• Kategorie
  • Szukaj
  • Półmaski ochronne bez zaworka

PÓŁMASKA OCHRONNA P1 BEZ ZAWORKA
Produkt niedostępny
PÓŁMASKA FILTRUJĄCA 8% VAT MAS-TX-FFP2
Produkt niedostępny
PÓŁMASKA FILTRUJĄCA MAS-HALF-FFP2
Produkt niedostępny
PÓŁMASKA OCHRONNA MAS-S-FFP2VABJ
Produkt niedostępny
OD RĘKI - PÓŁMASKA OCHRONNA P2 DONALD
Produkt niedostępny

Półmaski ochronne bez zaworka  w ofercie internetowego sklepu bhp

Półmaska ochronna to jeden z podstawowych środków ochrony dróg oddechowych przeznaczony do pracy w zapylonych oraz zanieczyszczonych środowiskach, które mogłyby mieć wpływ na wywołanie różnorodnych chorób zawodowych. Optimum sklep bhp w swojej ofercie posiada półmaski ochronne bez zaworka jak również z zaworkiem. Zdecydowanie tańszą propozycją będą półmaski ochronne bez zaworka, które dostępne są w szerokim przedziale cenowym dzięki czemu każdy zainteresowany bez względu na to jakim budżetem dysponuje będzie w stanie sobie na nie pozwolić. Zazwyczaj wykonane są w uniwersalnym kolorze białym dzięki czemu będą się świetnie komponować ze wszystkimi elementami uniformu pracownika. Ponadto półmaski bez zaworka cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ są one z powodzeniem wykorzystywane zarówno podczas różnego rodzaju prac jak również do użytku codziennego w celu ochrony przed wirusami. Warto także dodać, że ze względu na elastyczne gumki na jakie są zakładane idealnie dopasują się do naszych potrzeb zapobiegając tym samym możliwemu dyskomfortowi, który mógłby negatywnie wpłynąć na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. 

Bogata oferta na półmaski ochronne bez zaworka znanych producentów

Półmaski ochronne bez zaworka jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep bhp to produkty od znanych i cenionych na rynku producentów, które zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa co potwierdza wysoki poziom ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. Mogą być sprzedawane w opakowaniach zbiorczych różniących się ilością dzięki czemu wystarczą nam na dłuższy okres czasu. Przy tej okazji warto jednak zaznaczyć, że każda sztuka ze względów higienicznych powinna posiadać indywidualne opakowania. Warto również dodać, że półmaski bez zaworka różnią się od siebie materiałem z jakiego zostały wykonane oraz kształtem dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do kształtu naszej twarzy. Kolejnym atutem jest fakt, że są one kompatybilne z innymi środkami ochrony indywidualnej takimi jak okulary czy ochronniki słuchu co w połączeniu zapewni nam maksymalny poziom ochrony w środowiskach w których jest to szczególnie wymagane. Dużym udogodnieniem jakim mogą pochwalić się wybrane półmaski bez zaworka jest tłoczony panel górny, który ogranicza przepływ wydychanego ciepłego i wilgotnego powietrza co minimalizuje parowanie okularów. Wybierając tego typu środek ochrony dróg oddechowych warto również zwrócić uwagę na jego typu ponieważ dostępne są takie modele jak FFP1, FFP2 czy FFP3. Dodatkowo wybrane półmaski ochronne bez zaworka spełniają wymogi testu pyłem dolomitowym oraz mogą cechować się właściwościami antysmogowymi. 

Zadbaj o swoje drogi oddechowe z półmaskami ochronnymi bez zaworka

Z doświadczenia wiemy, że półmaski to świetna propozycji do ochrony przed pyłami, dymem metalicznym jak również drobnymi cząstkami, ozonem czy mgłą olejową. Idealnie sprawdzą się również podczas pracy przy obróbce metali i drewna, szlifowaniu, a nawet malowaniu co udowadnia szerokie zakres zastosowania jaki posiadają. Półmaski ochronne bez zaworka dostępne są także w wersji bez użycia metalowych elementów. Wśród wymagających klientów dużym zainteresowaniem cieszą się modele w których zastosowano technologię filtracyjną niskich oporów oddychania co z całą pewnością znacznie ułatwia oddychanie. Producenci tacy jak Reis, Honeywell czy 3M swoim klientom oferują wiele ciekawych propozycji na półmaski, które będą w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów niezależnie od jego potrzeb, budżetu jakim dysponuje oraz środowiska swojej pracy. Sklep bhp Optimum zaprasza wszystkich klientów potrzebujących środków ochrony dróg oddechowych do zapoznania się ze szczegółową ofertą na półmaski ochronne bez zaworka. Jesteśmy przekonani, że każdy zainteresowany klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo w czasie pracy nie należy lekceważyć obowiązku stosowania określonych środków ochrony indywidualnej w skład których wchodzą właśnie półmaski bez z zaworka oraz inne pokrewne produkty. Polecamy oraz zachęcamy do składania zamówień!