• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze

SPODNIE ROBOCZE - Szeroki wybór spodni do pasa i ogrodniczek w sklepie BHP

 

Spodnie robocze możemy podzielić standardowo na spodnie do pasa oraz spodnie ochronne ogrodniczki czyli tzw spodnie na szelkach. Spodnie robocze mają chronić pracownika głównie przed ubrudzeniem czy skaleczeniem. Bardziej zaawansowane modele mają dodatkowo chronić przed ogniem, iskrami, płomieniem. Niektóre modele mają za zadanie zapewnić również doskonałą widoczność np dla pracowników służb drogowych, pracowników budownictwa itp. 

 

Spodnie robocze mogą być wykonane z mieszanki poliestru z bawełną. Jest to podstawowa i najbardziej popularna mieszanka. Niektórzy klienci wolą odzież wykonaną ze 100% bawełny. Bardzo praktyczne są również spodnie z domieszką elastanu. Ten dodatek zapewnia właściwości rozciągające materiału. Sprawia to że spodnie są bardziej wygodne, pracują razem z człowiekiem i nie krępują ruchów. Takie modele również znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferta spodni roboczych jest bowiem bardzo szeroka. To jeden z podstawowych elementów odzieży roboczej. Jest to pozycja w ofercie każdego producenta odzieży ochronnej dlatego i oferta naszej hurtowni bhp jest w tym zakresie tak szeroka a my ciągle dokładamy starań aby tą kategorię rozbudowywać.


Spodnie robocze do pasa

Spodnie robocze do pasa to inaczej pisząc spodnie bez szelek.  To podstawowy model spodni do pracy. W zależności od oczekiwań spodnie robocze mogą być tanie, wytrzymałe lub zapewniać szeroki zakres ochrony jak np spodnie multioochronne, chroniące przed płomienim, iskrami, elektrycznością statyczna i dodatkowo zapewniające doskonałą widoczność. Takie spodnie oferuje np marka Portwest oraz Snickers Workwear. Bazowymi produktami w naszym sklepie bhp są jednak spodnie budowlane, spodnie monterskie czy na hale produkcyjne. No i oczywiście spodnie odblaskowe dla drogowców o których zapomnieć tu nie wolno. A jakie spodnie są najczęściej kupowane w naszym sklepie bhp? Trudno jednoznacznie wskazać jeden model, natomiast można wymienić kilka modeli. Na pewno  wśród nich znajdziemy spodnie robocze REIS i takie modele jak tanie spodnie MAster, Multi-Master, YEs czy Olivier. To tanie spodnie budowlane oraz na hale produkcyjne. Doskonałe także na hale produkcyjne. Polecamy tej klasy także spodnie Brixton Classic, spodnie Brixton Spark, spodnie Urgent, spodnie Procera. Podobnym zainteresowaniem cieszą się spodnie Ardon jak spodnie Cool Trend, spodnie Neon, spodnie Vision czy 4Tech oraz  spodnie CXS Canis np Teodor, Josef i inne. Lepszej jakości z pewnością polecamy spodnie Portwest, zwykłe budowlane i monterskie a także odblaskowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne. Tu także polecamy spodnie ocieplane Portwest. Marka stawia sobie za cel aby zapewnić użytkownikom wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa, dobrą widoczność i ochronę przed zagrożeniami jak ogień i iskry. Spodnie Portwest to nie tylko spodnie budowlane ale przede wszystkim spodnie odblaskowe, wodoodporne i trudnopalne antyelektrostatyczne. Z tańszych modeli spodni budowlanych  polecamy spodnie robocze Formen Leber&Hollman, spodnie  Brixton Practical oraz spodnie tańśze ale bardzo praktyczne i docenione przez pracownikow budowlanych, mianowicie spodnie REIS Foreco. e modele zapewniają ochronę prze zabrudzeniem, są wytrzymałe, posiadają wzmocnienia na kolanach oraz liczne kieszenie. Plusem jest także ich cena.

 

Na uwagę zasługują także spodnie Issa ze stretchem. Bardzo lubimy polecać ten model spodni, gdyż jest bardzo wygodny, komfortowy. Spodnie robocze Stretch Issa dostępne są w kilku wariantach od prostych, przez modele ze wzmocnieniami na kolanach po spodnie Heavy Extreme ze zwężanymi nogawkami oraz po model wykonany z tkaniny softshell idealny na zimę. Z wyższej pólki cenowej na pewno polecamy spodnie Snickers Workwear. Oferta spodni Snickers w naszym sklepie bhp jest bardzo szeroka i obejmuje całą ofertę tego producenta. Seria  spodnie AllroundWork, RuffWork, spodnie LiteWork czy FlexiWork to wysokiej jakości spodnie monterskie i budowlane. Szczególnie polecamy spodnie Stretch AllroundWork, krótkie spodnie robocze oraz spodnie odblaskowe i ocieplane Snickers. Marka ta oferuje  także spodnie trudnopalne i antyelektrostatyczne seri ProtecWork.