• Kategorie
  • SZELKI BEZP. P 52PRO, AMORTYZ. BEZP. ABM -SCF BW 260 + AZ 011 + 2X AZ 029, +URZĄDZENIE PROT 22 + WOREK TRANSPORTOWY

Symbol: GRIDER 2
Kategoria produktu Ochrona przed upadkiem
684.47
684.47
para Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
10 dni
Cena przesyłki 24
Odbiór osobisty Tychy 0
Kurier POLSKA 24
Kurier pobranie POLSKA 35
Waga 2 kg

ZESTAW ASEKURACYJNY GRIDER 2 Z SZELKAMI BEZPIECZEŃSTWA P 52PRO, AMORTYZATOREM BEZPIECZEŃSTWA BW 260 15 Z PODWÓJNĄ LINKĄ O DŁUGOŚCI 1,5 M+AZ 011 + 2X AZ 029 ABM SCF ORAZ Z URZĄDZENIEM DO USTALANIA POZYCJI PROT 22 PROTEKT

Praca na wysokości wiąże się z narażeniem pracowników na wysokie ryzyko utraty zdrowia i życia. Komplet asekuracyjny, służący do pracy na wysokości, mający na celu zabezpieczenia pracownika przed upadkiem. Zestaw do pracy na wysokości firmy GRINDER 2 Protekt to profesjonalny sprzęt zabezpieczający użytkownika przed upadkiem podczas pracy na wysokości. Zestaw jest bardzo solidnie wykonany. Szelki bezpieczeństwa są wzmocnione i posiadają pas lędźwiowy co zapewnia lepsze dopasowanie szelek do sylwetki użytkownika. Zestaw zawiera też amortyzator z poręcznymi i wygodnymi zatrzaśnikami oraz linkę bezpieczeństwa 2m, również z zatrzaśnikami. Dodatkowo do zestawu dołączono urządzenie do ustalania pozycji przy pracy o długości 2 m z zatrzasnikami AZ 002 i AZ 011. Wszystko zamknięte w przydatna torbę transportową T4.

Zestaw BASIC GRINDER 2 marki PROTEKT posiada przedni i tylny punkt zaczepowy oraz dwa punkty w pasie. 

Przepisy prawa polskiego i europejskiego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zobowiązują pracodawców zatrudniających osoby wykonujące prace na wysokościach do zapewnienia właściwych środków chroniących przed upadkiem. Sprzęt asekuracyjny PROTEKT znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W ofercie znajdują się zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jaki również stałe systemy asekuracyjne. Cały sprzęt posiada europejski certyfikat CE.

Różnorodne zestawy asekuracyjne i inne akcesoria z zakresu bezpieczeństwa pracy znajdą Państwo w naszej hurtowni z odzieżą BHP. 

Zestaw asekuracyjny GRINDER PROTEKT zawiera: 

  •  szelki bezpieczeństwa P 52PRO, które posiadają przedni oraz tylni punkt zaczepowy wraz z pasem i bocznymi klamrami,
  • amortyzator bezpieczeństwa BW 260 15 z podwójną linką oraz zatrzaśnikami AZ 011 i 2 x AZ 029 (otwarcie 50mm) o długości 1,5m
  • urządzenie do ustalania pozycji przy pracy PROT 22 o dł. 2m z zatrzaśnikami stalowymi AZ 002 i AZ 011
  • poręczna torba transportowa do przechowania i transportu zestawu, wymiary 45 x 38 x 10 cm.

Produkt zgodny z normami PN-EN 355 i PN-EN 358.

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTEPNOŚCI


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.