• Kategorie
  • Parametry
  • Trzewiki robocze ocieplane zimowe

Trzewiki robocze ocieplane na zimę – idealne buty na chłodniejsze dni dla budowlańców, drogowców i magazynierów

Zimą ochrona nóg jest szczególnie istotna. Oprócz zwykłych zagrożeń na jakie narażone są stopy, dochodzi dyskomfort związany z niskimi temperaturami i mrozem. Do pracy w zimnie i chłodzie niezbędna jest ochrona nóg w postaci trzewików ocieplanych. Buty na zimę mogą być ocieplane futerkiem, kożuszkiem czy np thinsulate. W zależności od rodzaju ocieplenia oraz materiałów użytych do wykonania butów bhp zimowych, buty mogą być mniej lub bardziej wygodne oraz mogą być krócej lub dłużej trwałe. Im lepszej jakości komponenty, tym but jest bardziej wygodny, solidny i porządny. Raz kupione lepsze buty mogą posłużyć lata nawet w budownictwie. Buty ocieplane zazwyczaj są wykonane ze skóry licowej. Mogą posiadać dodatkowe elementy z tkaniny wodoodpornej. Robocze buty sięgają za kostkę. Mogą być wiązane ale mogą też być wkładane na nogę. Trzewiki robocze ocieplane na zimę można dostać w wersji prostej i ekonomicznej już w okolicy 50 zł netto. Droższe modele są inwestycją na lata.  Buty zimowe polecamy zaimpregnować przed pierwszym użyciem. Proces ten należy ponawiać bo zmoczeniu butów np. podczas opadów.

Obuwie robocze zimowe może być również w formie kaloszy czy półsaperek. Buty zimowe bhp mogą posiadać:

podnosek ochronny metalowy lub podnosek kompozytowy 
wkładkę antyprzebiciową metalową, kevlarową, wkładkę kompozytową czy tekstylną
ocieplenie filcowe, z kożuszka, thinsulate
izolację od zimna
skórzaną cholewkę
wodoodporną warstwę

Polecamy zapoznać się również z ofertą naszych kurtek roboczych ocieplanych, ubrań ocieplanych oraz rękawic zimowych.

Trzewiki zimowe w naszym sklepie bhp posiadamy m.in. takich producentów jak REIS, COFRA, PORTWEST, ARDON, CANIS, LEMAITRE, ZEPHYR, POLSTAR, URGENT i inne.

Wybieramy buty robocze do pracy. Jakie obuwie robocze ocieplane wybrać?

Oferta naszego sklepu BHP jeśli chodzi o trzewiki robocze jest bardzo bogata. Trzewik ochronny zapewnia stabilność kostki, dobrze ochroni stopę przed skręceniem, dlatego ten wyższy but roboczy traktowany jest właściwie jako obuwie  całoroczne. Obuwie to występuje w wersji z podnoskiem i bez, można także wybrać model w wkładką antyprzebiciową, natomiast pełną ochronę zapewnia trzewik S3 czyli z podnoskiem ochronnym, wkładką antyprzebiciową i ochroną przed przemoczeniem- dodatkowym atutem jest także wodoodporność, co pozwoli na prace w cięższych warunkach pogodowych. Buty budowlanepowinny być dobrej jakości, powinny zapewniać optymalną ochronę i komfort. Dziś przyglądniemy  się trzewikom roboczym w wersji zimowej. Buty ocieplane zazwyczaj są wykonane ze skóry licowej. Mogą posiadać dodatkowe elementy z tkaniny wodoodpornej. Robocze butysięgają za kostkę, mogą być wiązane ale mogą też być wkładane na nogę. Wiodący producenci segmentu bhp mają bardzo bogatą ofertę ochrony stopy także zimą. 

Trzewiki robocze ocieplane budowlane z podnoskiem i wkładką

Do prac ciężkich na budowach, halach czy przy przenoszeniu ciężkich komponentów lub materiałów budowlanych  w nie korzystnych warunkach pogodowych szczególnie polecamy trzewiki ocieplane w kategorii S1P i S3. Przy pracach w których pracownik może nadepnąć na szkło czy gwoździe, lub może upaść mu coś na stopę wymagane jest zabezpieczenie w postaci podnoska i wkładki antyprzebiciowej. Podnosek ochronny może być stalowy lub kompozytowy, jego zadaniem jest ochrona właśnie przed spadającymi przedmiotami. Buty robocze na zimę mogą być ocieplane futerkiem, kożuszkiem czy np thinsulate. W zależności od rodzaju ocieplenia oraz materiałów użytych do wykonania butów bhp zimowych, buty mogą być mniej lub bardziej wygodne oraz mogą być krócej lub dłużej trwałe. Im lepszej jakości materiały, tym but jest bardziej wygodny, solidny i trwały . Bardzo popularnym modelem zachwalanym przez naszych klientów jest min.  Brusel S3- VM czy tani model Firwin S3 -Ardon czy tanie buty robocze REIS i URGENT. 

Trzewiki robocze ocieplane do lżejszych prac

Do prac serwisowych, transportowych lżejszych, do prac w warsztatach samochodowych , w rolnictwie czy na magazynie  możemy śmiało zaproponować obuwie robocze ocieplanew kategorii S1 lub SB . Trzewik robocze taki posiada podnosek czyli podstawowe zabezpieczenie, nie posiada on natomiast wkładki antyprzebiciowej i nie jest odporny na wodę.Trzewiki robocze ocieplanez samym podnoskiem to chyba najczęściej kupowane w naszym sklepie obuwie robocze. CANIS, ARDON , PORTWEST, VM czy REIS oferują nam szeroki wybór obuwia w wersji zimowej.  Klienci naszej hurtowni bhp często wybierają Bryes- Reis to ekonomiczny model w prawie wszystkich kategoriach ochrony. 

Obuwie robocze ocieplane typu kalosze, śniegowce i kozaki - buty robocze zimowe do pracy i nie tylko 

Kilku producentów ma w swojej ofercie trzewiki robocze ocieplane, wkładane typu kalosze czy super wygodne i świetnie wykonane śniegowce. Praktyczne i wygodne buty ocieplane to doskonała propozycja do pracy w zimne dni, buty doskonale sprawdzą się także w użytkowaniu na co dzień. Często ocieplone są przyjemnym polarem czy kożuszkiem co zapewnia komfort i ciepło.  Buty robocze ocieplane takie idealne będą dla rybaków, rolników. Podeszwa zazwyczaj jest urzeźbiona. Buty typu śniegowce częstą klienci kupują także do używania na co dzień w zimowe dni. Buty robocze typu kaloszczy gumofilce przeznaczone są  dla osób pracujących na budowie, w gospodarstwie rolnym, czy zajmujących się rybołówstwem. Obuwie robocze ocieplane wykonane często z tworzywa Eva czy Pcv co zapewnia ochronę przed opadami śniegu czy deszczu. Buty bhp na zimę powinny być dobrze dopasowane do nogi, powinny przylegać aby do środka nie dostawała się woda.  Popularnym modelem w naszej hurtowni bhp są kozaki Diablo w kategorii SB. Model tan posiada porządną ocieplinę w środku, jest wiązany na sznurowadła i posiada także wygodny suwak z boku. Podnosek zapewni ochronę przed spadającymi przedmiotami. Model ten szczególnie polecany jest ratownikom czy strażakom. 

Jak widać wybór obuwia roboczego na zimę jest dośc duży. Trzewiki zimowe w naszym sklepie bhp posiadamy m.in. takich producentów jak REIS, COFRA, PORTWEST, ARDON, CANIS, LEMAITRE, ZEPHYR, POLSTAR, URGENT i inne.  Obuwie robocze ocieplane to podstawowy element ubrania roboczego na zimę. Warto jednak zaopatrzyć się także w kurtkę roboczą ocieplaną i rękawice robocze ocieplane. Nasza hurtownia i sklep bhp wysyła towar do Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania czy Bielska-Białej oraz do każdej innej miejscowości na terenie Polski i Europy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni.