• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - PROTEK SYSTEM

Protek System oferuje Państwu bardzo szeroki wybór kombinezonów roboczych. Wszystkie modele znajda Państwo w naszej hurtowni internetowej i sklepie bhp on-line. Kombinezony ochronne Protek System odróżniają się wysokim poziomem wykonania oraz bardzo atrakcyjną cen.a Kombinezony ochronne do pracy Protek są doskonała alternatywą i zastępstwem dla kombinezonów Tychem. Kombinezony robocze w zależności od modelu chronią przed pyłem i brudem ale także przed zagrożeniami mikrobiologicznymi, chemicznymi czy radioaktywnymi. 
Kombinezony robocze Protek System, które oferujemy w sprzedaży on-line to gwarancja jakości i wytrzymałości. Pomimo nieco wyższej ceny od tradycyjnych kombinezonów roboczych najtańszych na rynku ich jakość jest nieporównywalnie wyższa. Z kolei  w porównaniu do najdroższych marek, kombinezony Protek System wypadają bardzo atrakcyjne cenowo a nie odbiegają od nich pod względem jakości. Kombinezony robocze i ochronne sprawdzają się na produkcji, w budownictwie, podczas remontów itp

Protek System Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdyni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jest członkiem Polskiego Zrzeszenia Producentów i Dystrybutorów Środków Ochrony Indywidualnej. Posiada również prestiżowy certyfikat „Rzetelnej Firmy”. Specjalizuje się w produkcji kombinezonów ochronnych odpornych na działanie chemikaliów, oraz innych niebezpiecznych związków. 

Do produkcji kombinezonów roboczych wykorzystywane są najlepsze jakościowo materiały, takie jak np. włókniny polipropylenowe, materiały laminowane, syntetyczne, lub pokryte powłokami, które nierzadko są produkowane w zakładach samodzielnie. Obróbka tworzona jest przy zachowaniu najwyższych standardów, przez co uzyskiwany jest solidny efekt końcowy. Przedsiębiorstwo ponadto jest w posiadaniu licencji DuPont, która pozwala na przetwarzanie materiałów typu Tyvek, Tychem C / F i TK.

Poza kombinezonami ochronnymi Protek System Sp. z o.o. zajmuje się również produkcją środków ochrony osobistej, np. rękawice, maski, filtry, czy odzież ognioodporną.

Kombinezony ochronne

Kombinezon jednorazowy ECON

Ta odzież ochronna zapewnia ochronę przed brudem, pyłem, ochronę odzieży wstępne prace lakiernicze. Kombinezon roboczy jednorazowy jest zalecany dla osób wizytujących zakłady pracy. Wykonany z włókniny polipropylenowej. Wyposażony w kaptur, ściągacze na rękawach i w talii, suwak.  

Kombinezon MULTI Kleen 

Ochrona przed pyłem, rozpyloną cieczą, włóknami, cząstkami - to przed tym chroni kombinezon Protek System. Przeznaczony do prac przy usuwaniu azbestu, konserwacji, rolnictwa, przemysłu spożywczego, itp. Wykonany z włókniny SMMS. Wyposażony w kaptur, ściągacze na rękawach i w talii, suwak.

Kombinezon MULTI Tec

Ochrona przed pyłem, cząstkami, włóknami, rozproszoną cieczą. Wykonany z włókniny SMMS. Przeznaczony np. do prac związanych z usuwaniem azbestu, prac z substancjami niebezpiecznymi, pyłami. Posiada właściwości antystatyczne. Kombinezon jednorazowy jest wyposażony w kaptur, ściągacze na rękawach i w talii, suwak.

Kombinezon MULTI Splach

Przeznaczony do prac lakierniczych. Ma wysokie właściwości wentylujące. Nie pochłania substancji zawierających olej i alkohole. Wykonany z włókniny wielowarstwowej SMMS. Wyposażony w kaptur, suwak i ściągacze.

Kombinezon ProChem I C

Zaawansowany kombinezon roboczy. Przeznaczony do prac z substancjami chemicznymi, zagrożeniami biologicznymi i częściowo radioaktywnymi. Wyposażony w kaptur, ściągacze, suwak i dodatkowe podwójne patki zabezpieczające na nim. Wykonany z materiału Tychem C.

Kombinezon ProChem I F

Kombinezon chemiczny zapewnia ochronę przed organicznymi i nieorganicznymi substancjami chemicznymi o wysokim stężeniu, zagrożeniami biologicznymi, oraz niebezpiecznymi cząstkami. Wykonany w technologii Tychem F. Wyposażony w suwak, 2 dodatkowe patki, kaptur i ściągacze.

Kombinezon ProChem I CLF

Ma właściwości antystatyczne, przeciwko skażeniom biologicznym i radioaktywnym. Wyposażony w kaptur, ściągacze, suwak i dodatkową patkę zabezpieczającą. Bardzo dobrej jakości kombinezon antystatyczny.

Kombinezon ProChem II C

Wyposażony we wbudowaną maskę. Zapewnia ochronę przed nieorganicznymi substancjami chemicznymi , substancjami biologicznymi oraz przed cząstkami, w tym radioaktywnymi. Wykonany z materiału Tychem C. Wyposażony w ściągacze i zamek błyskawiczny i wbudowaną maskę. Uszczelniony taśmą na szwach. Kombinezon chroni przed chemią.

