadnego dyskomfortu. Sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych przy czym każda sztuka pakowana jest w osobny worek w celu zachowania większej higieny oraz uniknięcia zanieczyszczenia półmaski przed jej użyciem. Warto również dodać, że półmaski ochronne P2 są kompatybilne ze środkami ochrony słuchu czy wzroku dzięki czemu zyskamy maksymalny poziom ochrony jeżeli będzie tego wymagać nasze środowisko pracy. Wśród wymagających klientów dużym zainteresowaniem cieszą się półmaski P2 z zaworkiem, który obniża opór oddychania zwiększając tym samym komfort użytkowania. Wybrane modele cechują się również właściwościami antysmogowymi oraz spełniają wymogi testu dolomitowego. Bardzo popularne są również półmaski ochronne P2, które posiadają aktywny węgiel filtra odpowiadający za likwidowanie przykrych zapachów. Metalowa klamra na wysokości nosa lub plastikowy zacisk odpowiadają za idealne dopasowanie do naszych potrzeb. Niektóre półmaski ochronne P2 posiadają również piankową poduszkę, która chroni nos użytkownika przed odgnieceniem. Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na tego typu środki ochrony dróg oddechowych, które z łatwością dostępujemy do naszych potrzeb oraz możliwości finansowych. 

Dobierz odpowiednią półmaskę ochronną P2 do warunków pracy

Pamiętajmy, że półmaski ochronne P2 przede wszystkim mają zapewniać odpowiedni poziom ochrony oraz komfort użytkowania dlatego właśnie tymi aspektami powinniśmy się kierować podczas dokonywania wyboru. Sklep bhp Optimum zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na półmaski ochronne P2 gdzie każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.