• Kategorie
  • Szukaj
  • Koszulki bez rękawów - topy

Koszulki bez rękawów / topy – sklep online z ofertą na topy reklamowe!

Odzież robocza, odzież do użytku codziennego, a może odzież reklamowa? Niezależnie od tego jakie mają Państwo potrzeby, jesteśmy przekonani, że nasz sklep Optimum BHP jest w stanie im sprostać, ponieważ posiada bardzo bogatą ofertę odpowiednią zarówno do pracy w różnych środowiskach jak i do użytku codziennego. Jednym z elementów garderoby o bardzo szerokim zakresie zastosowania są t-shirty i koszulki polo, które stanowią podstawę praktycznie każdej stylizacji. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jednym z istotniejszych podziałów jakiego możemy tutaj dokonać jest ten ze względu na płeć użytkownika. Co tak naprawdę mamy tutaj na myśli? Fakt, że w naszej ofercie dostępne są zarówno koszulki męskie jak i robocze koszulki damskie, których głównym atutem jest zdecydowanie lepiej dopasowany fason do sylwetki, a niejednokrotnie również kolorystyka czy wzornictwo ukierunkowane na płeć użytkownika. Takie rozwiązania nie tylko wyglądają lepiej wizualnie niż modele unisex ale również są w stanie zapewnić nam zdecydowanie większy komfort użytkowania, który ma duże przełożenie na nasze samopoczucie, a podczas pracy na naszą wydajność czy jakość jej wykonywania. Jeżeli chodzi o wspomniany już zakres zastosowania, to tak naprawdę praktycznie każda robocza koszulka damska jak i męska może być używana w pracy i poza nią, o ile oczywiście nie są to specjalistyczne modele przeznaczone do najbardziej wymagających prac. Jeżeli chodzi o koszulki reklamowe, to jest to doskonała alternatywa dla mniejszych czy większych firm, które nie tylko chcą zadbać o pozytywny wizerunek swoich pracowników ale również chcą promować swoje usługi wśród potencjalnych klientów. Będzie to oczywiście możliwie poprzez zastosowanie znaku firmowego, co uznawane jest aktualnie za jedno z najlepszych działań marketingowych. Kolejnym podziałem, również jeżeli chodzi o koszulki reklamowe może być ten z uwagi na warunki atmosferyczne w jakich przyjdzie nam pracować, co w szczególności dotyczy pracowników zewnętrznych. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że w upalne dni, a więc w okresie letnie największym zainteresowaniem cieszą się koszulki bez rękawów – topy. Oczywiście nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ podczas pracy w wysokich temperaturach robimy wszystko, aby uniknąć nadmiernej potliwości organizmu, co mogłoby spowodować zbędny dyskomfort.

Topy reklamowe – na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?

Nasz sklep bhp być może nie posiada bardzo bogatej oferty na topy reklamowe jednak niewątpliwym atutem może okazać się fakt, iż posiadamy zarówno topy damskie jak i topy męskie, które różnić się mogą od siebie np. głębokością wycięcia dekoltu. Podczas dokonywania wybory warto jest zwrócić uwagę na rodzaj materiały z jakiego zostały wykonane topy reklamowe oraz na ich gramaturę, ponieważ nie tylko może nam to coś powiedzieć o grubości danego modelu ale również o jego wytrzymałości czy odporności na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, posiadamy bardzo dobrze rozbudowaną paletę kolorów dzięki czemu każdy top damski jak i męski będzie mógł być adekwatnie dopasowany do naszych upodobań czy też do pozostałych elementów garderoby pozwalając nam na stworzenie spójnego stroju. Koszulki bez rękawów w wersji reklamowej posiadają bardzo dużo miejsca do znakowania firmowego zarówno z przodu jak i z tyłu co oznacza, że ograniczyć nas może w tym przypadku wyłącznie nasza wyobraźnia. Oczywiście mamy świadomość, że dla wielu firm zaopatrujących się u nas w topy reklamowe istotne znaczenie będzie miała również cena jaką przyjdzie nam za nie zapłacić dlatego posiadamy je w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu będą w stanie sobie na nie pozwolić również firmy zatrudniające pracowników tymczasowych. Należy również zaznaczyć, że w naszej ofercie dostępne są reklamowe koszulki bez rękawów od popularnych na rynku producentów takich jak np. czeski producent CXS Canis czy Malfini, który specjalizuje się w produkcji odzieży reklamowej.

Topy reklamowe damskie oferowane przez sklep online!

Jeżeli chodzi o damskie topy reklamowe jakie w swojej ofercie posiada sklep Optimum BHP, to mamy tutaj do wyboru modele od obu wspomnianych wyżej producentów w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Znajdą tutaj Państwo koszulki damskie tego typu z bardziej zabudowaną częścią pleców czy też z większymi wycięciami, co daje nam znacznie szersze pole wyboru. Ich krój doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę pozwalając jednocześnie na maksymalną swobodę ruchów. W zależności od tego po jaki model sięgniemy, poszczególna koszulka damska może pochwalić się takim atutami jak np. wykończenie silikonowe zwiększające elastyczność, dodatek elastanu, przedłużony fason czy szybkoschnący materiał.

Topy reklamowe męskie – ciekawe rozwiązanie dla Panów na koszulki bez rękawów!

Jeżeli chodzi o koszulki bez rękawów stworzone specjalnie z myślą o Panach, mamy tutaj do wyboru wyłącznie topy reklamowe męskie Malfini, które mają opinie jednych z najwygodniejszych z dostępnych na rynku o czym świadczyć może np. duża ilość składanych na nie zamówień. Do wyboru mamy tutaj modele wykonane w 100% z poliestru lub w 100% z bawełny, co pozwala na sprostanie oczekiwań większej grupy odbiorców. Męskie topy reklamowe dostępne są w wersji ze szwami bocznymi lub bez nich oraz z mniej lub bardziej wyciętym dekoltem, który w każdym przypadku jest zaokrąglony. Co więcej, Malfini zadbał o to, aby lamówki w męskich topach były w tym samym kolorze oraz zastosował wzmocnienia, która dbają o to, aby nie zniekształcały się one nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Podsumowując, koszulki bez rękawów oferowane przez sklep Optimum BHP, to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji na odzież reklamową. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą na damskie i męskie topy reklamowe oraz do składania zamówień!

Odzież reklamowa Białystok, odzież reklamowa Gdańsk, odzież reklamowa Kraków, odzież reklamowa Radom, odzież reklamowa Szczecin, odzież reklamowa Zielona Góra, odzież reklamowa Bielsko-Biała, odzież reklamowa Gdynia, odzież reklamowa Lublin, odzież reklamowa Ruda Śląska, odzież reklamowa Toruń, odzież reklamowa Bydgoszcz, odzież reklamowa Gliwice, odzież reklamowa Łódź, odzież reklamowa Rybnik, odzież reklamowa Warszawa, odzież reklamowa Bytom, odzież reklamowa Katowice, odzież reklamowa Olsztyn, odzież reklamowa Rzeszów, odzież reklamowa Wrocław, odzież reklamowa Częstochowa, odzież reklamowa Kielce, odzież reklamowa Poznań, odzież reklamowa Sosnowiec, odzież reklamowa  Zabrze