• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Odzież i ubrania robocze CERVA

Wiele zawodów, zwłaszcza tych związanych z pracą fizyczną, wymaga od zatrudnionych osób odpowiedniego stroju, który zapewni im komfort, bezpieczeństwo, a jednocześnie będzie zgodny z zasadami BHP. Dlatego też w naszym sklepie internetowym dostępna jest odzież robocza Cerva, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie.

Jednym z najważniejszych akcesoriów ochronnych są buty robocze Cerva, które mają antypoślizgowe podeszwy odporne na oleje i paliwa, a także wnętrze wkładki wykonane z oddychającego materiału. Dzięki czemu są wygodne i ograniczają pocenie się stóp. Dla pracowników magazynów wysokiego składowania najlepiej sprawdzą się modele posiadające stalowe podnoski i wkładki antyprzebiciowe, które zabezpieczają stopy przed ciężkimi i ostrymi przedmiotami.

Jako sklep internetowy oferujemy również rękawice w atrakcyjnych cenach. Modele stworzone w technologii Ansell Grip posiadają specjalną nylonową podszewkę, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy z mokrymi i śliskimi przedmiotami. Natomiast jeśli szukasz rękawic do pracy na mrozie, najlepiej sprawdzą się Alaska Cerva z szorstką powierzchnią, które zostały wypełnione wyjmowaną podszewką ze sztucznego futerka. Cenisz sobie wytrzymałość? W takim razie na pewno spodobają Ci się modele Lanius, wykonane z bydlęcej skóry.

Poza butami i rękawicami w naszym sklepie dostępny jest też szeroki wybór odzieży roboczej marki Cerva. Oferowane bluzy, polary, kombinezony, kurtki, spodnie, buty i rękawice charakteryzuje duża wytrzymałość i odpowiednia do jakości cena.