• Kategorie
  • Szukaj
  • Półmaska ochronna P3 FFP3 z zaworkiem i bez zaworka

50.11
48.61
50.11
57.08
55.37
57.08
496.78
481.88
496.78
PÓŁMASKA FILTRUJĄCA AURA 3M Z ZAWOREM KAT. FFP3 - 9332
Produkt niedostępny

Bezpieczne drogi oddechowe - poznaj półmaski ochronne FFP3

W ofercie na środki ochrony dróg oddechowych jakie posiada nasz sklep bhp Optimum dużym zainteresowaniem cieszą się półmaski ochronne P3. Ich głównym zadaniem jest ochrona układu oddechowego przed aerozolami stałymi i ciekłymi, których stężenie fazy rozproszonej nie przekracza określonej wartości w zależności od tego po jaki model sięgniemy. Ponadto półmaski ochronne FFP3 zapewniają wysoki poziom ochrony przed pyłami i dymem metalicznym, mgłami różnych środków oraz cząstkami. Z doświadczenia wiemy, że jest to świetna propozycja do pracy przy obróbce drewna i metali, malowaniu czy szlifowania. Ponadto półmaski P3 prócz szerokiego zakresu zastosowania w różnych środowiskach pracy są również bardzo chętnie wykorzystywane do użytku codziennego w celu ochrony przed różnorodnymi wirusami czy bakteriami. Wszystkie modele jakie posiadamy w swojej ofercie zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co jest najlepszych potwierdzeniem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. 

Klientom polecamy naszą ofertę na półmaski ochronne P3

Półmaski ochronne FFP3 głównie dostępne są w uniwersalnym kolorze białym, który nie tylko świetnie komponuje się ze wszystkimi elementami stroju ochronnego pracownika ale również łatwiej jest na nim zobaczyć zanieczyszczenie półmaski co ułatwi podjęcie decyzji o wymianie jej na nowy model. Ponadto półmaski P3 zakładane są na elastyczne gumki, które w niektórych przypadkach dają nam również możliwość regulacji co ułatwi nam dostosowanie ich do naszych indywidualnych potrzeb. Za idealne dopasowanie odpowiadać mogą również różne kształty, które z łatwością dobierzemy do kształtu naszej twarzy co zapewni lepszą szczelność oraz wysoki komfort użytkowania od którego zależeć może wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Sklep bhp Optimum w swojej ofercie posiada półmaski ochronne P3 od wielu znanych producentów takich jak Uvex, JSP, Delta Plus, 3M czy Reis. Dzięki temu dostępne są również w szerokim przedziale cenowym co oznacza, że każdy zainteresowany klient niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie wybrać idealny dla siebie model. Dużym udogodnieniem jakim mogą pochwalić się wybrane półmaski ochronne P3 może być pianka uszczelniająca w części nosowej, która dodatkowo został wykonana z materiału chłonącego pot dzięki czemu unikniemy dyskomfortu związanego z nadmierną potliwością. Ponadto półmaski P3 są kompatybilne z ochronnikami słuchu i wzroku dlatego mogą być wykorzystywane w najbardziej wymagających środowiskach pracy zapewniając przy tym maksymalny poziom ochrony pod każdym względem. Sprzedawane są one w opakowaniach zbiorczych, które różnią się od siebie ilością sztyk przy czym każda z nich pakowana jest indywidualnie aby uniknąć zanieczyszczenia podczas przechowywania dbając tym samym o ich higienę. 

Półmaski ochronne FFP3 z zaworkiem i bez zaworka - sklep Optimum BHP posiada szeroką ofertę 

Wybierają półmaski ochronne P3 mamy do wyboru modele bez zaworka lub z zaworkiem. Ma on za zadanie zmniejszanie kumulowana się ciepłego powietrzu co tym samym znacznie ułatwia oddychanie zwiększając komfort użytkowania. Zaworek jaki posiadają półmaski FFP3 może znajdować się w przedniej części lub bocznej. Wybrane modele mogą pochwalić się również właściwościami antysmogowymi lub też zostały wykonane bez użycia metalowych elementów. Kolejną ciekawą propozycją są półmaski ochronne P3 z trój panelową konstrukcją, która odpowiada za idealne dopasowanie do różnych wymiarów twarzy zapewniając większą swobodę ruchów twarzy podczas mówienia jak również jest bardziej odporna na zapadanie się. Szeroki przedział cenowy, wiele ciekawych udogodnień, różne kształty oraz możliwości to główne powody dla których klienci poszukujący ciekawych propozycji na środki ochrony dróg oddechowych decydują się na skorzystanie z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że półmaski ochronne P3 jakie posiadamy będą w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sklep bhp Optimum zaprasza wszystkich zainteresowanych do szczegółowego zapoznawania się z pełną ofertą na półmaski ochronne P3 gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy oraz zachęcamy do składania zamówień!