• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież odblaskowa LH Leber&Hollman

Odzież robocza ostrzegawcza - odzież odblaskowa Leber&Hollman - sklep bhp

Odzież robocza odblaskowa to jedna z podstawowych kategorii w ofercie jaką posiada sklep Optimum BHP. Nasi klienci z branży budowlanej czy zajmujący się wykopami, pracami ziemnymi i pracujący przy drodze zwracają szczególna uwagę na dobór odpowiedniej odzieży odblaskowej. Wysoka jakość tkaniny, różnorodna kolorystyka, niska cena oraz bogata ilość elementów odzieży roboczej jest powodem tak dużego zainteresowania odzieżą roboczą Leber&Hollman. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze tego producenta, bluzę roboczą, kurtkę bhp ocieplaną, spodnie robocze ocieplane. Producent Leber&Hollman oferuje kompleksowe ubrania robocze na każdą porę roku. W wersji ocieplanej polecamy w naszym sklepie bhp:

  • spodnie robocze ocieplane odblaskowe Leber&Hollman
  • kurtkę roboczą odblaskową ocieplaną Leber&Hollman
  • spodnie robocze odblaskowe do pasa Leber&Hollman
  • spodnie robocze odblaskowe ogrodniczki Leber&Hollman
  • krótkie spodnie robocze odblaskowe typu szorty Leber&Hollman

Odzież robocza odblaskowa Formen Leber&Hollman - wygodna odzież ostrzegawcza

Marka Leber&Hollman oferuje odzież odblaskową: żółtą i pomarańczową z ciemnymi wstawkami m.in na kolanach. Odzież odblaskowa cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów naszego sklepu bhp. Tego typu ubrania robocze są doskonałe dla osób pracujących w pobliżu drogi, gdzie widoczność jest priorytetem. Żółta i pomarańczowa odzież odblaskowa na której są dodatkowo pasy odblaskowe zapewnia widoczność w ciągu dnia oraz po zmroku. Z tego powodu często odzież bhp LH-FMN czyli odzież robocza Formen w wersji odblaskowej jest także kupowane jako odzież budowlana

Kurtka robocza odblaskowa Leber&Hollman - kurtki bhp ocieplane odblaskowe

Kurtki robocze odblaskowe Leber&Hollman zostały stworzone z myślą o drogowcach oraz pracownikach innych branż, które chcą być widoczne. Kurtki robocze ocieplane są wykonane z jasnych neonowych kolorów: głównie w żółtym i pomarańczowym kolorze. Posiadają pasy odblaskowe, sprawiające , ze odzież bhp zyskuje miano odzieży ochronnej ostrzegawczej.  Popularne w naszym sklepie bhpkurtki odblaskowe ocieplane takie jak: Formen, Xvert, Viber. Kurtki odblaskowe softshell Leber&Hollman to bardzo praktyczne kurtki robocze o dobrych właściwościach wodoodpornych. Występują one w wersji całorocznej nieocieplonej oraz zimowej ocieplanej. Ogólnie warto zaznaczyć, że kurtki robocze softshell są bardzo ciekawą propozycją, doskonałe nie tylko do pracy ale i codziennego użytku.