• Kategorie
  • Szukaj
  • Półmaska ochronna P1 FFP1 z zaworkiem i bez zaworka

PÓŁMASKA FILTRUJĄCA FS 16 V FFP1 NR D PROCERA
Produkt niedostępny
PÓŁMASKA OCHRONNA P1 BEZ ZAWORKA
Produkt niedostępny
PÓŁMASKA OCHRONNA P1 Z ZAWORKIEM
Produkt niedostępny

Półmaski ochronne P1 w sklepie Optimum BHP online

Optimum sklep bhp w swojej ofercie na środki ochrony dróg oddechowych posiada półmaski ochronne, które mogą występować w różnych klasach takich jak P1, P2 czy P3. Z naszych obserwacji wynika, że dużym zainteresowaniem cieszą się półmaski ochronne P1, które chronią układ oddechowy przed aerozolami stałymi i ciekłymi, których stężenie fazy rozproszonej jest nie większe niż wartość do 4 x NDS. Wszystkie oferowane przez nas półmaski zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa dlatego bez obaw mogą być wykorzystywane w określonych środowiskach zapewniając przy tym wysoki poziom ochrony. Niektóre półmaski ochronne FFP1 dodatkowo spełniają wymogi testu pyłem dolomitowym lub też mogą się cechować właściwościami antysmogowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo tego typu środki ochrony indywidualnej od wielu znanych na rynku producentów, którzy cieszą się bardzo dobrą renomą jak np. 3M czy Uvex. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są półmaski ochronne P1 nie będzie żadnego problemu z dostosowaniem ich do naszych możliwości bez względu na to jakim budżetem dysponujemy. Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o ich dopasowanie do naszej twarzy ponieważ dostępnych jest tyle różnych model, że z łatwością znajdziemy odpowiedni do naszych potrzeb produkt. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że półmaski FFP1 powinny być dobrane w odpowiedni sposób aby nie tworzyć żadnego dyskomfortu ponieważ mogłoby to negatywnie przełożyć się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. 

Zadbaj o ochronę dróg oddechowych i wybierz do pracy półmaskę ochronną P1 

Wszystkie półmaski ochronne P1 jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp będą idealnym uzupełnieniem każdego stroju ochronnego pracownika z uwagi na swój neutralny kolor biały w jakim są dostępne. Zakładane są na elastyczne gumki, które dopasowują się do naszych indywidualnych potrzeb. Półmaski ochronne P1 są również z innymi środkami ochrony indywidualnych takimi jak okulary czy nauszniki co zapewni nam odpowiedni poziom ochrony w bardziej wymagających środowiskach pracy. Tego typu półmaski sprzedawane są w opakowania zbiorczych co oznacza, że posłużą nam przez długi okres czasu. Zazwyczaj każda sztuka dodatkowo pakowana jest w osobny woreczek w celu zachowania większej higieny zapobiegając tym samym zanieczyszczeniu półmaski przed użyciem  oraz ułatwia nam jej przechowywanie. Za odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy użytkownika może odpowiadać wyprofilowana blaszka lub zacisk nosowy jaki mogą posiadać półmaski ochronne FFP1. Dodatkowo możemy podzielić je na te z zaworkiem lub bez. Warto wiedzieć, że półmaski P1 z zaworkiem likwidują nagromadzone ciepło co zapewni nam uczucie chłodu ze względu na odprowadzanie wydychanego powietrza co również minimalizuje ryzyko zaparowania okularów jeżeli są stosowane. W zależności od tego jaki model wybierzemy zaworek może znajdować się w przedniej części półmaski lub z boku. 

Sklep Optimum BHP oferuje szeroki wybór półmasek ochronnych P1

Swoją popularność półmaski ochronne P1 zyskały ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ w obecnych czasach mogą być one wykorzystywane nie tylko podczas pracy w zanieczyszczonych środowiskach ale również do użytku codziennego. Dużym zainteresowaniem cieszą się półmaski, które posiadają technologię filtracyjną niską oporów oddychania, która łączy zalety filtrującego materiału elektretowego co odpowiada za łatwość oddychania oraz większy komfort. Należy również zaznaczyć, że półmaski ochronne FFP1 mogą być wykonane z różnych materiałów od czego zależeć będzie ich wytrzymałość oraz odporność na zniszczenia. W naszej ofercie dostępnych jest tak wiele propozycji, że klienci nie powinni mieć żadnego problemu z dopasowaniem półmaski do kształtu swojej twarzy oraz budżetu jakim dysponują. Jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany klient, nawet najbardziej wymagający znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Optimum sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na półmaski ochronne P1, które są jednym z bardziej popularnych środków ochrony układu oddechowego chroniących nas przed możliwymi chorobami zawodowymi.