• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze LH Leber&Hollman

Spodnie robocze leber&hollman - marka lh w naszym sklepie bhp

Nasza hurtownia bhp oferuje szeroki zakres spodni roboczych.  Znjadziemy tu kilka ciekawych kolekcji dostosowanych do różnych branż. Bez względu na to czy szukają Państwo spodni budowlanych, odblaskowych, medycznych czy do gastronomi, spodnie LH mają ofertę dostosowana do Państwa potrzeb. Cała oferta jest prezentowana w naszym sklepi bhp.

Spodnie robocze formen

Spodnie Leber&Holman są najczęściej utożsamiane ze spodniami Formen. Spodnie te występują w wersji spodni do pasa, spodni ogrodniczek, oraz spodni odblakskowych dedykowanych do pracy przy drodze i na budowie. Spodnie Formen to doskonała propozycja spodni budowlanych. Posiadają wzmocnienia, wygodny fason. Występują w wersji ogrodniczek i spodni do pasa w bardzo bogatej kolorystyce.

Spodnie robocze do gastronomi i medyczne

Leber&Hollman posiada w swojej ofercie odzież gastronomiczną, w tym białe spodnie kucharskie oraz spodnie damskie np do przychodni, dla lekarzy itp. 

Spodnie robocze biviko- ogrodniczki bister, spodnie do pasa vobster

Model spodni Bister to przykład spodni roboczych  bardziej odpornym na ubrudzenia ze smaru, oleju czy tłuszczy. Polecamy je do serwisów, magazynów czy jako spodnie budowlane. Spodnie te występują jako spodnie ogrodniczki i w wersji do pasa. Oddzielnymi modelami są spodnie w wersji z pasami odblaskowymi.

Spodnie robocze hard - spodnie harver, nitler, peaker, ronter w naszym sklepie bhp

Kolekcja odzieży roboczej Hard ma w swojej ofercie kilka modeli spodni roboczych czy też spodni monterskich, które są niezwykle dobrze oceniane przez klientów naszej hurtowni bhp.Spodnie posiadają wzmocnienia na kolanach oraz praktyczne kieszenie, także kaburowe, charakterystyczne dla spodni monterskich. Z pewnością warto poznać ta kolekcję odzieży roboczej.

Spodnie robocze odblaskowe lh lebel&hollman dla drogowców

W naszym sklepie bhp oferta odzieży odblaskowej jest bardzo szeroka. Znajdziemy tu także kilka modeli spodni odblaskowych LH. Spodnie te są dedykowane drogowcom, budowlańcom i innym grupom zawodowym, które pracują w pobliżu drogi lub gdzie niezwykle ważna jest doskonała widoczność. Spodnie z pasami odblaskowymi w połączeniu z pozostałymi elementami odzieży odblaskowej tworzą pożądany zestaw ubrania roboczego. Marka Leber&Hollman oferuje spodnie odblaskowe Formen, spodnie LH PROVIFER, spodnie VIBERTO, spodnie  Xvert, spodnie TRANPER I INNE

 

Spodnie robocze ocieplane lh lebel&hollman

Propozycja spodni ocieplanych jest popularną kategorią w okresie jesienno-zimowym. Nic dziwnego. W chłodne dni osoby pracujące potrzebują ciepłej, wygodnej odzieży roboczej.  Taką oferuje także marka Leber&Hollman. Spodnie ocieplane polecamy do pracy na budowie, w chłodnych magazynach czy halach produkcyjnych oraz dla kierowców czy pracowników firm dbających o porządek. Dużą popularnością cieszą się spodnie ocieplane Formen, spodnie ocieplane Boston, spodnie Tranper, spodnie Bibwinter, spodnie Golter oraz Zonter. 

 

Spodnie robocze do pasa Leber&Hollman

 

Spodnie robocze ogrodniczki Leber&Hollman

 

Spodnie robocze ocieplane Leber&Hollman

SPODNIE ROBOCZE DO PASA LH-BS-T
Produkt niedostępny
SPODNIE ROBOCZE DO PASA LH-RG-T
Produkt niedostępny