• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Szelki bezpieczeństwa PROTEKT

Zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie pracowników, którzy swoje obowiązki wykonują w szczególnie trudnych warunkach. Szelki bezpieczeństwa Protect chronią daną osobę przed upadkiem z wysokości, a jednocześnie pozwalają jej zachować swobodę rąk, dzięki czemu nie utrudniają wykonywanej pracy.

Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty swoje zastosowanie znajdą w różnych gałęziach przemysłu. Zgodnie z obowiązującymi zasadami bhp muszą być stosowane podczas pracy na wysokościach, głębokości, ale również w ratownictwie.

Szelki Protect, model Roofer Pro/10 sprawdzą się podczas pracy na stromym dachu. Znajdziesz je w zestawie z urządzeniem samozaciskowym wyposażonym w linę roboczą oraz zatrzaśniki, a także w urządzenie do nadawania pozycji przy pracy oraz dwie sztuki zaczepu linowego. Natomiast zestaw Lifter został stworzony z myślą o pracach głębokościowych. W jego skład wchodzą szelki z zaczepem dwupunktowym z trzema zatrzaśnikami, urządzenie samohamowne, statyw bezpieczeństwa, urządzenie podnosząco-opuszczające oraz bloczek.

Zestawy marki Protect oferowane przez nasz sklep internetowy są zgodne z normami bhp, a ich cena jest adekwatna do funkcji jakie spełniają. Zakup takiego sprzętu to doskonała inwestycja, która szybko się zwróci. Natomiast szeroki wybór różnorodnych modeli sprawia, że każda firma znajdzie odpowiedni zestaw w dobrej cenie. Dostosowanie się do zasad bhp pozwoli zatrudnionym osobom poczuć się bezpieczniej podczas wykonywania codziennych obowiązków i znacznie zwiększy ich bezpieczeństwo.