• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Buty robocze ochronne Dunlop

Wykonywanie niektórych zawodów związane jest z ryzykiem zawodowym. Może to oznaczać, że w miejscu pracy pracownik narażony jest na niebezpieczeństwo uszczerbku na zdrowiu. W takich zakładach pracy konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony. Bardzo często wiąże się to z noszeniem specjalistycznej odzieży ochronnej, która gwarantuje bezpieczeństwo i jest zgodna z przepisami BHP. Dunlop to producent ubrań, które sprawdzą się w wielu firmach jako ochrona dla pracowników.

Buty robocze Dunlop dla pracowników

Dobre oraz solidne obuwie będzie skutecznie zabezpieczać stopy przed zmiażdżeniem na wypadek upadku ciężkiego przedmiotu. Noszenie tego rodzaju butów roboczych jest wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia nogi, ale także poślizgnięcia. Buty robocze marki Dunlop wykonane są ze specjalnych materiałów, które doskonale sprawdzają się na różnej nawierzchni oraz do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Dunlop – odzież robocza

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór ubrań roboczych od producenta Dunlop. Dostępne u nas są nie tylko buty, ale również spodnie robocze Dunlop, w które można przebierać się po przyjściu do pracy. W ten sposób prywatne ubrania nie niszczą się ani nie brudzą. Taką odzież można wykorzystać, chociażby do pracy w magazynach, firmach produkcyjnych czy różnego rodzaju serwisach oraz wszędzie tam, gdzie jest konieczna zmiana ubrań. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz zakupu ubrań roboczych dla swoich pracowników.