• Kategorie
  • Szukaj
  • Hafty i nadruki na odzież roboczą reklamową| odzież bhp z haftem nadrukiem | odzież robocze reklamowa z logo

Odzież robocza i odzież reklamowa z logo - zadbaj o marketing i rozpoznawalność swojej marki

Nasza hurtownia bhp online realizuje zlecenia na odzież roboczą z logo. Oferujemy także usługę dostawy odzieży reklamowej z logo dla Państwa czy Państwa klientów. Nasza usługa obejmuje wykonanie haftu i nadruku na odzieży roboczej i reklamowej zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski jak i Europy. Dokładamy wszelkich starań aby jakość haftu i nadruku na odzieży reklamowej czy też odzieży roboczej była na najwyższym poziomie.

Logo Twojej firmy na odzieży roboczej i reklamowej: Hafty i Nadruki

Na odzieży robocze, sportowej oraz reklamowej wykonujemy usługę haftu oraz nadruku. W zależności od oczekiwań oraz możliwości technicznych możemy zadbać o wizerunek Twój i Twojej firmy. Wykonamy na zakupionej odzieży logo Twojej firmy, umieścimy na niej jej nazwę, nr kontaktowy, adres internetowy i inne informacje, jakie sa dla Ciebie niezbędne.

HAFT CZY NADRUK? Jaką odzież roboczą i reklamową z logo kupić?

W zależności od tego na jakiej odzieży roboczej czy reklamowej chcesz umieścić swoje logo możemy wybrać kilka metod. Najbardziej popularne to haf i nadruk.

Haft to trwałe i estetyczne wykonanie. Logo czy też napis są tworzone za pomocą igły, nici oraz odpowiedniej maszyny. Haft jest trwały i estetyczny jednak nie powinno się go wykonywać np. na odzieży przeciwedeszczowej. Nadruk jest z kolei "prasowanką wgrzną w materiał. Idealnie nadaje się od znakowania t-shirtów, bluz, większości kurtek roboczych

Nadruki na odzieży roboczej w sklepie bhp - polecamy odzież roboczą z haftem i nadrukiem

 

Nadruki na odzieży roboczej to jeden z najpopularniejszych sposób na działania marketingowe, które mają za zadanie dotrzeć możliwie do jak największej ilości potencjalnych klientów. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp znajdą Państwo wiele rodzajów na odzież roboczą z haftem tak aby każdy zainteresowany dostosował ją do swoich indywidualnych potrzeb.  Zdecydowanie największą popularnością cieszą się koszulki ochronne, które są jedną z tańszych propozycji na odzież roboczą z haftem. Dzięki atrakcyjnej praktycznie każda firma niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie mogą sobie pozwolić na rozwiązanie jakim są nadruki na odzieży roboczej. Szeroka gama rozmiarów oraz kolorów pozwoli na odpowiednie dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Kolejnym powodem dla którego odzież robocza z haftem cieszy się tak dużym zainteresowaniem jest szeroki zakres zastosowania. Bez względu na to w jakim środowisku pracy wykonujemy swoje obowiązki nadruki na odzieży roboczej będą zawsze świetnym rozwiązaniem oraz sposobem na rozreklamowanie swojej firmy. Warto również dodać, że stosowanie tego typu rozwiązań pozytywnie wpływa na wizerunek firmy ponieważ jednolity i schludny strój wszystkich pracowników bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. Zachęcamy do składania zamówień na odzież roboczą z haftem w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp. 

Odzież z wykonanym indywidualnym nadrukiem lub haftem jest traktowana jako odzież wykonana pod zamówienie i nie podlega zwrotom i wymianom.