• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Odzież i ubrania robocze SOLID GEAR

Solid Gear - producent oferujący buty robocze najwyższej jakości

Oferta naszego sklepu bhp na buty robocze klasy premium z pewnością cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów w kraju jak i w Europie. Klienci Ci chętnie stawiają na buty robocze Solid Gear. Oferta obejmuje zarówno sandały robocze jak i półbuty czy trzewiki robocze. To co jest bardzo dobrze odbierane to fakt, iż większość modeli to buty robocze męskie i damskie, co pozwala na ubranie wszystkich pracowników w ten sam model obuwia. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż buty robocze Solid Gear to obuwie praktycznie pozbawione metalu. Klienci którym potrzebne są buty robocze metal free czy też te osoby, które chcą kupić buty robocze z kompozytowym czy niemetalowym podnoskiem ochronnym, powinny poznać ofertę producenta obuwia Solid Gear. W naszym sklepie bhp, można wybrać buty robocze Solid Gear z podnoskiem kompozytowym czy tez z włókna szklanego czy aluminium.  


Buty robocze Solid Gear - innowacje na miarę XXI wieku

To co jest istotne dla naszych klientów to jakość wykonania butów Solid Gear. Producent stawia na jakość i produkty najwyższej jakości, nie oszczędzając na materiałach użytych do produkcji obuwia. Znajdziemy tu buty z bardzo zaawansowanych technologicznie materiałów wykorzystywanych w sportowym obuwiu. Także wygląd butów roboczych Solid Gear jest niezwykle istotny, gdyż klienci oczekują od tej marki także modnego i niezwykle oryginalnego wyglądu. Solid Gear nie zwodzi swoich klientów, tworząc nowoczesne modele.

Wybierz dobrej jakości buty robocze Solid Gear

SOLID GEAR buty robocze wysokiej jakości. Klasa premium obuwia roboczego stworzona z myślą o profesjonalistach i osobach ceniących najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Obuwie robocze cechu się bardzo modnym stylowym i sportowym wyglądem. Nie powinno to dziwić, gdyż obuwie jest stworzone z myślą o osobach, ceniących nie tylko komfort ale i wygląd. Modna kolorystyka, sportowy fason to część wizualna, której nie sposób przeoczyć. Innym aspektem jest oczywiście ochrona. Buty mają doskonała podeszwę o właściwościach antypoślizgowych. Podeszwa na vibramie to jakość i niezawodnośc.