• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - URGENT

Producent firma Urgent posiada w swojej ofercie wiele modeli obuwia roboczego oraz odzieży roboczej w wersji ekonomicznej oraz w średniej półce cenowej. Tańsze modele butów roboczych są bardzo popularne wśród dużych producentów. Spotkamy je na wielu halach produkcyjnych, gdzie ubrani są pracownicy na liniach produkcyjnych, na budowie czy magazynach. Urgent proponuje półbuty robocze, trzewiki ochronne i sandały robocze. Wśród produktów tej firmy znajdziemy m.in. produkty w wersji bez lub z podnoskiem ochronnym, wersje w wkładką antyprzebiciową czy wodoodporne.

W ostanich latach Urgent rozszerzył produkcje o import rękawic roboczych oraz odzieży roboczej do pracy. 
Produkty Urgent proponujemy klientom, którzy oczekują produktów w dobrej cenie i dobrej jakości. 


Półbuty robocze Urgent występują w wielu wariantach: ze skóry licowej, zamszowej, czy tez ze wstawkami tekstylnymi, bardziej oddychające. Popularne modele to półbuty robocze 301, czy 207 wykonane ze skóry. Z zamszowych półbutów polecamy w szczególności modele 205, półbuty 312, półbuty Urgent 216 oraz buty 232. Z półbutów ze wstawkami tekstylnymi godne polecania to półbuty Urgent 261, buty 224 oraz model 215.

Sandały robocze Urgent podobnie jak półbuty robocze możemy podzielić na te wykonane ze skóry np sandały 301 czy 303. Popularne w naszym sklepie internetowym to sandały robocze 310 oraz sandały robocze 311 z podnoskami ochronnymi. Te dwa modele to jedne z lepiej sprzedających się letnich butów roboczych tej marki. Sandały te mogą także być użytkowane przez pracowników halowych, którzy przez cały rok pracują  na halach produkcyjnych czy magazynach. Innymi popularnymi modelami 302 S1 oraz 361 s1 oraz sandały robocze 315.

Trzewiki robocze Urgent prezentują równie szeroki wybór modeli. Producent oferuje trzewiki skórzane, welurowe czy ocieplane idealne do pracy zimą.  Trzewiki robocze Urgent sprawdzają się w różnorodnych warunkach. W zależności od ich "wyposażenia" i właściwości sprawdzą się na budowie, w pracy przy drogach, wykopach, pracach ziemnych, na magazynie, w transporcie czy spedycji. Trzewiki robocze występują bez podoska ochronnego oraz w wersji ochronnej z podnoskiem ochronnym, wkładką antyprzebiciową  oraz z właściwościami ochronnymi. W zależności od zapotrzebowania, każdy znajdzie odpowiedni but roboczy.


Urgent - producent jakim klienci naszego sklepu bhp się bardzo interesują.

Nasza hurtownia i sklep bhp oferuje niezwykle szeroki  wybór producentów odzieży roboczej i artykułów bhp. W sprzedaży mamy produkty różnych marek: od prestiżowych jak Snickers Workwear po tanie produkty jak odzież Reis, Brixton itp. W tej drugiej kategorii naszego sklepu bhp są produkty marki Urgent. Producent rozpoczynał swoją działalność od produkcji tanich produktów jak odzież robocza, buty robocze, rękawice robocze. Urgent jednak z czasem nabrał także na jakości i w ofercie tej marki znajdziemy znacznie lepsze produkty ze średniej półki. Cena Urgent i jego produktów to coś co zachęca dużych producentów do zakupu tych produktów. Dlaczego? Nasz sklep bhp oferuje bowiem szeroki asortyment. Znajdziemy w sprzedaży m.in  buty Urgent. Tanie obuwie robocze jest bardzo porządane przez firmy budowlane, które chętne sięgają po tanie trzewiki Urgent np. model 101.  Znajdziemy w sklepie internetowym także wiele lepszych modelu butów roboczych, doskonałych do pracy w budownictwie. Także oferta butów roboczych Urgent przeznaczonych do pracy na magazynie, halach produkcyjnych czy sklepach jest bardzo szeroka.  Tutaj mamy do wyboru półbuty robocze Urgent, które możemy kupić jako buty robocze skórzane lub też tekstylne, oddychające modele, które są chętnie kupowane także latem. W tej kategorii oddychających butów roboczych i butów letnich polecamy sandały bhp Urgent. Modele sandałów roboczych są lekkie, przewiewne i tanie.  Warto zatem zainteresować się tymi produktami. Także oferta odzieży roboczej Urgent jest godna zainteresowania. Nasz sklep bhp posiada w ofercie odzież roboczą budowlaną Urgent która obejmuje swoim zakresem spodnie robocze do pasa i ogrodniczki, bluzy robocze a także kurtki robocze typu softshell i kurtki ocieplane. Urgent to jednak coś więcej. Polecamy klientom naszej hurtowni także odzież roboczą odblaskową Urgent. Uzupełnieniem oferty są rękawice robocze Urgent, które mogą być traktowane jako rękawice budowlane czy na produkcje. Wybór rękawiczek bhp jest bardzo szeroki.Urgent oferuje swoim klientom także szeroki wybór odziezy roboczej, w tym odzież ostrzegawczą urgent, zwykła