• Kategorie
  • Szukaj
Brak produktów do wyświetlenia

Klimatyzatory przenośne i klimatyzatory ścienne

Zastanawiają się Państwo jak poradzić sobie z nadchodzącymi wysokimi temperaturami, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się klimatyzatory, które są nowością jaką w swojej ofercie posiada sklep i hurtownia Optimum BHP! Jest to urządzenie, które doskonale jest w stanie schłodzić temperaturę w pomieszczeniu oraz utrzymać ją na stałym poziomie dbając o nasz komfort. Klimatyzatory jakie posiadamy w swojej ofercie dostępne są w szerokim przedziale cenowym tak aby każdy zainteresowany klient miał możliwość dopasowania ich do swoich możliwości finansowych. Posiadamy wiele modeli od znanych i cenionych producentów takich jak LG, Haier, Bosch, Whirlpool czy Adler, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami w porównaniu do dużej konkurencji. Urządzenie takie jak klimatyzator dostępne są w różnych wersjach jednak do najpopularniejszych z całą pewnością zalicza się model przenośny jak i ścienny co daje nam możliwość dostosowania do naszych potrzeb. Ponadto oferowane są w uniwersalnych kolorach do wyboru takich jak czarny czy biały co ułatwi nam wybór modelu pasującego do naszego designu. Przed dokonaniem wyboru warto jest dowiedzieć się czym charakteryzuje się dany klimatyzator. Ponadto należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia do jakiego będzie przeznaczony oraz to jakich dodatkowych funkcji oczekujemy od tego typu urządzenia.

Klimatyzator przenośny to jedno z bardziej uniwersalnych rozwiązań, które jak sama nazwa wskazuje możemy dowolnie przenosić z jednego miejsca do drugiego co ułatwić nam może zastosowanie kółeczek do transportu. Warto również wspomnieć, że przenośny klimatyzator to świetne rozwiązanie dla tych klientów, którzy nie mają zamiaru dokonywać żadnych zmian w swoim mieszkaniu co może mieć miejsce w przypadku modeli ściennych.  W zależności do tego po jaką wersje sięgniemy różnią się od siebie wielkością jednak z założenia nie powinny zajmować dużo miejsca. Dodajmy także, że klimatyzator przenośny są w stanie służyć także do ogrzewania powietrza dlatego uznawane są za produkty całoroczne co zaś przekłada się na popularność jaką się cieszą. Wybrane modele posiadają także funkcję osuszania powietrza co dba o prawidłowy mikroklimat. Wśród bardziej wymagających klientów dużym zainteresowaniem cieszą się przenośne klimatyzatory z funkcją timera co sprawia, że po określonym czasie urządzenie automatycznie samo się wyłączy lub te z pilotem w zestawie, który umożliwi nam sterowanie urządzeniem na odległość.

Klimatyzator ścienny to bardzo ekonomiczne rozwiązanie z uwagi na fakt, że nie pobierają one dużo energii elektrycznej. Jak sama nazwa wskazuje montowane są na ścianie, pod sufitem dlatego schłodzone powietrze kieruje się w dół natomiast te ciepłe wypychane jest ku górze. Ścienny klimatyzator to rozwiązanie wykorzystywane głównie w biurach, sklepach czy urzędach jednak coraz częściej decydują się na nie również klienci pragnący ochłody w domach czy mieszkaniach. Niezwykle proste w obsłudze, ciche oraz energooszczędne klimatyzatory ścienne to bardzo popularne rozwiązanie, które ułatwi nam przetrwanie najbardziej upalnych dni!

Jak widać oferta na klimatyzatory jest tak bogata, że nie powinno być problemy z wyborem czegoś dla siebie. Zawsze należy jednak wziąć pod uwagę jego dane techniczne, funkcje jakie posiada czy wymiary aby dokonać możliwie jak najlepszego wyboru. Sklep i hurtownia Optimum BHP zachęca do bardziej szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą na klimatyzatory oraz do składania zamówień!