• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie robocze LH Leber&Hollman

Leber&Hollman LH-TOOLTER spodnie robocze ogrodniczki ochronne
Produkt niedostępny
161.27
158.04
161.27

Spodnie robocze Leber&Hollman - wygodne spodnie do pracy i nie tylko w sklepie bhp

Sklep Optimum BHP oferuje szeroki zakres wyboru jeżeli chodzi o spodnie robocze. Znajdziemy tu kilka ciekawych kolekcji dostosowanych do różnych branż. Bez względu na to czy szukają Państwo spodni budowlanych, odblaskowych, medycznych czy do gastronomi, spodnie robocze Leber&Hollman mają ofertę dostosowana do Państwa potrzeb. Cała oferta jest prezentowana w naszym sklepie bhp.

Spodnie robocze Formen Leber&Hollman - uniwersalne spodnie bhp w różnych wersjach

Spodnie bhp Leber&Holman są najczęściej utożsamiane ze spodniami Formen LH. Występują one jako spodnie robocze do pasa, spodnie bhp ogrodniczki, oraz spodnie robocze odblaskowe dedykowanych do pracy przy drodze i na budowie. Spodnie bhp Formen Leber&Hollman to doskonała propozycja spodni budowlanych. Posiadają wzmocnienia, wygodny fason. Występują w wersji ogrodniczek i spodni do pasa w bardzo bogatej kolorystyce.

Spodnie robocze do gastronomi i medyczne Leber&Hollman w sklepie bhp

Producent Leber&Hollman posiada w swojej ofercie odzież gastronomiczną, w tym białe spodnie kucharskie oraz spodnie robocze damskie np. do przychodni, dla lekarzy itp. 

Spodnie robocze Bister oraz Vobster Leber&Hollman - solidne spodnie do pracy

Spodnie bhp Bister L.Hollman to przykład spodni roboczych  bardziej odpornych na ubrudzenia ze smaru, oleju czy tłuszczy. Polecamy je do serwisów, magazynów czy jako spodnie budowlane. Występują jako spodnie ogrodniczki i w wersji do pasa natomiast spodnie bhp Vobster L.Hollman to spodnie wyłącznie do pasa. Oddzielnymi modelami są spodnie robocze w wersji z pasami odblaskowymi.

Spodnie robocze Harver i Peaker L. Hollman w naszym sklepie bhp

Te spodnie robocze posiadają wzmocnienia na kolanach oraz praktyczne kieszenie, także kaburowe, charakterystyczne dla spodni monterskich.

Spodnie robocze odblaskowe Leber&Hollman - bezpieczne spodnie do pracy dla drogowców

W naszym sklepie bhp oferta odzieży odblaskowej jest bardzo szeroka. Znajdziemy tu także kilka modeli spodni odblaskowych L.Hollman. Warto wspomnieć, że spodnie odblaskowe są dedykowane drogowcom, budowlańcom i innym grupom zawodowym, które pracują w pobliżu drogi lub gdzie niezwykle ważna jest doskonała widoczność. Spodnie z pasami odblaskowymi w połączeniu z pozostałymi elementami odzieży odblaskowej tworzą pożądany komplet roboczy. Marka Leber&Hollman oferuje spodnie odblaskowe Formen, spodnie bhp VIBERTO i wiele innych.

Spodnie robocze ocieplane Leber&Hollman - spodnie do pracy na zimę polecane przez sklep bhp

Spodnie robocze ocieplane są popularną kategorią w okresie jesienno-zimowym. Nic dziwnego, ponieważ w chłodne dni osoby pracujące potrzebują ciepłej, wygodnej odzieży roboczej. Taką oferuje także marka Leber&Hollman. Spodnie ocieplane polecamy do pracy na budowie, w chłodnych magazynach czy halach produkcyjnych oraz dla kierowców czy pracowników firm dbających o porządek. Dużą popularnością cieszą się spodnie robocze ocieplane Formen, spodnie ocieplane Boston spodnie zimowe Bibwinter