• Kategorie
  • Parametry
  • Bluzy robocze LH Leber&Hollman

Bluza robocze LH Leber&Hollman w naszym sklepie bhp

Jako hurtownia bhp działająca na terenie całej Polski (prowadzimy sprzedaż do największych firm w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i innych) oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej. Dużym zainteresowaniem cieszą się bluzy robocze, w tym odzież LH Leber&Hollman. Oferta bluz jest bardzo szeroka i stanowi uzupełnienie do stworzenia kompletu ze spodniami roboczymi tej marki. W ofercie znajdziemy bluzy budowlane, bluzy monterskie czy dla serwisantów, bluzy kucharskie czy tez polarowe. OFerta ubrań roboczych jest w tym zakresie bardzo szeroka. 

Bluza robocza formen

Bluza budowlana czy monterska to z pewnością model bluzy Formen. Dobra jakość, dobrze skrojony fason i bogata kolorystka to coś, co przyciąga klientów. Do bluzy można dokupić spodnie do pasa czy ogrodniczki, polar i odzież zimową Formen.

Bluza odblaskowa formen - bluza budowlana I dla drogowców

Klienci którzy szukają odzieży odblaskowej bardzo cenią ubranie odblaskowe Formen. Kolekcja posiada w swojej ofercie spodnie oraz bluzę roboczą występującą w kolorze żółtym i pomarańczowym z różnymi kolorami wstawek: szarym, czarnym i granatowym. Pasy odblaskowe zwiększają widoczność. Ten produkt bardzo dobrze się sprzedaje w naszym sklepie bhp.

 

Bluza robocza boston

Do spodni roboczych do pasa i ogrodniczek Boston oferujemy także bluzę roboczą. BLuza jest wygodno, idealna jako bluza budowlana czy dla serwisu i magazynu. Do kompletu odzież robocza Boston oferuje także odzież ocieplaną w postaci kurtki roboczej i spodni roboczych Boston aby zachować spójny wizerunek pracowników.

Bluza medyczna biała, kucharska leber&hollman

Bluzy kucharskie i medyczne a także kosmetyczne to kolejna kategoria bluz roboczych LH w naszym sklepie bhp. Warto poznać ich jakość aby przekonać się do marki. 

Bluza sportowa polarowa

Pluzy sportowe z poliestru czy polary to kolejna bogata oferta marki LH. Wygoda, komfort i ładny wygląd jest ceniony przez naszych klientów.