• Kategorie
  • Szukaj
  • Linki do pracy na wysokości

Linki do pracy na wysokościach w internetowym sklepie Optimum BHP

Do prac wysokiego ryzyka należy z całą pewnością zaliczyć prace na wysokościach, które wiążą się z bardzo dużym ryzykiem oraz niebezpieczeństwem. Do prac na wysokościach zalicza się wszystkie prace, wykonywane powyżej jednego metra od podłoża. Każdy pracownik, który wykonuje ten rodzaj pracy powinien się w odpowiedni sposób zaopatrzyć w sprzęt ochronny do pracy na wysokości i asekuracyjny. Jednym z niezbędnych elementów potrzebnych podczas tego typu pracy są linki do pracy na wysokościach. Ich najważniejszą zaletą powinna być trwałość, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Warto mieć na uwadze, że długość linki bezpieczeństwa wraz z amortyzatorami i zatrzaśnikami nie może przekraczać 2 metrów. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp posiadamy szeroki wybórlinek do pracy na wysokościach, które są niezbędnym elementem podczas wielu prac. Szeroki przedział cenowy oraz produkty od wielu producentów pozwolą na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Liny kotwiczące sprawdzą się na stanowisku pracy gdzie istnieje konieczność przemieszczania się w poziomie na długich odcinkach.

Popularne liny do pracy na wysokości w ofercie naszej internetowej hurtowni i sklepu bhp


W ofercie sklepu bhp dostępne są tanie linki Reis do pracy w podparciu oraz zaczep taśmowy. Producent oferuje linki o długości 1,5m. Końcówki liny splecione i pokryte ochronną osłoną polietylenową. Nasadki linek  do pracy na wysokości odporne na ścieranie, spełniają normę EN354.Linki do pracy na wysokościach Reis mogą być po obu stronach zakończone karabińczykiem, lub po jednej stronie karabińczykiem a po drugiej stalowym hakiem zatrzaskowym. Trójżyłowa lina poliamidowa o średnicy 12 mm wyposażona w zielony wskaźnik sygnalizujący stopień zużycia materiału. Jeżeli chodzi o zaczep taśmowy do pracy na wysokości marki Reis to również jest on o długości 1,5m. Taśma z poliestr wykonana z poliestru, szyte nićmi z poliamidu, odpornymi na rozciąganie. Zaczepy taśmowe Reis spełniają normę EN354. Klientom naszego sklepu bhp, którzy poszukują wysokiej jakości produktów powinni zaznajomić się z ofertą marki Delta Plus. Amortyzatory z liną kotwicząca - lina to elementy, które przydadzą się podczas pracy na wysokościach. Popularna u tego producenta jest lina poliamidowa do pracy na wysokości o średnicy 12mm i długości 2m. Lina do ustalana pozycji podczas pracy regulowana za pomocą reduktora. W ofercie producenta PROTEKT znajdziemy w naszym sklepie bhp wysokiej jakości zestawy asekuracyjne w skład których wchodzą szelki bezpieczeństwa, urządzenia samozaciskowe z linką do pracy na wysokościach oraz torba transportowa, która wpływa na funkcjonalność. Niezawodny sprzęt zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa. 

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości z naszym sklepem bhp


Pamiętajmy aby przed przystąpieniem do pracy na wysokościach w odpowiedni sposób wyposażyć się w wysokiej jakości sprzęt ochronny do pracy na wysokości. Jednym z takich elementów są z pewnością linki do pracy na wysokościach to jeden z niezbędnych elementów zestawów asekuracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą linek do pracy na wysokości dostępnych w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp.