• Kategorie
  • Parametry
  • OBUWIE ROBOCZE

Obuwie robocze i ochronne w naszej ofercie to propozycja dla każdego klienta. Oferujemy produkty ekonomiczne oraz najwyższej jakości obuwie ochronne cenionych na świecie producentów. W sprzedaży polecamy obuwie ochronne takich marek jak Reis, Ardon, Industrial Starter, Portwest, Delta Plus, Julex, Medibut Strzelce Opolskie PPO, Demar, Atlas, Cofra, Cerva, Canis, Uvex, Urgent, Heckel Performance, Lahti Pro, Lemaitre Securite, Lemigo, Tiger, Panoply itp.

Obuwie ochronne w naszej ofercie jest niezwykle zróżnicowane. W zależności od wymagań i potrzeb klientów oferujemy obuwie do pracy z takimi ochronami jak podnosek ochronny czy wkładka antyprzebiciowa. Oferujemy obuwie wodoodporne, antyelektrostatyczne, ESD, dedykowane do pracy w branży spożywczej. Znajdą Państwo w naszej hurtowni buty robocze przed kostkę czyli półbuty oraz sandały, obuwie wyższe typu trzewiki ochronne, saboty, gumowce, gumofilce oraz obuwie codzienne i ortopedyczne.

Proponujemy naszym klientom obuwie dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.Zależy nam na tym aby każdy klient znalazł obuwie zgodne z jego oczekiwaniami. Oferujemy buty dla pracowników firm budowlanych, transportowych i spedycyjnych, osób pracujących w przemyśle spożywczym czy petrochemicznym, obuwie dla spawaczy i pracowników robót ziemnych. 

W sklepie internetowym umieszczone mamy jedynie wybrane modele. Jeśli nie znaleźli Państwo w sklepie on-line poszukiwanego modelu prosimy o kontakt. Z pewnością posiadamy go w sprzedaży. Kontakt: biuro@optimumbhp.pl