• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kota Naturea - sucha i mokra karma dla kota - sklep zoologiczny online

Brak produktów do wyświetlenia

Sucha i mokra karma dla kota Naturea w sklepie zoologicznym online

 właścicieli czworonożnych mruczków, którzy przykładają dużą wagę do składu pożywienia, a dokładniej do tego aby był on możliwie jak najlepszej jakości dużym zainteresowaniem cieszy się karma dla kota Naturea. Nasz sklep i hurtownia Optimum BHP posiada ją w dwóch wersjach do wyboru, suchej i wilgotnej co daje nam możliwość wyboru adekwatnego do upodobań pupila jak również ułatwi nam urozmaicić jego dietę poprzez mieszanie ich lub podawanie na przemian. Ponadto, karma Naturea dla kota dostępna jest w kilku smakach do wyboru takich jak kurczak z królikiem, tuńczyk z kurczakiem czy łosoś. Dużym atutem jest tutaj duża zawartość mięsa, która sprawia, że nasze zwierzaki tak chętnie się nią zajadają. Należy również wspomnieć, iż Naturea karma dla kota nie posiada w swoim składzie zbóż, które bardzo często są powodem alergii pokarmowych co znacznie zwiększa jej zakres zastosowania. Jak na produkt o tak dobrej jakości sprzedawana jest w bardzo atrakcyjnej cenie co również ma duży wpływ na popularność jaką się cieszy w sklepie zoologicznym online jak również fakt, że wypada bardzo dobrze na tle konkurencji.

Karma dla kota sucha Naturea w ofercie sklepu zoologicznego online

Karma dla kota sucha Naturea to bogactwo wszystkiego co najważniejsze zawarte w drobnych granulkach bez GMO. Oferowana jest w dwóch smakach do wyboru w opakowaniach różnej wielkości, które możemy dopasować do swoich potrzeb czy możliwości finansowych. Naturea karma dla kota sucha przeznaczona jest dla kotów dorosłych oraz kociąt dlatego może być stosowana praktycznie przez całe życie naszego podopiecznego. Duża zawartość białka zwierzęcego, która wynosi aż 75% oraz brak wzmacniaczy smaku czy sztucznych barwników daje nam doskonale zbilansowany posiłek. Sucha karma Naturea dla kota to jedna z najlepszych propozycji jaką możemy zaoferować naszym pupilom niezależnie od ich wieku czy rasy.

Mokra karma dla kota Naturea polecana przez sklep zoologiczny online

Karma dla kota wilgotna Naturea to jedna z najchętniej wybieranych propozycji dla wszystkich niejadków oraz tych najbardziej wybrednych mruczków. Sprzedawana jest w małych puszkach, które ułatwią nam kontrolowanie porcji. Naturea karma dla kota mokra to bezzbożowy, pełnoporcjowy posiłek dostarczający niezbędnych wartości odżywczych i energetycznych. Bardzo atrakcyjna cena, że każdy zainteresowany klient będzie w stanie sobie na nią pozwolić. Wilgotna karma Naturea dla kota jest również bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli nasz zwierzak ma problem z piciem wody ponieważ dba ona o dostarczenie niezbędnej ilości płynów z uwagi na swoją wilgotność.

Wybierz w sklepie zoologicznym online karmę dla kota Naturea

Jak widać, karma dla kota Naturea nie bez powodu jest tak chętnie zamawianym produktem z tej półki cenowej. Dba o ogólny stan zdrowia pupila, o jego satysfakcję jak również o to, aby posiadał energię do codziennych zabaw. Naturea karma dla kota jest chętnie polecanym produktem przez hodowców co jest kolejnym potwierdzeniem licznych walorów jakimi może się pochwalić. Te bogactwo smaków, białka, witamin i minerałów każdego dnia będzie dostarczać wszystkiego co niezbędne, a zarazem najlepsze. Mokra i sucha karma Naturea dla kota polecana przez sklep Optimum BHP to prawdziwy hit! Polecamy oraz zachęcamy do składania zamówień!