• Kategorie
  • Szukaj
  • Półmaski ochronne z zaworkiem

Półmaski ochronne z zaworkiem - sklep Optimum BHP poleca półmaski 

Praca w silnie zanieczyszczonych środowiskach wymaga od nas odpowiedniego zadbania o drogi oddechowe. W tym przypadku niezbędne mogą okazać się półmaski ochronne, które w swojej ofercie na środki ochrony dróg oddechowych posiada nasz sklep bhp. Jedną z ciekawszych propozycji są półmaski ochronne z zaworkiem, które dostępne są w szerokim przedziale cenowym dzięki czemu każdy zainteresowany klient bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie w stanie wybrać odpowiedni dla siebie model. Ze względu na uniwersalny kolor biały w jakim są dostępne, będą idealnym uzupełnieniem praktycznie każdego stroju ochronnego pracownika. Warto również dodać, że półmaski z zaworkiem są bardzo chętnie wykorzystywane do użytku codziennego w celu ochrony przed różnorodnymi wirusami oraz bakteriami. Wiele różnorodnych kształtów pozwoli nam wybrać model odpowiedni do kształtu naszej twarzy, który zapewni wysoki komfort użytkowania od którego zależna jest wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Wszystkie półmaski z zaworkiem jakie posiadamy zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest potwierdzeniem wysokie poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że posiadamy produkty od znanych i cenionych na rynku producentów takich jak 3M, Uvex czy JSP. Półmaski z zaworkiem mogą być kompatybilne z innymi środkami ochrony indywidualnej co zapewni nam maksymalny poziom ochrony w określonych środowiskach pracy. Zazwyczaj zakładane są one na elastyczne taśmy, które świetnie dopasowują się do naszych potrzeb w taki sposób aby nie powodowały żadnego dyskomfortu. Wybrane modele posiadają także zacisk na nos, który również odpowiada za idealne dopasowanie. 

Polecamy szeroki wybór półmasek ochronnych z zaworkiem

Sklep bhp Optimum w swojej ofercie posiada jednorazowe półmaski ochronne z zaworkiem, które spełniają wymagania dolomitowego testu pyłowego co pozwala na swobodne oddychanie nawet podczas pracy w bardzo silnie zapylonych otoczeniach. Zaworek jaki posiadają półmaski mają za zadanie likwidować nagromadzone ciepło, a tym samym zapewniać uczucie chłodu co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Ponadto półmaski z zaworkiem mogą różnić się od siebie rodzajem filtra, który dba o ochronę układu oddechowego przed pyłami czy mgłami o określonym zakresie użycia. Wykorzystanie różnorodnych materiałów sprawia, że cechują się one inną wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia, a tym samym różnym okresem żywotności. Półmaski ochronne z zaworkiem mogą być sprzedawane przez nasz sklep bhp w opakowaniach zbiorczych po kilka sztuk przy czym każda z nich pakowana jest w osobny woreczek w celu zwiększenia higieny. Niektóre półmaski posiadają kształt, który pozwala na ich dogodne złożenie co ułatwi nam ich przechowywanie jak również transportowanie. Ciekawą propozycją mogą okazać się również półmaski ochronne z zaworkiem, które posiadają dodatkową warstwę węgla aktywnego w filtrze co zapewnia wysoki poziom ochrony przed niemiłymi gazami, zapachami jak również oparami, które są niższe niż wartość graniczna. Pomimo iż półmaski z zaworkiem są jednokrotnego użytku możemy z powodzeniem wykorzystywać je przez cały dzień bez odczucia jakiegokolwiek dyskomfortu.  Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na tego typu środki ochrony dróg oddechowych, które w zależności od rodzaju wykonywanej przez nas pracy mogą wchodzić w podstawowe wyposażenie uniformu pracownika. 

Wybierz dobrej jakości półmaskę ochronną z zaworkiem

To po jakie półmaski ochronne z zaworkiem sięgniemy zależy od naszych indywidualnych potrzeb oraz stopnia zanieczyszczenia w jakim przyjdzie nam pracować. Optimum sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na półmaski ochronne z zaworkiem. Jesteśmy przekonani, że każdy nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Pamiętajmy, że stosując półmaski ochronne z zaworkiem możemy uniknąć wielu różnego rodzaju chorób zawodowych dlatego jest to tak istotne. Polecamy oraz zapraszamy do składania zamówień na półmaski !