• Kategorie
  • Szukaj
  • Ubranie robocze ocieplane LH Leber&Hollman

Ubranie robocze ocieplane lh leber&hollman  - odzież robocza ocieplana - sklep bhp

Odzież robocza ocieplana marki LH Leber&Hollman to szeroka propozycja ubrań ocieplanych do pracy w terenie. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie dl firm, szukających odzieży ocieplanej w rozsądnej cenie i bardzo dobrej jakość. Oferta odzieży roboczej jest dostosowana do klienta z branży budowlanej, drogowców, osób dbających o tereny zielone, firmy sprzątające. Jest to bardzo dobra propozycja ubrania roboczego doskonałego do pracy w zimne i chłodne dni.

Ubranie ocieplane formen lh

Jedną z propozycji marki Leber&Hollman jest ubranie robocze Formen w wersji ocieplanej. Wygoda i komfort to coś, co cenią klienci naszego sklepu bhp. Linia odzieży ocieplanej oferuje kurtkę ocieplana oraz spodnie robocze do pasa i ogrodniczki. Ubranie to występuje także w wersji ostrzegawczej jako ubranie ocieplane odblaskowe. Inną propozycją ubrania ocieplanego jest ubranie BOSTON. Wykonane jest z tkaniny typu ripstop więc zapewnia bardzo dobre parametry wodoodporne. Jest to bardzo dobre ubranie ocieplane budowlane w skład którego wchodzą spodnie robocze do pasa Boston, spodnie ogrodniczki oraz kurtka ocieplana wodoodporna Boston. Wszystkie modle odzieży ocieplanej znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

Kurtka robocze ocieplana lh leber&hollman

Oferta kurtek ocieplanych jest niezwykle szeroka i zróźnicowana.  Znajdziemy tu kurtki ocieplane wodoodporne, wielofunkcyjne np 2w1 czy 4w1, kurtkę odblaskową czy kurtke typu softshell. Zimą warto wybrać kurtkę roboczą, która dobrze spełni swoją rolę, czyli zapewni ciepło. DObrze aby kurtka zapewniała ochronę przed wiatrem i deszczem czy śniegiem, jeśli pracujemy na dworze i poszukujemy kurtki budowlanej.  Pracując w pobliżu drogi koniecznie szukajmy kurtki odblaskowej np. Ascona , Xvert, kurtka Roder, Viber,  czy Formen czy Boston.

Spodnie robocze ocieplane lh leber&hollman

Zimą warto także zadbać o odpowiedni dobór spodni roboczych ocieplanych. Duża popularnością cieszą się spodnie ocieplane Leber&Hollman z serii Formen oraz Boston. Spodnie Formen występują w wersji ocieplanych spodni ogrodniczek czy spodni ocieplanych do pasa. Dodatkiem do oferty linii LH są spodnie ocieplane odblaskowe dedykowane drogowcom oraz pracownikom budowlanym.