Kombinezon ProChem II F

Kombinezon chemiczny który zapewnia ochronę przed organicznymi i nieorganicznymi substancjami chemicznymi o wysokim stężeniu, zagrożeniami biologicznymi, oraz niebezpiecznymi cząstkami. Wykonany z materiału Tychem F. Wyposażony w ściągacze i zamek błyskawiczny poprzeczny z tyłu. Posiada wbudowaną maskę. Uszczelniony taśmą na szwach.

Overall ProChcem II CLF

Kombinezon antystatyczny chroni przed zagrożeniem radioaktywnym i biologicznym. Wykonany z materiału CLF. Wyposażony w zintegrowaną maskę. Bardzo zaawansowany kombinezon Protek System.

Kombinezon ProChem III TY

Kombinezon ochronny przeznaczony do stosowania z aparatem filtrowentylacyjnym. Wytworzony z materiału Tyvek. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny z przodu, szwy doszczelnione termicznie. Przeznaczony do ochrony biologicznej chroni przed cząstkami radioaktywnymi.

Kombinezon ProChem III CPM

Kombinezon roboczy  przeznaczony do stosowania z aparatem filtrowentylacyjnym. Wytworzony z materiału CPM. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny, szwy doszczelnione termicznie. Przeznaczony do ochrony biologicznej przed cząstkami radioaktywnymi.

Kombinezon ProChem III C

Kombinezon ochronny Protek System przeznaczony do stosowania z aparatem filtrowentylacyjnym. Wytworzony z materiału Tychem C. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny z przodu z dodatkowym zabezpieczeniem, szwy doszczelnione termicznie. Przeznaczony do ochrony biologicznej przed cząstkami radioaktywnymi, szkodliwymi substancjami chemicznymi i organicznymi.

Kombinezon ProChem III CLF

Kombinezon chroniący przed cząstkami radioaktywnymi, przeznaczony do stosowania z aparatem filtrowentylacyjnym. Wytworzony z materiału CLF. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny z przodu z dodatkowym zabezpieczeniem, szwy doszczelnione termicznie. Przeznaczony do ochrony biologicznej przed cząstkami radioaktywnymi.

Kombinezon ProChem III F 

Antystatyczny kombinezon, przeznaczony do stosowania z aparatem filtrowentylacyjnym. Wytworzony z materiału Tychem F. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny z przodu z dodatkowym zabezpieczeniem, szwy doszczelnione termicznie. Przeznaczony do ochrony biologicznej przedśrodkami bojowymi, substancjami chemicznymi i cząstkami radioaktywnymi.

Kombinezon ProChem IV CLF

Kombinezon dwuczęściowy, chroniący przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Przeznaczony do stosowania z aparatem powietrznym. Wytworzony z materiału CLF. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze. 

Kombinezon ProChem V CLF

Jednoczęściowy kombinezon chemiczny , chroniący przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi i biologicznymi, przeznaczony do stosowania z aparatem powietrznym, umieszczonym pod kombinezonem. Wytworzony z materiału CLF. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, suwak poprzeczny z tyłu wzmocniony.

Kombinezon ProChem VI TK

Kombinezon jednoczęściowy, chroniący przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi i biologicznymi, przeznaczony do stosowania z aparatem powietrznym, umieszczonym pod kombinezonem. Wytworzony z materiału Tychem TK. Wyposażony w panoramiczny wizjer, ściągacze, wejście z boku.

Kombinezon PROTEC

Kombinezon z materiału mikroporowatego, ze specjalną strefą oddychającą na plecach SMMS, do prac oczyszczających, do prac z azbestem, niebezpiecznymi substancjami nie będącymi pod ciśnieniem, rolnictwa. Wyposażony w ściągacze na rękawach, nogawkach i w talii. Kaptur, suwak z osłona, osłonę podbródka.

Kombinezon PROTEC Classic

Kombinezon z materiału mikroporowatego, do prac oczyszczających, do prac z azbestem, niebezpiecznymi substancjami nie będącymi pod ciśnieniem, rolnictwa. Wyposażony w ściągacze na rękawach, nogawkach i w talii, kaptur, suwak z osłoną.

Kombinezon PROTEC Plus

Bardzo popularny kombinezon w ofercie Protek System. Chroni przed substancjami niebezpiecznymi, pyłami, rozpylonymi substancjami, włóknami i środkami biologicznymi. Wyposażony w ściągacze w rękawach, w nogawkach i w talii, zamek błyskawiczny z osłoną samoprzylepną, szczelne elastyczne szwy i kaptur. 

Kombinezon PROTEC Maxx

Wykonany z materiału CPM. Kombinezon jest antystatyczny oraz niepylący. Chroni przed chemikaliami i szkodliwymi środkami biologicznymi. Wyposażony w kaptur, zamek błyskawiczny chroniony przez 2 patki zamykane taśmą klejącą, osłona podbródka.


Z zakresu częściowej ochrony ciała firma Protek System zajmuje się również produkcją:

- zarękawników

- spodni

- rękawic

- kapturów

- kitli / kitli OP

- fartuchów przednich

- osłon na buty / osłon na buty średnich


Pełen asortyment oferowanych produktów marki Protek System dostępny jest w naszym sklepie Optimum BHP.