• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki

Kurtki robocze na promocji w sklepie bhp – atrakcyjna cenowo odzież wierzchnia!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, odzież robocza musi być nam zapewniona przez pracodawcę dlatego nic dziwnego, że większe firmy, zatrudniające dużą ilość pracowników bardzo często poszukują okazji cenowych kompletując stroje ochronne. Sklep Optimum BHP chcąc ułatwić swoim klientom zadanie przygotował specjalną zakładkę jaką są PROMOCJE, w której znajdziemy wszystkie najważniejsze elementy uniformu pracownika w obniżonych cenach! Pozwoli nam to zaoszczędzić sporo pieniędzy jak również przetestować modele, na które wcześniej nie byliśmy w stanie pozwolić sobie w ich regularnych cenach. Zaopatrujemy firmy z różnych branż, a sporą częścią naszych odbiorców są pracownicy zewnętrzni, których jednym z najważniejszych elementów garderoby są kurtki robocze, dlatego to właśnie na nich chcielibyśmy tutaj skupić swoją uwagę. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że oferta na kurtki promocyjne jest naprawdę bardzo dobrze rozbudowana dlatego też nie mamy żadnych wątpliwości, że każdy zainteresowany klient znajdzie w niej coś dla siebie. Co więcej, mając świadomość jak duże znaczenie ma odpowiednio dopasowany fason przygotowaliśmy propozycji zarówno na kurtki robocze damskie jak i na męskie kurtki robocze. W naszej ofercie na kurtki w promocyjnych cenach znajdą Państwo modele od najbardziej rozpoznawalnych na rynku bhp producentów, do których bez wątpienia zalicza się Portwest, Snickers Workwear, Ardon, CXS Canis, Sara Workwear, Neo Tools i wiele innych. Kolejną kwestią wpływającą na atrakcyjność oferty na tanie kurtki robocze jest bardzo szeroka paleta kolorów w jakiej są oferowane, dająca nam możliwość stworzenie spójnego uniformu roboczego oraz wyboru modelu adekwatnego do naszych upodobań. Jak wiadomo, praca na świeżym powietrzu wiąże się z często zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi dlatego w ofercie na kurtki robocze na promocji zawsze znajdą Państwo modele odpowiednie do każdej pory roku, co pokazuje jak bardzo zależy nam, aby sprostać wszelkim wymaganiom. Każda damska jak i męska kurtka robocza powinna posiadać odpowiedni rozmiar dlatego oferujemy bardzo szeroką gamę rozmiarów, w której również klienci o nieco większych gabarytach będą w stanie dopasować model pozwalający na maksymalną swobodę ruchów. Przeanalizujmy, jakie kurtki robocze w promocyjnych cenach znajdą Państwo w naszej ofercie!

Odblaskowe kurtki robocze promocyjne oferowane przez sklep Optimum BHP – tanie kurtki neonowe!

Bardzo ważnym rodzajem wśród pracowników zewnętrznych są oczywiście odblaskowe kurtki robocze, które również zawsze dostępne są w ofercie promocyjnej. Fluorescencyjny kolor żółty lub pomarańczowy oraz pasy odblaskowe to cechy charakterystyczne jakimi może pochwalić się praktycznie każda ostrzegawcza kurtka robocza. Ich głównym zadaniem jest oczywiście zwiększenie widoczności wszystkich tych pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki w słabo oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Ostrzegawcze kurtki robocze prócz zapewnienia należytej widoczności mogą również zadbać o inne kwestie takie jak np. komfort cieplny czy ochrona przed przemoczenie, ponieważ występują one także w wersji jako kurtki ocieplane ostrzegawcze czy kurtki odblaskowe przeciwdeszczowe, co znacznie zwiększa ich zakres zastosowania. Pamiętajmy, że każda odblaskowa kurtka robocze musi spełniać określone normy bezpieczeństwa, ponieważ jest to najważniejszym wyznacznikiem wysokiego poziomu ochrony jaki są w stanie nam zapewnić. W promocyjnej ofercie na kurtki robocze odblaskowe posiadany modele w wersji jednokolorowej jak również z licznymi wstawkami ciemnego koloru, które przede wszystkim pełnią funkcję maskującą zabrudzenia oraz nadają bardziej nowoczesnego wyglądu. Dostępne są tutaj modele w wersji bomber, parka czy klasycznej, co daje nam szersze pole wyboru. Ostrzegawcze kurtki robocze są chętnie zamawiane przez pracowników służb drogowych, porządkowych, budowlańców, a nawet pracowników karetek. Praktycznie każda ostrzegawcza kurtka robocza zapinana jest na zamek błyskawiczny, który w niektórych przypadkach kryty jest dodatkowo listwą. Bardzo tanie modele znajdziemy w ofercie na kurtki odblaskowe CXS Canis, kurtki odblaskowe Reis czy kurtki odblaskowe Ardon.

Kurtki robocze ocieplane na promocji – tanie kurtki na zimę w sklepie bhp!

Kolejnym rodzajem, który również zawsze znajdą Państwo w ofercie na kurtki robocze na promocjikurtki robocze ocieplane, na które największe zapotrzebowanie występuje oczywiście w okresie jesienno-zimowym. Mają one na celu zwiększyć komfort termiczny użytkownika podczas pracy w niskich temperaturach przy czym warto zaznaczyć, że dostępne są w tak wielu ciekawych wzorach czy kolorach, że są chętnie zamawiane nie tylko do pracy ale i do użytku codziennego. Doskonałym przykładem modelu, który może pochwalić się tak szerokim zakresem zastosowania jest męska pikowana kurtka robocza, obok której z cała pewnością nie sposób jest przejść obojętnie. Oczywiście dostępne są również modele w wersji damskiej, których cena jest tak atrakcyjna, że większość zainteresowanych klientów będzie mogła się w nie zaopatrzyć. Jeżeli chodzi o godne polecenia męskie pikowane kurtki robocze prawdziwym hitem są tutaj kurtki robocze ocieplane Snickers Workwear oraz kurtki robocze ocieplane Portwest, ponieważ ich design w niczym nie przypomina typowej odzieży do pracy. Warto również dodać, że decydują się na kurtki bhp zimowe na promocji mają Państwo do wyboru modele w neutralnej kolorystyce, odblaskowej, jak również kurtki ocieplane softshell czy kurtki ocieplane wodoodporne. Prawdziwym hitem okażą się jednak modele, które uznawane są za jedne z bardziej ekonomicznych, a więc kurtki robocze ocieplane 2w1 czy kurtki robocze ocieplane 3w1. Jest to świetna alternatywa dla klientów poszukujących rozwiązań, które można wykorzystać praktycznie przez cały rok, ponieważ dają nam możliwość odpięcia poszczególnych elementów takich jak np. rękawy czy podpinka. Aktualnie posiadamy w bardzo niskich cenach kurtki robocze ocieplane Sara Workwear, kurtki robocze ocieplane CXS Canis oraz kurtki robocze ocieplane Reis.

Tanie kurtki robocze softshellowe – oferta na oddychające kurtki do pracy w niskich cenach!

Wśród wymagających klientów bardzo dużą popularnością cieszą się kurtki robocze softshellowe dlatego również i ten rodzaj dostępny jest w naszej ofercie na tanie kurtki robocze. Ich niewątpliwym atutem są właściwości oddychające, ponieważ dzięki nim znacznie zmniejsza się ryzyko nadmiernej potliwości organizmu, co mogłoby powodować zbędny dyskomfort, który zaś negatywnie przekłada się na wydajność pracownika oraz jego samopoczucie. Tanie kurtki bhp softshell posiadają również różny stopień wodoodporności dzięki czemu nadają się do pracy w deszczowych warunkach. Posiadamy modele w klasycznych jak i fluorescencyjnych kolorach jednak praktycznie wszystkie z nich posiadają tak sportowy i nowoczesny design, że przypadną do gustu klientom lubiącym się wyróżniać na tle konkurencji. Z naszych obserwacji wynika, że dużą popularnością cieszą się kurtki softshellowe Neo Tools, kurtki softshellowe Malfini oraz kurtki softshellowe Polstar. W większości przypadkach posiadają one kaptur, który okaże się niezbędny podczas niespodziewanych opadów deszczy chronią głowę użytkownika przed przemoczeniem. Jesteśmy przekonani, że jest to jedna z tych propozycji na tanie kurtki robocze, która sprawdzi się zarówno w pracy jak i poza nią, Paniom oraz Panom o różnych upodobaniach.

Pozostała oferta na promocyjne kurtki robocze w sklepie bhp!

Prócz wyżej wymienionych rodzajów w ofercie na kurtki robocze na promocji znajdziemy również rozwiązania do najbardziej wymagających prac. Dokładniej mówiąc mamy tutaj na myśli kurtki robocze trudnopalne, które zapewniają najwyższy poziom ochrony m.in. przed szkodliwym działaniem łuku elektrycznego czy wysoką temperaturą. W ofercie na promocyjne kurtki robocze znajdziemy także kurtki robocze przeciwdeszczowe, które przydadzą się praktycznie wszystkim pracownikom zewnętrznym, ze względu na często zmieniające się warunki atmosferyczne. Tak naprawdę oferta na kurtki robocze na promocji jest tak szeroka, że nie sposób jest przedstawić jej całej w kilku zdaniach dlatego najlepiej będzie jeżeli zdecydują się Państwo samodzielnie przyjrzeć się jej nieco bardziej szczegółowo. Na zakończenie dodajmy, że takie kurtki robocze mogą cechować się różnymi udogodnieniami, o których możemy zaliczyć funkcjonalne kieszenie, dodatkowe wzmocnienia w najbardziej newralgicznych miejscach czy możliwość regulacji dolnej partii bądź rękawów. Sklep Optimum BHP wszystkich zainteresowanych zachęca do składania zamówień mając świadomość, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie kurtkę roboczą na promocji!